ДОНОРСКИ ЯЙЦЕКЛЕТКИ - СПИСЪК НА ЧАКАЩИ...

  • 41 577
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 443
на мен ми предстои инвитро,поради непроходимост на тръба,zа съжаление не съм  в бг и тук границата zа  донорство е  30 а   аz съм н а 34 ,бих ДАРИЛА яйцеклетка или ембрион и  zа  сведение  цената zа инвитро е едиколко си   ,отделно донорска яйцеклетка цената е от 100 евро до малко  отгоре(в 4ужбина),от клиника,zастото и клиниката си има  раzходи и при това говорим zа много по висок  стандарт,zа какви суми тук  иzобсто  говорите,или дарявате или  не,как може някой да се  молят други да  си ги продават,това не е  стока,мацката се zанимавала с  донорство ,ми гледах  филм,млада  двойка се оби4ат беzумно не могат да имат  деца  прибягват до инвитро,окаzва се 4е  са  брат  и сестра  от един и съст донор н а сперма,донорите имат ограни4ения не може6 да напълни6 един град  с  твоето семе...иzвинявам се  ако  съм проzву4ила грубо,...вярвам н а пове4ето  от вас 4е говорите наистина  zа дарение какво по хубаво от  това  и както  и zапо4на самата  тема  не трябва да се  поzнават двете страни ,по не  ли4но,4реz снимки и  т.н биография само, в доста страни като германия  австриа това е zабранено zа  съжаление .4ехия,словакия,бг,пол6а румъния все осте не  е...пожелавам н а всяка да намери  свояата дарителка  и  успе6ни процедури,имам  линкове към клиники в 4ужбина които предлагат ако някой се интересува сте пратя на ли4ни....Късмет

# 46
  • Мнения: 35
Здравейте.Занимавам се с донорство на яйцеклетки.Мога да отговоря на въпросите Ви,както и да помогна на някои от Вас.Пишете ми.
kodan@abv.bg

# 47
  • Мнения: 2 584
Здравейте!Аз бих искала да помогна на някоя от вас.Възраста имали значение?На 34г съм имам 2 раждания.Ако някой го интересува да пише на мейл или л.с.

ограничението за възраст е 35г. правят се изследвания включително генетични, и ако всичко е наред се почват стимулациите

# 48
  • Мнения: 4 324
По закон не може донорът да познава реципиента!

# 49
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Свалям шапка на всички мацки дето се решават да станат донорки за яйцеклетки  Hug Имате големи сърца и да ви се връща този жест. Ще дарите най - голямото щастие на едно или повече семейства. Благодарности от сърце за смелостта и желанието ви.  Hug

# 50
  • Мнения: 80
Здравейте момичета, писах и в другите теми, пиша и тук

Измина и тази година без да ми донесе радостта да стана майка Времето тече бързо, биологическият  часовник тиктака, как да не се сринеш при такава ситуация. Често криех бликналите сълзи  от околните.  В очакване на желаната рожба и по препоръка на д-р Александров се регистрирах във форума.. Тук намерих  сродни съдби и утеха. Намерих и надежда .
     Нуждая се от  донорски яйцеклетки. Мина време докато се информирам какви са законовите и финансовите разпоредби.    Търся  донорка на яйцеклетки   с  която  взаимно да си  помогнем. Нека  Жената, която е готова на този благороден  жест ми пише на лични.
     И дано  провидението  награди  тази, която  стори  добро и на  другия!
 

# 51
  • Мнения: 30
Здлавейте,чета ви и плача ако няма риск за моето здраве,тъй като съм майка на две момчета бих помогнала и някоя от вас да изпита най-голямото щастие на земята.

# 52
  • Мнения: 10
искам да стана донор на яйцеклетки ако някой го интересува да ми пише лично на 27г съм

# 53
  • Мнения: 1 249
Имах два поста в темата, които са изтрити по непонятни за мен причини.

Моля модераторите да ми укажат каква е причината.

Благодаря предварително.

# 54
  • Мнения: 3 066
Пуснах тема за ставане на донор,но няколко дни никой не ми отговори !Бихте ли дали инфо,прегледи,рискове и наистина може ли да се помогне тка?мерси!

# 55
  • Мнения: 3 066
По закон не може донорът да познава реципиента!
Значи ли това,че ако се свържем тук с евентуални търсещи семейства ще е незаконно действие?Много неприятно наистина !

# 56
  • София
  • Мнения: 23 172
По закон не може донорът да познава реципиента!
Значи ли това,че ако се свържем тук с евентуални търсещи семейства ще е незаконно действие?Много неприятно наистина !
Доколкото знам на семейството ще дадат други яйцеклетки, а твоите ще отидат при друг.
Ако искаш да помогнеш може направо да се обадиш в някоя от клиниките.

# 57
  • Мнения: 3 066
По закон не може донорът да познава реципиента!
Значи ли това,че ако се свържем тук с евентуални търсещи семейства ще е незаконно действие?Много неприятно наистина !
Доколкото знам на семейството ще дадат други яйцеклетки, а твоите ще отидат при друг.
Ако искаш да помогнеш може направо да се обадиш в някоя от клиниките.
Разбирам ,мерси!  bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 23 172
Ето ти и подробности как протича всичко:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=306591.0
Но мисля че със сигурност някой ще се свъже с теб.

# 59
  • Мнения: 3 066
Ето ти и подробности как протича всичко:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=306591.0
Но мисля че със сигурност някой ще се свъже с теб.
Благодаря отново!Точно процедурата ме интересуваше !  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт