Яйчена салата

  • 10 842
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
само че слагам царевица а не кис.краставички Rolling Eyes

Става и така, разбира се. На мен ми е по-профирничко с малко киселичко, затова  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 10 687
Аз я правя така - 4 твърдо сварени яйца ги разтрошавам с вилица, обърквам ги с 2 опаковки Крема сирене да стане като пастет и добавям 1 майонеза, сол на вкус  и малко лют червен пипер.
Става чудно!  Flutter

# 17
  • Мнения: 27 524
Аз я правя така - 4 твърдо сварени яйца ги разтрошавам с вилица, обърквам ги с 2 опаковки Крема сирене да стане като пастет и добавям 1 майонеза, сол на вкус  и малко лют червен пипер.
Става чудно!  Flutter

Мммм, много идейно  Peace Ще се пробва  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 3 789
Твърдосварени яйца рендосвам на ситно/едро ренде. Добавям майонеза + кисело мляко, настърган на ситно кашкавал, пресован чесън, черен пипер, сол и малко горчица. Става чудничко Peace

# 19
Аз я правя като тази ,която продават в Била - 7-8 яйца нарязани на "кубчета" , шунка или бекон също на кубчета , 1 кутийка майонеза "Краси"+ 1 ч.л. горчица , сол и черен пипер на вкус , малко ситно нарязан магданоз ( може и без него). Разбърквам всичко заедно и оставям да отлежи поне 1 час ,но не в хладилник, за да се смесят вкусовете.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Аз пък слагам само варените яйца,варените картофи,майонеза,сол и черен пипер.

# 21
Онзи ден правих такава салатка за първи път ,вдъхновена от вас,за което много благодаря.Стана разкошна и мъжо много я хареса.Направих я така-яйца,майонеза,малко кис.мляко,магданоз,чесън на прах и кис.краставичка-абе облизахме си пръстите.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз я правя така - 4 твърдо сварени яйца ги разтрошавам с вилица, обърквам ги с 2 опаковки Крема сирене да стане като пастет и добавям 1 майонеза, сол на вкус  и малко лют червен пипер.
Става чудно!  Flutter
Ммм, и на мен ми хареса тази идея   chef

# 23
  • Мнения: 7 418
Яйца, сирене или кашкавал, майонеза, чесън  Crazy

   Един по-весел вариант.....Правиш сместа по-гъста и от нея правиш топки,големи,колкото орех,овалваш ги в ситно рендосания кашкавал. Wink

Моята любима е яйца, кисели краставички и ролца от раци  Simple Smile С малко майонеза, черен пипер и вегета  eat
и моя любима също Peace само че слагам царевица а не кис.краставички Rolling Eyes
    И аз слагам царевица. Peace Някой път добавям и нарязани на кубчета варени картофи. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 314
аз  я правя така - 4 сварени яйца ги намачквам с вилица ,добавям 1 майонеза + сол + черен и червен пипер  Peace

Общи условия

Активация на акаунт