Светът гласува за президент на САЩ - гласувайте и вие!

  • 4 050
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 271
Е точно тука бяха сложили една статия, че баш куклусклановците били казали "Предпочитаме да ни управлява негър, от колкото идиот"  Wink

Евала  Peace

# 76
  • Мнения: 502
  Избирателната активност е била 73 процента. На нашите избори колко беше? И какво означава това?

# 77
  • Мнения: 6 993
По новините чух, че е най-високата за последните няколко избирания на президент.

# 78
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Минавам да ви честитя.  Joy Видях, че се вълнувате. Grinning
(То и аз му стисках палци на новия президент, де. Grinning)
П.П. Ще оставя онзи реплика по-горе, за "негъра", без коментар. Трудно ми е, но ще замълча.  ooooh!

# 79
  • Мнения: 5 710
Много съм щастлива от избора на американците за Барак Обама. Това е първия момент, от който си възвръщам идеята за това, че са велика нация от много години насам. Доказаха, че могат да направят правилен избор, най-после.
Стисках палци, четох, вълнувах се ( и продължавам) страшно много. Радвам се, че съм свидетел на този избор, надявам се светът да го чака промяна за добро и дано имам какво хубаво да разказвам един ден на внуците си за годините, които предстоят за всички. И аз като Вълка се моля да не го гръмнат, защото вярвам, че той сега е мишена на всички бели, комплексирани откачалки на този свят.

# 80
  • Мнения: 3 164
Сега остава  папата да стане чернокож и всичко ще е на 6 Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 161
Американците с този свой избор показаха,че имат мозъци,а не бургери.Вълнувам се и се радвам за правилния избор.

# 82
  • Мнения: 275
И аз се радвам за правилният ( според мен) избор!

п.п. Като чуя за консерватори, републиканци, крайно десни и т.н., ме обхваща едно гадно чувство... Дано никога повече не печелят властта в която и да е страна.

# 83
  • Мнения: 11
Ще го видим Обама как ще изпълни тази амбициозна програма...

# 84
  • Мнения: 6 713
Честито на Обама! Simple Smile
Дано това да е правилният избор.  Peace

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 4 041
за мен е лош избор, причините оставям за себе си.

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 4 041
Сега остава  папата да стане чернокож и всичко ще е на 6 Mr. Green
това за черен папа съм го чела в предсказания и мисля, че рано или късно ще се случи.

# 87
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 681
честито, негър ще  управлява света близките години. Cry
Кво, ще ревеш ли  newsm78
Е такива плиткоумни изказвания не мога да ги разбера...
Заболяло я нашата Пенка, какъв е цвета на президента, и то на американския  Rolling Eyes
Една шепа народ сме, слава Богу, иначе щяхме да разкатаем играта на тоя свят.
Честито на Обама, и на хората, които знаят какво иска да промени той.
Дано се справи.

# 88
  • Мнения: 2 849
По новините чух, че е най-високата за последните няколко избирания на президент.
Повярвай ми ,учудих се колко народ гласува и какви опашки се виеха от тъмни зори .Чернокожите ми колежки сияят и цял ден са в еуфория  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 3 034
а колко чернокожи хора плачеха! пишат история американците, дано не забравят за какво са гласували!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт