Доминикана и Пунта Кана – отзиви?

  • 157 456
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Мен полета не ме притеснява чак толкова, повече ме притеснява голямата часова разлика. 
На всички, които ще ходят пожелавам приятна почивка.  Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 1 572
е айде стига филми , страшно няма в самолета , освен това презокеанските самолети винаги са големи и е много комфортно но верно ставаш луд толкова време на едно място , а часовата разлика наистина е кофти , ние например ставахме  сутрин в 5 умрели от глад / в бг е вече 12 на обяд / и бяхме първи в ресторанта , като истински туристи  Laughing , тъкмо свикнахме и дойде ред да си ходим , а на връщане в самолета в 06 ч. ни сервираха пиле с ориз и къри , с мъжа ми се смяхме че отдавна не бяхме закусвали с манджичка  Laughing

# 47
  • Мнения: 637
Jeje , аз съм голяма паника, чак ме е срам Laughing Имам някаква фобия и това си е, но през цялото пътуване ще мисля за крайната точка-това ще ми дава сили Laughing Колко часа  летяхте и къде спира самолетът да зарежда гориво?

# 48
  • Мнения: 1 572
стига бе не спира самолета за гориво , летяхме от Брюксел през Куба на отиване а на връщане директно , сега да те дозапаля - като излетяхме от Брюксел до Хавана е само вода братко , и да искаш няма къде да кацнеш  Mr. Green
на отиване е по-къс полета а на връщане с около час повече-самолетите заобикалят за да избегнат бермудския триъгълник
не бой се , заслужава си да го прелетиш

# 49
  • Мнения: 2 175
Вече ми става забавно..от агенцията ми пратиха информация, че високият сезон е ноември-април и че не трябвало да се притеснявам.. Rolling Eyes А, де.. newsm78

А иначе полета не ме притеснява чак толкова..Предпочитам 1 по-дълъг, отколкото да убия цял ден в път и прекачвания и висене по летищата..
П.С - аз си се приспивам в самолета..и се понася по-леко..
А относно часовата разлика - 1-2 дена-леко дезориентирани..То затова надалече предпочитам за повече време, ама като няма топло по-наблизо.. #Cussing out

# 50
  • Мнения: 637
, сега да те дозапаля - като излетяхме от Брюксел до Хавана е само вода братко , и да искаш няма къде да кацнеш  Mr. Green
 ...........на връщане с около час повече-самолетите заобикалят за да избегнат бермудския триъгълник

Scream особено оная част за бермудския триъгълник много тревожи newsm09 Laughing

но пък, казваш:

не бой се , заслужава си да го прелетиш
така, че нямам търпение да дойде февруари newsm08
И за колко време горе-долу го взехте полета, колко часа?

# 51
  • Мнения: 1 572

 Scream особено оная част за бермудския триъгълник много тревожи newsm09 Laughing

но пък, казваш:

няма страшно нали ти казват че не летят от там а го заобикалят , не помня точно колко часа беше но разликата с навръщане беше 3 часа повече летяхме , насрешни ветрове разни

# 52
  • Мнения: 1 572
магаренце виж тука какво намерих http://www.neckermann.de/index.mb1?mb_f020_id=KiRxCALgPG1Qj56Mcm … b2ae0500&ct=1  а това са датите и от кое летище излитат , немски чаткаш ли  Laughing

http://www.neckermann.de/index.mb1?mb_f020_id=KiRxCALgPG1Qj56Mcm … b2ae0500&ct=1

# 53
  • Мнения: 2 175
магаренце виж тука какво намерих http://www.neckermann.de/index.mb1?mb_f020_id=KiRxCALgPG1Qj56Mcm … b2ae0500&ct=1  а това са датите и от кое летище излитат , немски чаткаш ли  Laughing

http://www.neckermann.de/index.mb1?mb_f020_id=KiRxCALgPG1Qj56Mcm … b2ae0500&ct=1

Танкс!
Но аз вече съм се спряла на оферта, въпросът беше дали да я потвърдя..И както питах в началото за хотелите - дали някой има инфо за тях, та да се ориентирам на кой да се спра..
Иначе полета е през Франкфурт, с бързи връзки..

# 54
  • Мнения: 2 074
Аз съм била в съседен хотел, Парадизусите са на един и същи собственик, Парадизус Пунта Кана е по-стария, и двата хотела са невероятни, поне откъм плажа, не ни пускаха вътре да ги разглеждаме. Ако имаш възможност, вземете се Роял сървис.

# 55
  • Мнения: 327
Момичета ако има някой готовност да пътува на 2.12 ето една според мен добра оферта
http://neckermann.nl/algemeen/DetailPage.aspx?fh_DETAILfh_second … uctPromotionList2
офертата е с полет от Амстердам а цената е за двама



# 56
  • Мнения: 1 572
ейми цена не се вижда  newsm78

# 57
  • Мнения: 2 567
Наистина усещането, че над 10 часа летиш само над вода не е от най-приятните  Crazy Особено ако на борда имаш луда/пияна/дрогирана, така и не разбрахме точно, която рита с крака прозорчето си Shocked
Пунта Кана е мнооого приятно място, хората са невероятно гостоприемни и страшни танцьори Party

# 58
  • Мнения: 2 175
Аз съм била в съседен хотел, Парадизусите са на един и същи собственик, Парадизус Пунта Кана е по-стария, и двата хотела са невероятни, поне откъм плажа, не ни пускаха вътре да ги разглеждаме. Ако имаш възможност, вземете се Роял сървис.
Thanks,
това беше ценна информация..)
Чакам потвържедние за избраните дати каде има места ..и другата неделя, живот и здраве.... Joy

# 59
  • Мнения: 1 655
Искам да попитам,  а как стои въпроса с визите когато си купите по интернет от сайтовете почивка.

Общи условия

Активация на акаунт