грозни актриси

  • 12 238
  • 107
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 572
да бе що пък да не можем , я давай твоите снимки  Laughing

# 91
  • Мнения: 871
От изброените тук никоя не ми е грозна. Не ми харесват Дженифър Анистън и Кристен Дънс, да. Имам си фаворити за грозотии, обаче - Мини Драйвър и Упи Голдбърг.

 

# 92
  • Мнения: 2 229
И после жените не били злобни. Sick
Цялата тема е противна от самото заглавие "ГРОЗНИ актриси"?! ooooh! Вие някакви критици ли се изявявате, че да съдите кой е ГРОЗЕН и кой не е. Не ми харесва, не ми допада, не ми е симпатичен - ок, обаче квалификации като тези са абсурдни.
Да не говорим, че красотата е толкова субективно понятие - почти всички, изброени в темата, ако не красиви, ги намирам за чаровни или симпатични. Единствено Дженифър Гарнър не ми допада, но с ясното съзнание, че много хора я намират за великолепна, просто на мен меко казано не ми харесва - е, никога не бих казала, че е грозна! ooooh!
Изобщо не става въпрос дали пишещите са по-красиви, няма никакво значение.

А това за Джулия Робъртс ме уби. Shocked Ерин Брокович, Оскар за най-добра актриса, сетихте ли се?

# 93
  • UK
  • Мнения: 3 959
Никой не се е и опитвал да се сети коя е Джулия Робъртс, по мои скромни наблюдения. Престанете с критиките, темата беше изключително добронамерена (поне що се отнася до отношенията на пишещите в нея), казвахме си кои смятаме за грозни, никой не казваше "Ауу ма патко, таз ми е любимка ма, тъпо, как ще кажеш че е грозна", че да има нужда от каквато и да било намеса, всеки си казваше коя харесва от посочените, коя не, не можах да разбера защо трябваше пак да има включвания като "Вие да не сте по хубави", а последното мнение ме вкара в джаза, хем ние не сме хората, които да съдим коя е красива, коя не, хем било субективно (а това не значи ли именно, че ние сме хората, които да съдим коя каква е), хем тя ги намирала за чаровни, ама не и Дженифър гарнър, вероятно авторката има някакъв ценз, който да и дава право да определя хората, който ние нямаме.

# 94
  • Русе
  • Мнения: 526
   За мен водещи на класацията са Сара Джесика Паркър и Хелена Бонъм Картър Sick
   Напоследък бях потресена от последното момиче на Батман - Маги Гиленхал Shocked Толкова е безцветна, как се е натикала за тази роля още не мога да проумея...

# 95
  • Мнения: 1 352
   За мен водещи на класацията са Сара Джесика Паркър и Хелена Бонъм Картър Sick
   Напоследък бях потресена от последното момиче на Батман - Маги Гиленхал Shocked Толкова е безцветна, как се е натикала за тази роля още не мога да проумея...

Брат й е сладурко Heart Eyes Heart Eyes Crazy Blush, ще го изпапкам Blush.

# 96
  • София
  • Мнения: 3 880
стана ми много приятно, че дразня някого със своите определения за актрисите-грозилища.  Mr. Green
особено ми е гот като дойде някоя кака да ме пита що словоблудствам, като това е само нейно право Laughing

И после жените не били злобни. Sick
Цялата тема е противна от самото заглавие "ГРОЗНИ актриси"?! ooooh! Вие някакви критици ли се изявявате, че да съдите кой е ГРОЗЕН и кой не е.

ми като ти е противна що се празниш и ти в темата? Mr. Green

# 97
  • София
  • Мнения: 1 735
Не ми харесват Камерън Диас,Сара Дж. Паркър,а за Глен Клоуз и Барбара Стрейзънт нямам думи.То нещата са непоправими.Така и не разбрах Андре Агаси как се прежали преди мн. години с Барбара.Линет от Отчаяните съпруги също е ужасна.Не е задължително да избират красавици,ама все пак ...да е поносимо.

# 98
  • София
  • Мнения: 3 880
Не ми харесват Камерън Диас,Сара Дж. Паркър,а за Глен Клоуз и Барбара Стрейзънт нямам думи.То нещата са непоправими.Така и не разбрах Андре Агаси как се прежали преди мн. години с Барбара.Линет от Отчаяните съпруги също е ужасна.Не е задължително да избират красавици,ама все пак ...да е поносимо.

хех, аз не съм знаела за Агаси и Барбара, но щом пича си пада по Щефи Граф, начи си пада по тва да дави вълци в леглото Mr. Green

# 99
  • Мнения: 148
Сара-Джесика Паркър,Дженифър Анистън,Рене Зелуегър Sick

# 100
  • Мнения: 6 530
Мисля, че по-голямо грозилище от Рене Зелеуегър не съм виждала - с едни големи бузи, тъп поглед, а и качествата й на актриса никакви.  Sick

# 101
  • Мнения: 130
Най-неприятни са ми Дженифър Анистън, Рийз Уидърспун, Ева Лонгория и Рене Зелуегър. Не казвам, че са грозни, но на мен лично изобщо не са ми симпатични.
Най-симпатична ми е Рейчъл Бланчард.

# 102
  • Мнения: 130
Трябва да направите тема за най-красиви актриси и актьори. Grinning

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Аз мисля,че красивите и талантливите актриси,в едно, са най-интересни.Такива мръснички,такива ужасници могат да изиграят!А грозничките винаги трябва да са с благородни сърца.И изобщо всички по-смотани винаги играят добрите.
Тц, не съм съгласна. Глен Клоуз например - никак не е хубава, но е талантлива и редовно я засичам в отрицателни роли. Сещам се за два филма - "Къщата на духовете" и "101 далматинци"

# 104
  • Мнения: 1 317
Пропуснали сте Скарлет Йохансон.
За мен тя води класацията за най-анти във всички възможни категории.

Общи условия

Активация на акаунт