Доминикана и Пунта Кана – отзиви?

  • 157 438
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 44
Привет на всички:)
Записвам се в темата и ще се радвам на всеки споделен съвет.
Ще пътуваме за Пунта Кана след седмица, но за жалост там разполагаме само с една седмица и искам да видим максимално много. От коментарите оставам с впечатление, че остров Саона си заслужава, но какво още да видим?
Много ме заинтригуваха коментарите на Ива за селищата с фабриките за пури и възможността да се види бита и историята.
Другото, което ме впечатли от Трипадвайсър са водопадите. Та...каквото и да споделите, ще е от полза.
Много бих се радвала и да се запознаем с Ива, стига да има възможност:)
Имам и още един, малко странен, въпрос, не ме мислете за луда  Crazy Някой пробвал ли е да си вземе резник от Плумерия (франджипани) и дали ще има проблем на летището, ако си взема?
Благодаря предварително:)

Последна редакция: нд, 13 ное 2016, 14:12 от Frangipani

# 751
  • по света
  • Мнения: 1 587
Здравей ,на нас ни хареса много Санто Доминго има много приятна атмосфера в стария град.Ходенето в Саона беше уникално преживяване ,което не трябва да се пропуска.Една седмица е малко като време ,защото около две денонощия свикваш с тамошното ,поне при нас беше така .

# 752
  • Мнения: 44
Здравей ,на нас ни хареса много Санто Доминго има много приятна атмосфера в стария град.Ходенето в Саона беше уникално преживяване ,което не трябва да се пропуска.Една седмица е малко като време ,защото около две денонощия свикваш с тамошното ,поне при нас беше така .
Благодаря много, точно за Санто Доминго се чудех, но щом има атмосфера, ще се потопим:)
Наистина е малко времето, но ще гледаме да го използваме пълноценно.

# 753

Общи условия

Активация на акаунт