Кой гледа реклами...

  • 1 804
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 758
Чакам с нетърпение да започне рекламния блок.
Синът ми залепва за ТВ,а аз успявам да свърша нещо друго Laughing
и аз по тази причина ги обичам  Laughing
ха-ха, не я бях гледала  Simple Smile
а "датското саламурено" и на мен ми харесва  Crazy

# 16
  • Мнения: 38
Да, гледам. Няма да почна да превключвам каналите, за да ги избегна. Напоследък има и някои свежи - показаната от Искейп и тази с Катето Евро ( говоря за българските)

# 17
Аз не гледам рекламите,а ги слушам . В смисъл  отивам да си свърша малко домакинска работа като  да си взема  нещо за хапване от хладилника,нещо за пиене, прибиране на дрехи от простора и подобни. Или пък превключвам на другите канали. Ако имам изпит за реклами,сигурно ще ме скъсат.  Laughing

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 23:47 от пловдивчанка

# 18
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Уфф, стоя си сеага пред телевизора и тъкмо се загледам в нещо и хоп - рекламка. Абе гледа ли ги някой тия неща, бе хора. ??
уф, все едно слушам баба ми.

рекламите са ми много удобни, я да се изпишкам, я да застроя супата, я да си Фърла 1 душ...

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Процента на хората, които гледат реклами с удоволствие, харесват ги и им вярват е долу горе същия като хората, които не гледат, отричат ги и смятат, че всичко там е лъжа - и двете са около 25% от аудиторията. Така че явно има кой да ги гледа. А и не всичко там е лъжа, всъщност то и не може да е, нали има закони, плюс - никоя реклама не може да направи сиренето по вкусно, отколкото е, може да те накара да го купиш, но не и да прескачаш до хладилника. Явно просто е хубаво. Simple Smile

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 11:18 от Малката Госпожица Мърморана

# 20
  • Мнения: 2 161
Рекламата,в която едно дете слага две-три бучки захар в чая си е много тъпа.Майката завежда детето специално при бащата-стоматолог,за да се увери,че захарта е вредна.Като че ли тя не може да изкара един-два довода за убеждение или да му излее чая.И това-да попитаме татко...един татко ли имат и двете?

# 21
  • Мнения: 24
Рекламата,в която едно дете слага две-три бучки захар в чая си е много тъпа.Майката завежда детето специално при бащата-стоматолог,за да се увери,че захарта е вредна.Като че ли тя не може да изкара един-два довода за убеждение или да му излее чая.И това-да попитаме татко...един татко ли имат и двете?

Хахаха, това ми напомни за един виц:
Циганин праща телеграма на сина си в казармата:
"Жена ти роди"
Обратната телеграма:
"Син или дъщеря?"
Отговор:
"Брат"

# 22
  • София
  • Мнения: 15 466
Тази внука я знае наизуст, а уж аз гледам телевизия, но досега не съм я виждала. newsm78

# 23
  • Мнения: 2 161
Аз харесвам рекламата "Сбъркал си автобуса,пич"

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Има попадения, но има и уникално тъпи реклами, които по-скоро предизвикват отвращение от продукта. В това число са всички реклами за прахове за пране.
Рекламата на Шаума ми е от най- "любимите" - за мен посланието е "ако искаш да се скапваш от работа на бара на някакъв плаж в жегата трябва да го използваш - всички ще се редят при теб, а колежката ще си клати краката".
А на НоваБразилияе фаворит - "пий кафе и ще ти пораснат цици".

Най-отвратителни са ми рекламите на боклучави храни, насочени към децата и зарибявката със стикерите.

# 25
  • Мнения: 388
Гледам ги, но също така използвам времето да отскоча до WC, до кухнята, да си взема нещо. И на детето привличат вниманието - забавлява се с тази на зеленчуците Бондюел. Не ме дразнят.

# 26
  • Мнения: 54
Ясно е, че децата гледат рекламите и им обръщат внимание, докато ние ги забелязваме само ако нещо ни привлече вниманието. Някой би ли ми посочил линк на рекламата на торти Неделя. Предварително благодаря.

# 27
  • Мнения: 875
... който гледа телевизия

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
... Някой би ли ми посочил линк на рекламата на торти Неделя. Предварително благодаря.

Не. Госпожо рекламист.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Дразнят ме рекламите, обаче като погледна професионално на тях, от творческа гледна точка да преценя коя е добра реклама спроед мен, тогава извличам един вид удоволствие. Повечето реклами са тъпи. А тази сутрин ми се пригади от рекламата,  дето преди плюеха кръв, макар сега да са я цензурирали, пак е ужасна меко казано.

Общи условия

Активация на акаунт