Със Сливенска среща започва 32-ра тема

  • 19 994
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 43
Ехооооооо привет !
Добре дошли на новодошлите! Радвам се че сте избрали този форум.
Ще има среща PartyНа къде без мен Laughing имам родителска среща но ще дойда по късно.
Браво за новото начало на Дитка !
АЗ подкрепям мненията за д-р Пашева и окръжна болница.
Лек ден но всички! Очаквам да се съберем повечко тази вечер и да прекараме както винаги добре.

# 31
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Здравейте.Пъзелче,усвовията в окръжна изобщо не са мизерни.Аз раждах преди 2,4 год и ми хареса обстановката.Има си самостоятелни бани с тоалетни.Стаите са с по 3 легла.
     Лек и спорен ден.Довечера ще се видим с тези които ще идват и ще се набъбрим  Hug

# 32
  • Мнения: 2 000
Ауу, Дидке, да не е в ДС работата, че е толкова тайна  Mr. Green
Аз довечера ще идвам с мъж и дете. Ама не пъпчасалото, а другото, тъй че зараза няма да сеем  Laughing

# 33
  • Мнения: 8
Здравейте мами!
Може ли да препоръчате най-добрия педиатър в града? На който може да се разчита по всяко време на денонощието.В смисъл по телефона!И ако може да ми дадете координати?

Благодаря ви предварително!

# 34
  • Мнения: 119
     Здравейте.Пъзелче,усвовията в окръжна изобщо не са мизерни.Аз раждах преди 2,4 год и ми хареса обстановката.Има си самостоятелни бани с тоалетни.Стаите са с по 3 легла.

Преди една година раждах в МБАЛ Стара Загора. Там е меко казано ужасно. Бях чувала, че стаите са мръсни и пъплят хлебарки, затова реших да си платя, че поне с бебето да се чувстваме по-комфортно. На"VIP стаята" само името и беше VIP, единствената екстра, която ползвах беше баня и WC, доста далеч от самата стая но поне бяха чисти, нямаше дори душ а един маркуч  Shocked. И само аз я ползвах, имах ключ ooooh! "обикновените" болнични стаи нямаха такива екстри като чисти санитарни възли, а топлата вода е само мираж.
Та затова мнението ми за държавните болници е толкова лошо, но ако пак тръгна да раждам отново ще е там, защото въпреки лошите условия, излязох с най-прекрасното бебе на света. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes 

# 35
  • Мнения: 8
Здравейте мамчета от Сливен.Аз не съм от вашия град, но очаквам първото си детенце началото на януари и съм решила да раждам в държавната болница на Сливен.Само,  че последно толкова взех да се обърквам, защото се оказа, че имате доста болници и ако можете от собствен опит да ме посъветвате и окуражите коя да си избера за да съм спокойна за мен и моето бъдещо съкровище.
Мерси предварително! Flutter

# 36
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Добро утро.Май още не сте се надигнали от леглата.Някой вече работим  Sad .Хайде едно кафенце от мен за събуждане   food010
     Лек и усмихнат ден на всички  Hug

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте мами и ние да се запишем по темата.И аман от лекари.На моя син(който е на 1.6 год) не можахме да му опънем чурката до край.Сега има едно като мастно образувание и док. ни праща на уролог.Моля ви ако някой е имал подобно преживяване да препоръча добър специалист.
Предварително благодаря!
И на пук на смотаното време ви пожелаваме весел и усмихнат ден!

# 38
  • Мнения: 2 000
Здравейте мами и ние да се запишем по темата.И аман от лекари.На моя син(който е на 1.6 год) не можахме да му опънем чурката до край.Сега има едно като мастно образувание и док. ни праща на уролог.Моля ви ако някой е имал подобно преживяване да препоръча добър специалист.
Предварително благодаря!
И на пук на смотаното време ви пожелаваме весел и усмихнат ден!
Митко го водихме при д-р Бушандров. И той беше на година и половина тогава. 3 пъти трябваше да ходим за около месец за да му се оправи пишока съвсем. След процедурата много го болеше обаче и при всяко пишане трепереше и пищеше  Sad

Срещата снощи беше чудесна. Събрахме се и повече отколкото друг път, та се наговорихме на воля.

# 39
  • Мнения: 1
Здравейте!!! Казвам се Калина, от Клуцохор съм и и искам да се запиша във вашите темички Simple Smile Че и да се запознаем може Simple Smile Гледам имали сте среща вчера  Cry
Имам си мъник на 7.5 месеца - Иван Simple Smile
gal4etto аз март месец раждах в Окръжна болница и съм страшно доволна от екипа и обстановката, бях при д-р Гугова и за мен тя е страхотен човек и специалист!!! Препоръчвам я с 2 ръце!!!  Hug

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 197
    Мами,някоя да знае къде се е преместил виетнамец ли беше китаец ли беше ,който боядисваше кожени облекла до пазара.Отидох да го търся да си оставя коженото сако,но го нямаше.Ще ви бъда благодарна ако някоя ми каже къде мога да го намеря.
    Лека вечер  Hug

# 41
  • Мнения: 731
puzzle, условията в МБАЛ "Д-р Иван Селимински" са в пъти по-добри от това, което описваш. Както е казала и Ева83, стаите са с по 3 легла, шкафчета, гардеробче, кабелна и си имат самостоятелна баня с тоалетна и душа си е душ, а не маркуч  Wink Информацията ми е от преди 1 година, но не мисля, че се е променило към по-лошо. Беше чисто - пода го миеха всеки ден, а на няколко дена бършеха праха в стаите  Peace
gal4etto, с две ръце ти препоръчвам МБАЛ "Д-р Иван Селимински" (това е окръжната болница)  Peace
Kalinka_Mwelcome Да ти е много здрав мъника!

# 42
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Здравейте мами!Срещата беше супер с нетърпение чакам следващата.Ето ли линка за страхотна комедия.Отдавна не бях се смяла така.

# 43
  • Мнения: 10
Привет на всички сливенски мами! Аз съм тук на гости, само че за дълго, та трябва да си намеря педиатър за един мушморок на почти 6 месеца. Тази Минчева, която явно е много популарна, има ли частна практика? Може ли някой да ми даде координати? И случайно знаете ли дали споделя идеите на късното захранване?

Дидка Коджабашева, ти ли си Дияна, с която се запознахме в Монреал? Много поздрави от Мария (аз) и Иван!

Ако някой знае други читави педиатри с частна практика, да казва. Не е задължително да е непременно Минчева. Благодаря на всички, предварително!

# 44
  • Мнения: 7 430

Дидка Коджабашева, ти ли си Дияна, с която се запознахме в Монреал? Много поздрави от Мария (аз) и Иван!



Аз съм, аз съм  Grinning Честито ти бебенце  Hug
Аз не мога да ти препоръчам педиатър, защото моите нямат  Confused

Kalinka_M - добре си дошла в отбора  Hug

Пеце, тоя филм го изтърпях точно 20 м. - напънах се да го гледам, но не би.... ooooh!

...аз чакам снимки от срещата  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт