Къде да хвърлим пъпа?

  • 6 384
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 973
нашия го пазим сам да си го хлърли някой ден Grinning

# 46
  • Мнения: 1 155
Хвърлих го в Министерски съвет! Peace

# 47
  • Мнения: 544
аз го занесох в една от водещите варненски банки с идеята  и уговорката със  Laughing съдбата да стане  hahahaна мама банкера.Дай боже !!!!
И аз така само че в Плевен.

# 48
  • Мнения: 512
Пъпчетата и на двете ми дъщери са си още при мен!  Blush

# 49
  • Мнения: 304
 Partyаз съм сложила пъпчетата в книга и си стият там

# 50
  • Мнения: 349
Запазете пъпчето и ще го хвърлите заедно с пъпчето на второто детенце Peace...за да са заедно в живота!

Нашето го пазим толкова години за тази цел Wink

Това ми хареса  Peace Ние на каката искахме да го дадем на братовчетка ми като ходи в щатите да го хвърли там. Но.... тя не ни даде, /беше преди 2 години/. Каза "искам си пъпчето вкъщи", и така си остана. Сега си имаме още едно пъпче  Heart Eyes .Сигурно ще ги хвърлиме заедно  Peace


ПП Ако не си останат и двете вкъщи

# 51
  • Мнения: 1 554
и нашето чака ред да бъде хвърлено,засега е до нощната лампа на милото Heart Eyes

# 52
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
и нашия още си стои в чекмеджето , но съм решила да го хвърля в Художествената академия

# 53
  • Мнения: 4 335
И нашето пьпче си стои в кьщи Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 308
Пъпчето на Ивана още е в нас, но идеята да го хвърлим според предмета от прощъпулника и много добра.   Peace Надявам се да проходи до годинката, защото аз пък съм чувала че трябва да се хвърли до тогава.

# 55
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нашето си е вкъщи.Защо изобщо трябва да се хвърля някъде? newsm78.Не вярвам на суеверия
и аз нямам намериние да го хвърлям Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 31 181
Пазя го в къщи още.

# 57
  • Мнения: 302
Нашето пъпче все още е в къщи.Таткото иска да го хвагли на някой стадион.

# 58
  • Мнения: 2 746
На баткото - пред един университет, а на малката - пред Министерство на правосъдието на Германия/ таткото беше в командировка там Grinning/

# 59
  • Мнения: 1 477
Пазим си го.Това е много скъп спомен и сърце не ми дава да го хвърлям.

Общи условия

Активация на акаунт