Инвестиране

  • 17 296
  • 348
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Мизи, не се разсейвай, ако нямаш излишни пари. От картини в БГ не се печели - само 3-4 души вадят пари от тва. Послушай ме и няма да сбъркаш. Ако държиш - кажи кога ти беше рожденния ден и ще ти подаря!

# 16
  • Мнения: 2 401
Ооо ще те подсетя за това след няколко месеца.  Grinning Ама ти ли ще я нарисуваш или детето?
И не се разсейвам,  аз съм си фенка, знаеш, 4 ордерчета съм  цвъкнала днес.

# 17
  • Мнения: 592
Ай стига бе, Мизи! Верно ли? Какво пък толкова ти хареса? Мен днес ме набълбукаха със още 140 пътника, а те /естествено / с почти 40% спад - да му е..................... Забелязал съм че тая борса май е на някой - днес 3-4 акции с някакъв подем и всички се юрват да ги търгуват и на другия или по-следващия ден хоп-върне се откъдето е дошла. Само дето се увеличаваме шараните, а оня си дърпа кончетата за него си. Не ми харесва нашта и тва си е. Откакто излезнах навън, образно де, по- ми е споко. Има си предвидими върхове, продаваш си за деня и т.н. Даже успях да купя и да продам от на мъжа ти фирмата. Чак ме е яд че не взех повече, ама да не сме лакоми  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 401
Аааа ето на това му се вика умно използване на вътрешната информация.  Simple Smile
Ноти, и тука може бре. Просто наистина се иска известно време да следиш плътно пазара, после всяка сделка или новина/клюка могат да ти бъдат сериозен ориентир.
Гледам пустите ХДПАТки пак пратиха Софикса в небитието..

# 19
  • Мнения: 497
Оф, как имате нерви още да гледате, бре? Вече и не гледам, че ми е по-леко. Пък както казва една приятелка - "е,требе и на децата да оставим нещо". Само да не им оставим като ония държавни облигации от 13 г. на миналия век - безполезна хартия в стар куфар (аз "наследих" такива от моя дядо, явно се предава и нещо по наследство това "инвестиране"), па наште няма да са и на хартия даже, хи-хи. Вече го приемам от веселата страна, какво да правя като не сме устроени "каквото изчукаме, да изпукаме" и не ги накарахме в ексурзии, поне щеще да има спомени, ама нейсе, примирих се.

# 20
  • Шумен
  • Мнения: 555
Здравейте,
днес вече мога да почерпя. Пораствам с още една година.


# 21
  • Шумен
  • Мнения: 555
И честита победа на Обама. Сега едно рали на акциите да започне, че и ние да усетим от новия президент.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 412
kiva, Честит рожден ден!!! Пожелавам ти много здраве, щастие и успехи! И много забава на борсите!!!  bouquet  bouquet  bouquet

И аз имам хубави очаквания от избора на Обама! Честито да им е на Американците и да свършва бързо кризата.

# 23
  • Мнения: 2 401
Кивче, честито! Лека, весела и доходоносна!   bouquet
 Да ни е честит и новия тартор! Днеска ще има сеир на БФБ със сигурност. Отивам да редя ордерите.

# 24
  • Мнения: 2 401
Почна се, гледате ли?  smile3502 Popcorn

# 25
  • Мнения: 592
Честит рожден ден и то мен, Кива! Желая ти здраве и да си много харесвана и желана! За другото се обърни към мъжа си!   bouquet  Peace
Внимавайте с борсата - всяко чудо е за три дни!

# 26
  • Шумен
  • Мнения: 555
Много благодаря за пожеланията.  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 274
Кива, честито със закъснение. Жива и здрава, успех, и много профит. Наздраве.

Хубав повод да се запиша в новата тема. Simple Smile
Извинявам се, че ви изоставих, но се боря за награди в Клюто.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 401
Добрутро!
Гледам и и групата ще се бори, благодарение на гласовете на верни приятели  Grinning.  Та смятам, че си е редно да си се подкрепим, а и заради провокацията на Сели отивам да гласувам и аз.

Може ли някой да ми резюмира историята по свободното падане на ХДПАТките, че гледам пак се готвят да продънят Софикса.

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 09:53 от минзухар

# 29
  • Мнения: 592
еми след сплита, на 4.11 пуснаха новите акции. Аз например имах две стари, сега са 142 и естествено като има повече, цената им пада, ама нали знаеш като се засили влака, трудно спира повече. Поне като лаик така си го обяснявам аз. Другото е, че може да е игра някой да си напазарува и после да гледа сеира.
А за номинациите - Сели просто изби рибата. Като гледам само в некви копринени чаршафи не са го номинирали  Laughing. Аз съм горд с две номинацийки на фона на неговите.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт