С шкембе си е най-добре! - 5

  • 31 373
  • 679
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 255
Лейди, честито ти момиченце   bouquet. Нека проблемите с дробчетата бързо се решат и скоро двете да сте си вкъщи при щастливия татко. Пожелавам на малката принцеса да е много здрава и страхотна късметлийка  baloni.

А на мама бързо възстановяване.  bouquet

# 46
  • Мнения: 515


ЧЕСТИТО НА МАМА ЛЕЙДИБЕЙБИ И НА МАЛКАТ И ПРИНЦЕСА ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ newsm51

Колкото до мен ,добрата новина е ,че със сигурност шарката на племенницата ми е Варицела а това е най добрия вариант дори и да не съм я карала не била от най -опасните но все пак................да се надяваме че ще ми се размине Praynig

Рони бързо да ги пребориш гадините box

# 47
  • Мнения: 226
Добре дошла мъничка бебка!
Лейдибейби, честита  да ти е дъщеричката!
Много да сте здрави и скоро да ни споделяш щастливи новини!
 newsm44  love001

# 48
  • Мнения: 219
Честито бебче на Лейдибейби !!! Да й е жива и здрава малката кукла и от сега нататък само щастие да й носи! Бързо прибиране на бебка  при мама .

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 959
Честито слънчице на Лейди бейби!!!

Сигурна съм, че всичко ще е наред и малката принцеса и мама ще се възстановят бързо   bouquet

Рони, хубаво е да взимаш някакви лактобацили с АБ, но ти си го знаеш, вероятно  Wink
На мен контролната урина ми е чиста - няма белтъци, жълтъци и т.н, вероятно е било от обезводняването.
Утре ще се срещна с футболиста  Heart Eyes

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ама сте и вие! Защо никой не споменава в месечната тема за Лейдибейби и бебка? Много се радвам, че бебка вече е на бял свят, с добри килограми, а проблемите с дробовете са обичайни за преждевременно родените, дано лекарите се справят отлично с проблема!

Честита бебка, Лейди! Да е жива и здрава, да расте весела, палава, умна, сръчна, обичлива, красива, талантлива и най-най-прекрасна за мама и татко!

# 51
  • Мнения: 245


Честита принцеса, мила Лейди! Да ви е жива и здрава, умна и послушна. Скоро ще се гушкате вкъщи, защото вярвам, че това борбено мъниче бързо ще натренира дробчетата, за радост на твоите и татковите й уши  Mr. Green!

# 52
  • Мнения: 245
Отделен пост ще пиша, че ще стане съвсем километрично.
Рони, гадините ще ги изтребиш - "и милиони микроби ще умрат" Mr. Green.
Жабче, Нефертити, Асе, Алина - все така хубави новини - погал, погал по коремите.
А някой да е досаждал на Фивърката днес? Отивам да шпионирам мартенки.

# 53
  • Мнения: 7 111
Фивчето снощи го чух. Звучеше вече по-спокойничко. Имала и вчера някакво остатъчно кафеникаво нещо, но според лекарката това не представлява страшност. А и Фивчето май бе го виждаше като риск поради оскъдността и цвета. Иначе вчера са й пуснали последната система и я готвят да я пласират на домашното й легло и там да си пие хапчета. Разбрахме се, че следващият път, когато тя ще е в болница и ще ме чуе ще бъде догодина минимум в края на февруари.  Heart Eyes   

# 54
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Браво на ФивчетоParty Никакви премеждия повече!

Хеленка, успокояващи новини.  Hug

# 55
  • Мнения: 2 270
Много се радвам за Фивърчето!
Стискам палци на всички, които имат нужда от това!
 Hug Heart Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 1 941
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА, ЛЕЙДИБЕБИ! НЕКА ПРОБЛЕМИТЕ БЪРЗО ОТШУМЯТ И СЕ ГУШКАТЕ ЗДРАВИЧКИ ВКЪЩИ! Heart Eyes

Фивърче, бързичко да се стабилизираш и както Рони е писала - в болница най-рано в края на февруари! Naughty

# 57
  • Мнения: 7 111
Фивчето и тумбака вече са си у дома. Писа, че е добре и че много ни обича. Взаимната любов е хубаво нещо.  Heart Eyes
Когато може ще пише, но искала да си почине първо мъничко.  Hug

# 58
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
Добре си дошла у дома Фивче Hug.Радвам се че сте добре с бебко.

# 59
  • Мнения: 3 621
Фивърче, добре си си дошла у дома, и ти пожелавам да влезеш в болницата най-рано края на февруари, а да излезеш от там гушнала бебка  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт