Секс след раждане - кога?

  • 3 348
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 544
Общо взето са ти отговорили. Аз се присъединявам към всички-като ти спрат лохиите и когато си готова.

# 16
  • Мнения: 367
След 40-тия ден, когато се почустваш готова. Няма нищо страшно, първите няколко пъти може леко да се чувстваш некомфортно, но при всяка жена е различно.

# 17
  • Мнения: 9 814
45 дни след раждането.
Но всеки сам решава.

# 18
  • Мнения: 242
ами като ти свършат лохиите,като се почувстваш добре,всичко са ти отговорили,но първият път е наистина като първи път. Peace

# 19
  • Мнения: 349
При всеки е индивидуално. 

# 20
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Когато си физически готова  Wink

# 21
  • Мнения: 493
след месец и половина бях готова за секс,но както и другите са ти писали вече-при всяка жена е различно.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 306
А каква е връзката между лохиите и секса? В смисъл защо трябва да се изчака да спрат и чак тогава да се прави секс? Просто ми е любопитно Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 5 755
Най-малката причина за мен е, че не ми беше приятно така. Чела съм, че не е хубаво заради опасност от инфекции. Но предполагам има и жени, които са правили секс по това време.

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз знам, че е най-добре след 40-ия ден.
Но щом се чувстваш добре, защо не и по-рано.

# 25
  • София
  • Мнения: 521
При нас нещата се случиха 1 месец след раждането, но е хубаво да се ползва овлажнител. Ние ползвахме Глайтгелен. Освен това мъжът ти трябва да е внимателен.

# 26
  • София
  • Мнения: 23 096
Когато ти спрат лохиите...
Когато отидеш на профилактичен преглед и лекарят даде зелена светлина...
Когато имаш желание  Peace

# 27
  • Мнения: 742
Когато си готова Wink

# 28
  • Мнения: 173
След като ти спрат лохиите, разбита се и след като ти самата се почустваш готова. Някои хора започват 2 месеца след раждането, а други след 6 и повече Wink
Peace

# 29
  • Разград
  • Мнения: 518
При всеки е строго индивидуално. Когато ти спрят лохиите и когато се чувстваш готова. При нас нещата се случиха 2 месеца след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт