Секс по време на цикъл

  • 50 639
  • 208
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 813
Аз знам,че е вредно за жената, тъй като това е "мръсна " кръв и при полов акт, всичко отново се връща към органите и т.н.

    Rolling EyesМили Боже...В училище вече нищо ли не се учи???
  Има повишен риск от инфекции,това е.
И аз не съм имала в училище час по менструация.А съм завършила елитно училище.

Там са съкратили явно и часовете по биология. хахахаха, час по менструация, ще ме скъсате направо, то в никое училище няма такъв час.Това се учи по биология-полова система, менструален цикъл при жената и т.н., ако не се лъжа в 8 клас.

Дано не сме те скъсали. Надявам се да си добре.

# 31
  • Мнения: 2 448
Подкрепям мнението на Никол.  Peace

# 32
  • Мнения: 9 990
Аз знам,че е вредно за жената, тъй като това е "мръсна " кръв и при полов акт, всичко отново се връща към органите и т.н.

    Rolling EyesМили Боже...В училище вече нищо ли не се учи???
  Има повишен риск от инфекции,това е.
И аз не съм имала в училище час по менструация.А съм завършила елитно училище.

Там са съкратили явно и часовете по биология. хахахаха, час по менструация, ще ме скъсате направо, то в никое училище няма такъв час.Това се учи по биология-полова система, менструален цикъл при жената и т.н., ако не се лъжа в 8 клас.

Дано не сме те скъсали. Надявам се да си добре.
Ма аз си казах вече, че ще ме скъсате, с или без "Дано не сме те"-все тая.Няма как да не съм добре, когато се смея.Смехът е здраве.

# 33
  • Мнения: 2 161
Пенелопа,наистина ли няма час по менструация?Ама че работа!А по семейно щастие?

# 34
  • Мнения: 6 029
Пенелопа,наистина ли няма час по менструация?Ама че работа!А по семейно щастие?

Като гледам темите в този подфорум, очевадно няма  Mr. Green

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Съгласна съм напълно с написаното от Никол.
Въпрос на възприятие от двамата партьори. Ако са на едно мнение- няма забранени неща. За предпазване от инфекции си има презервативи, останалите задръжки са строго индивидуални. Всяка двойка определя своите граници на допустимо, не може да се правят обобщения.

# 36
  • Мнения: 9 990
Пенелопа,наистина ли няма час по менструация?Ама че работа!А по семейно щастие?

Като гледам темите в този подфорум, очевадно няма  Mr. Green

Принципно-след промените назначиха училищен психолог.Де факто-за семейното щастие може и до него да се допитват дЕцата в у-ще.Не-подобни предмети,  така изнесени няма.Но, обичайно, когато се стигнеше до изучаване на полова система се правеха или в час на класния или извънредни часове за "просвещаване" на младите.Сега в 8 клас са повечето дефлорирани вече, тук-там някое непросветено, но пък може за безопасен секс да си поговорят повечко, за полово предавани болести, за стерилитет, за ......има за какво.Това, че знаят пози не им помага.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да, ако не ви пречи на двамата  Wink
Подкрепям Никол и Северина  Peace

# 38
Благодаря ви за отговорите момичета.И аз съм чувала,че не е много хубаво да се прави секс по време на цикъл,заради кръвта която изтича,иначе и на мен ми се е случвало Embarassed

# 39
  • София
  • Мнения: 38 484
Правила съм преди. С пезерватив и гъба.
Сега на милото не му харесва. Но пък си крънка френска. Wink

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Случвало се е да, много пъти  Laughing Дори може и френска. СЛагаш един  тампон преди това и дерзайте. Естествено това е възможно само ако половинката ти няма нищо против  Wink

....

"Мръсна" е жената, не кръвта и то според разни църковни канони, за силно вярващи може и да е проблем.

Много точно  Peace


Ако не е настъпило оплождане и имплантация, то жълтото тяло след 12-14 дни умира, вследствие на което се получава рязък спад на нивото на естрадиола и прогестерона, без които ендометриума не може да съществува. Като следствие на това се получава свиване на кръвоносните съдове, умъртвяване на тъканите на ендометриума и изхвърлянето им във вид на генитално кръвотечение - менструация.

Не виждам какво и е мръсното на кръвта  Shocked

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 13:02 от Empres

# 41
# 42
  • Мнения: 6 029
Правила съм преди. С пезерватив и гъба.
Сега на милото не му харесва. Но пък си крънка френска. Wink

Мухоморка или печурка???

Сериозно, ква е тая гъба???

# 43
  • Мнения: 2 161
А когато сте в цикъл и партньорите ви "крънкат френска",не мислите ли,че е несправедливо така?Все пак къде остава взаимното удоволствие?

# 44
  • София
  • Мнения: 38 484

Точно това си помислих, че ще ви е реакцията. Научиха ме приятелки от чужбина. В Белгия и Холандия се продават специални гъби с лубрикант, в кутийки. Но всъщност може да се употреби и парче от обикновена гъба за баня. Естествено чисто нова. Слага се за малко и след това се вади и се изхвърля.

Общи условия

Активация на акаунт