Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 765 497
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 18
А дали някой не може да ми прехвърли тъй нареченият студентски химн, Gaudeamus igitur, че никъде не мога да го намеря, а спешно ми трябва. Благодаря предварително!

# 1 156
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
А дали някой не може да ми прехвърли тъй нареченият студентски химн, Gaudeamus igitur, че никъде не мога да го намеря, а спешно ми трябва. Благодаря предварително!
http://beemp3.com/download.php?file=881558&song=Gaudeamus+igitur

в дясното поле имаш да въведеш 3 символа от картинката, после ти генерира един линк, който ти си копираш и пействаш в нов прозорец. тогава ти дава възможност да го сейвнеш.
Дано съм ти помогнала.

# 1 157
  • Мнения: 1 192
По телевизията слушах песничка в изпълнение на "Бон-бон"(ако не се лъжа):

На ризката на джобчето...

 На ризката на джобчето
Скъсало се копчето. /2
Боц от тука, боц от там
Копчето заших си сам.

Дали я има някъде на mp3,дори и в друго изпълнение?Както и други подобни залъгалки-броилки,които се пеят...иначе си измислям сама  Rolling Eyes

# 1 158
  • Хасково
  • Мнения: 180
Вела, тези ги свалих, но ако ти попадне и тази, която търся ще те помоля също да я качиш.  bouquet

# 1 159
  • Мнения: 11
Вела, тези ги свалих, но ако ти попадне и тази, която търся ще те помоля също да я качиш.  bouquet

        chestit rojden den.detska gradina
-        http://4storing.com/5rvj0i/1c6ac72fcfac8bcb5206e0626f0fdf9f.html

# 1 160
  • Добрич
  • Мнения: 5 459
didi_hs, предполагам, че линковете, които са  дали не ти вършат работа, защото са във формат wma. Ето превърнах песничката във mp3.

Честит рожден ден, детска градина

# 1 161
  • Мнения: 172
По телевизията слушах песничка в изпълнение на "Бон-бон"(ако не се лъжа):

На ризката на джобчето...

 На ризката на джобчето
Скъсало се копчето. /2
Боц от тука, боц от там
Копчето заших си сам.

Дали я има някъде на mp3,дори и в друго изпълнение?Както и други подобни залъгалки-броилки,които се пеят...иначе си измислям сама  Rolling Eyes
[/quo
          Незная   дали   е  точно  това   което  си  слушала -записах  ти  го  от  btv   и   качеството  не  е  добро  .Прибавих  и   още   няколко   песнички  за
най-малките ,зповядай   http://4storing.com/fo29jk/dfb3c55ce7dfdbd67f715eeb5a8a6fb3.html



   

# 1 162
  • Мнения: 1 192
Благодаря ти smile3501

# 1 163
  • Мнения: 18
А дали някой не може да ми прехвърли тъй нареченият студентски химн, Gaudeamus igitur, че никъде не мога да го намеря, а спешно ми трябва. Благодаря предварително!
http://beemp3.com/download.php?file=881558&song=Gaudeamus+igitur

в дясното поле имаш да въведеш 3 символа от картинката, после ти генерира един линк, който ти си копираш и пействаш в нов прозорец. тогава ти дава възможност да го сейвнеш.
Дано съм ти помогнала.
Да, помогна ми, и мнооооого ти благодаря! Поздрави!

# 1 164
  • Мнения: 1 949
http://beemp3.com/download.php?file=881558&song=Gaudeamus+igitur

в дясното поле имаш да въведеш 3 символа от картинката, после ти генерира един линк, който ти си копираш и пействаш в нов прозорец. тогава ти дава възможност да го сейвнеш.
Дано съм ти помогнала.
или просто десен бутон и save target as върху името на песента (това което се намира вдясно от Download )

# 1 165
  • Мнения: 1 949
Всъщност аз свиря на пиано и открих едно забавно приложение на компютъра.

С tpiano може да превърнете клавиатурата в пиано, гайда, хармоника, тимпан, цигулка, птичи звуци и прочие, общо 128 инструмента.
Като свалите програмката, просто я стартирайте, тя дори няма инсталация. Натискайте клавишите на клавиатурата за да свирите.

Това е Hug

# 1 166
  • Мнения: 18
Страхотно е, че си събрала всичко на едно място-това е голям труд, но си заслужава! Благодаря!

# 1 167
  • Мнения: 1 949
Страхотно е, че си събрала всичко на едно място-това е голям труд, но си заслужава! Благодаря!
Благодаря ти Embarassed и на всички които са обърнали внимание на темата  Hug
Най-сетне привършвам с нея, още 20-на поста и ще си почина.
Наскоро дадох линк към midi файлове (респективно ноти към детски песнички) и т.к. лимитът му за сваляне е изтекъл е станал неактивен. Възстановен е.
Ако срещнете нещо чийто линк вече не е активен ме уведомете и аз своевременно ще го възстановя. За интерес от чужбина ще кача повторно в достъпен сайт. Просто искам да се уверя, че няма да има пречка всичко да е във възможно най-удобен и достъпен вид.

лека (:

# 1 168
Здравейте на всички!Обръщам се към вас с една молба.Трябва ми някаква японска музика ,която може да се използва за танц с деца .Нямам идея ,обаче откъде да я намеря. EmbarassedАко някой знае,моля да каже.И още,знам че ставам нахална,но търся и следните песнички:
По-по-най -ДВГ"Детелини"
Песен за децата_ ДВГ"Патиланско царство
Мирабиландия -Д.Карнолски,но незнам кой я изпълнява
Всичко това ми трябва до няколко дни Ако можете,моля помогнете. PraynigБлагодаря предварително!

# 1 169
  • София
  • Мнения: 2 079
Моля за помощ!  Praynig Praynig Praynig
Търся една детска песничка, в mp3 вариант.
Не знам как се казва, но в нея се пее за лятото:

Вчера сме пристигнали, днеска сме на плаж.
Но за плажа винаги нужен е кураж,
защото
5 минути по гръбнак, 5 минути по корем,
след това по даден знак -  мазане със крем.

И т.н.

Който я има, моля да ми я изпрати, или да я качи някъде, за да я сваля.

Предварителни благодарности!     bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт