Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 765 142
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 634
Излгедахме някои от предложените линкове миналата седмица и на шега свалих малко Телетъбис. Немога да си позная детето - танцува, вика, голямо щастие.  newsm68 Разгледах торентите и вдиях, че има коментари за серии на бг, но не открих такива. Ще ми свършат работа и на английски в краен случай.  Hug 

# 241
  • Мнения: 1 187
Някой може ли да ми помогне в търсенето на песничката за Магарето

"Ето я иде каручката...
озряло е гроздето
....
Ди, ди, ди, друс, друс, друс  Grinning"

Както се вижда не знам почти нищо от текста, но
малката ми дъщеря е толкова запалена да я пее
и като се запъне ме гледа в устата да й подсказвам,
но аз не я знам тази песничка, затова се обръщам
към вас, някой може да знае или от къде да я сваля
или поне текста да ми напише Hug
Благодаря предварително!

# 242
  • Мнения: X
klamerche и аз за нея щях да питам(поне така мисля де).Мисля,че имаше нещо такова
Отпред,отпред на каручката е седнала,седнала внучката и вози я, вози я Марето на дядо,на дядо с магарето...
Но само това си спомням.Търся я в музикален вариант...
И още една търся."Чук-чук,яйчице" на Дора Габе.Текста го имаме ,но мелодията нещо не схващам

# 243
  • София
  • Мнения: 518
Излгедахме някои от предложените линкове миналата седмица и на шега свалих малко Телетъбис. Немога да си позная детето - танцува, вика, голямо щастие.  newsm68 Разгледах торентите и вдиях, че има коментари за серии на бг, но не открих такива. Ще ми свършат работа и на английски в краен случай.  Hug 
Михалко от къде yспя да свалиш Телетъбис Praynig Аз от доста време ги издирвам, но имаме само две серии на български с много лошо качество Tired

# 244
  • Хасково
  • Мнения: 180
klamerche и аз за нея щях да питам(поне така мисля де).Мисля,че имаше нещо такова
Отпред,отпред на каручката е седнала,седнала внучката и вози я, вози я Марето на дядо,на дядо с магарето...
Но само това си спомням.Търся я в музикален вариант...
И още една търся."Чук-чук,яйчице" на Дора Габе.Текста го имаме ,но мелодията нещо не схващам

Пр: Дий друс друс дий друс

Отпред отпред на каручката
е седнала седнала внучката
и вози я вози я Марето
на дядо на дядо магарето

Отиват отиват на лозето
че зряло е зряло е гроздето
и с бялата с бялата кошничка
ще бъде ще бъде помощничка

Чук, чук яйчице- http://4storing.com/f7mal/a0468993af68853dbe1200094df11771.html   bouquet

# 245
  • Мнения: 3 634
Аз вече ги свалих и забравих откъде, но мога да ти ги кача някъде. С много хубаво качество са, нищо общо с трите серии на бг, които се въртят из торентите. Гледахме си ги на големия ТВ и бяха супер! Сега събирам серии на английски защото на другите езици не можем да пеем.  blahblah

# 246
# 247
  • Мнения: 2 096
и аз бих се радвала да видя хубави серийки на теледъбисите. дайте линк

# 248
# 249
  • Мнения: 3 634
Телетъбисите с бг аудио са с толкова лошо качество, че немогат да се гледат изобщо. Ние изгледахме Dance With Teletubbies и го намирам за изключително подходящо за деца около 1-1,5 год. Сега свалям всичко, което намеря, за да си направя селекция на английски език. Който иска ще я споделя.  Wink

# 250
  • Мнения: 3 634
Нещо подходящо за сезона - Барби в коледни песни - http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=150845
през BS.Player-а тръгва с БГ-аудио (Media Pleyar-a дава руско аудио).

# 251
  • Мнения: 156
Здравейте! Моля ви за помощ за една песничка, мисля че се казваше "Козлета" Търся и текста и изпълнението, ето какво си спомням от текста:

Върху мостче над реката
две козлета спрели.
Боц- боцкат се с рогцата,
правят се на смели.
М-е-ее, ме -е-е, правят се на смели/2

Тропа първото козленце-
иска да премине.
Второто върти оченце
към вълните сини.
Ме-е-е, ме-е-е, към вълните сини/2

Как ще се разминат двете
мостчето е тясно.
За боричкане , козлета,
даже е опасно.
Ме-е-е , ме-е-е, даже е опасно.
 
Мисля, че липсва още еди куплет, на дъщеря ми много й харесва тази песен, но е уморително да врещиш като козле по сто пъти на ден Simple Smile, така че, ако имате тази песен, помагайте! Благодаря!

# 252
  • Мнения: 1 187
didi_hs благодаря за текста на песента  newsm51

# 253
  • Мнения: 11
Можете ли да ми помогнете,търся една песничка,не знам точно как се казва,но се пее- дядо Коледа не спал и джуджетата събрал,работа на всички дал....

# 254
  • София
  • Мнения: 2 079
Дядо Коледа не спал
и джуджетата събрал,
работа на всички дал
както той си знал

Да нареждат и лепят,
да приготвят както щат,
куп играчки за деца
кукли, колелца.

И джуджетата не спят,
чукат режат майсторят,
за да има пълен кош
в празничната нощ!

Или може да е и с този текст:

Дядо Коледа не спал
И джуджетата събрал
Работа на всички дал
Както той си знал

И джуджетата не спят,
чукат режат и лепят,
че играчки цял чувал
нам е обещал!

Ето и самата песен:
http://tranz.it/load.php?id=kN4V5tVMkttQkiT4203392

Общи условия

Активация на акаунт