Бременност и дискотека?!

  • 12 674
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 660
На дискотека по време на бременност - абсурд! Заобикаляла съм отдалеч такива места, където детето ми може да се стресира от шума. Прекомерният шум е вреден, за което и да е ухо, камо ли за едно тепърва развиващо се човече.

На кръчми съм ходила само на открито. Избягвах и всякакъв цигарен дим. Особено през първите месеци, когато се образуват органите.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 129
По дискотеки не съм ходила, но аз и преди да забременея не бях особено голям фен на дискотеките. Иначе си ходихме по кръчми и по гости до последно.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Последното ми ходене на дискотека беше в 5-ти месец (на сватбата ни), но по ресторанти и в приятели на гости - до последно.Вечерта преди да родя бяхме на заведение, към 12 часа си тръгнахме защото започнаха болезнени контракции.На следващия ден в 14:40 бях родила.  Wink

# 33
  • Мнения: 9 814
Първия път ми беше гадно.
Повръщаше ми се от всичко... Crazy
...а втория път, вече нямах такава възможност... Confused

А кво, за Бога може да дири бременна жена в дискотека? newsm78
...не ми отговаряйте. Просто си питам...

 Peace

Виж кръчми не пропусках до последно. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 187
Аз бях от поспаливите, но при добра компания - не пропусках.

# 35
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
По дискотеките ходех до към 6ти месец и половина , но спрях защото една жена така ме изръчка в корема , толкова много се изплаших , че реших , че повече няма да ходя Peace

# 36
  • Earth
  • Мнения: 1 952
През цялата бременност избягвах запушени и задимени пространства..  Whistling

И през ум не би ми минало да ходя на дискотека, където се омирисвам на цигари чак в червата  Embarassed

# 37
  • София
  • Мнения: 44 122
Изобщо не ходих по дискотеки и клубове.
Прекалено ми беше задимено, освен това е гъчканица, никой не те гледа...а хич не ми се искаше да получа някой случаен лакът в  корема например.....

На купони ходих няколко пъти, но заради дима си тръгвахме доста бързо....изобщо, за мен това не са места нито за бременни нито за малки бебета и деца(щото има хора, които си ги водят после).
Иначе имах една позната, която до 9 тия ходеше по партита и клубове, пиеше поне по една бира на вечер, пушише по малко.....ми не  е моята представа за здравословна бременност това.

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Аз пък последно бях на дискотека в началото на деветия месец. Вярно, че доста хора ме заглеждаха, ама повечето ми се радваха Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 090
Като повечето мнения по-горе е и моето.Не съм любител на дискотеките,с първата ми бременност направих грешката да стъпя в подобно заведение,и веднага си излязох-басовете така яко блъскаха,че все едно ми бяха натикани в корема Crazy(такова усещане имах),пък пушилката... ooooh! Whistling.Дискотеката определено не е най-подходящото място за бременни Naughty

# 40
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
На ресторантчета и кръчми ходех редовно. На дискотека ходех само когато има повод. За последно мисля, че беше когато бях в седмия месец  Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами, аз ходих на два концерта и от двата си тръгнах бързо, бързо, защото така ме удряха басите в корема, че се изплаших... Мисля, че не е добре за слуха на бебето.

# 42
  • BG
  • Мнения: 1 900
Никога не съм била фен на дискотеките, но на гости и кръчми си ходех до последно.
И аз така. Peace
Peace

# 43
  • Мнения: 194
Не съм ходила на дискотека с корема. Като се замисля и не съм виждала бременни жени в дискотеките. Все си мисля, че може да се устиска 9 месеца и да се избегнат дима, бутащите се, подпийнали тийнове и зверския бас. По кръчми, гости, ресторанти, на сватба- да, ходила съм, но на дискотека   Thinking това е последното място, на което си се представям бременна.


 Peace

# 44
  • Мнения: 117
На дискотека не,но на кръчми ходих до последно,даже ми се наложи два дена преди да родя да съм на рожден ден в кръчма и всеки път от музиката,човечето в корема много се бунтуваше. Confused

Общи условия

Активация на акаунт