Секс след раждане - кога?

  • 3 353
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 174
Най-малката причина за мен е, че не ми беше приятно така. Чела съм, че не е хубаво заради опасност от инфекции. Но предполагам има и жени, които са правили секс по това време.
Peace

# 31
  • Мнения: 1 512
Когато ти спрат лохиите и естествено ти се прави секс.При нас беше някъде около 2 месеца след раждането.

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
При мен на 15 ден ми свърши квото имаше да се изтича и на 20 ден имаше секс

# 33
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Когато си готова  Peace Peace Peace
При мен това беше месец и половина след раждането

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Когато се почустваш готова Peace

# 35
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
ами като ти свършат лохиите,като се почувстваш добре,всичко са ти отговорили,но първият път е наистина като първи път. Peace
При мен точно на 40 ден. Зависи от много неща - дали са те шили и т.н. Мен лично ме беше много повече страх отколкото първия път Embarassed. Идеята за лубрикант е много добра Peace

# 36
  • Мнения: 4 784
Имам приятелка няколко месеца държа на сухо мъжа си, защото не се чувстваше готова. Имам и такава, която действаше по бързата процедура - на 20-тия ден Laughing. Това, което искам да кажа, че е абсолютно индивидуално. Единственото важно нещо е, ти да си готова и да го искаш.

# 37
  • Мнения: 1 572
на мен докторката ми каза "един месец без секс" , при норм.раждане с 1 шев , всичко е строго индивидуално , ама то като не спиш по цели нощи не си мислиш много за секс  Laughing

# 38
  • Мнения: 61
един месец след операцията но вси4ко е индивидуално когато се по4увстваш готова

# 39
  • София
  • Мнения: 5 079
Имаше една приказка, че като почнеш да се замисляш, значи ти е дошло времето.  Wink
Сериозно - много е индивидуално, при мен през цялата бременност цареше абсолютна суша и чааак 4 - 5 месеца след раждането се реших (горкият ми мъж...)
Сега пак се очертава същата картинка. Confused

# 40
  • Мнения: 2 270
лохиите ми спряха на 18-тия ден, на 20-тия правихме секс
но най вече когато си готова Peace

# 41
  • Мнения: 195
След като ти свършат лохиите можеш да пробваш, но ако си раждала нормално зависи колко шева имаш и как си зашита. Аз имам доста шевове и продължава да ме боли въпреки обилното количество лубрикан, така че и желание нямам никакво  Confused

# 42
  • Мнения: 1 170
Когато се почувстваш физически и психически добре Peace (обикновено второто се позабавя, но е важно да се изчака).

# 43
  • Мнения: 925
Уф, на мен ми се прави секс през повечето време, но като "опре ножът до кокала", ако ме разбираш Mr. Green, почва доста да ме боли, независимо колко добре сме "разгрели" предварително. Раждах нормално и уж имам само външни шевове, но... Tired Иначе първият ни опит беше 1 месец след раждането и нищо не стана.

# 44
  • Мнения: 20
какво е това лохии???? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт