ПЛЕВЕН - 69

  • 18 212
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 955
Честит имен ден и от мен на всички, които имат повод за празнуване!    bouquet
Нади, с тази "Маргарита" рано сутрин не знам как ще ни тръгне деня  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 5 651
petias76, благодаря!
Честит празник на всички именници днес - да са здрави и да им е живо и здраво името! Simple Smile

# 242
  • Мнения: 498
Честит празник на всички именници днес  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 22 502
Честито и от мен на всички именници. )))))


Днес е кофти времето, много мразя да е такова мрачно. Но след малко изчезваме с Калина на разходка, че не мога да стоя по цял ден в къщи, а тя пък съвсем. )))
Я кажете вие какво правите събота и неделя? Че аз като дойдат тези дни и хич не ги обичам. )) За моят мъж няма събота, неделя, или празник - когато му се падне, тогава е на работа...

# 244
  • Мнения: 2 556
Ние в събота по принцип работим, но аз понякога успявам да изчезна. Никога не седим в Плевен, никой уикенд. Децата често са при баба си и дядо си на тяхната къща (близо до Плевен), понякога и ние сме там, или пък пътуваме някъде, миналия уикенд водих децата в София примерно. Този път ще съм тук обаче, защото сестра ми ми идва на гости и ще иска да се разхождаме из града. А децата с баба и дядо отиват в момента да празнуват рожден ден на чичо си и да си поиграят с братовчедка си.

Аз самата ако нямам разнообразие през уикендите не се виждам как бих изкарала седмицата после. Задължително гледам да се махна от града, или някой да ми дойде на гости. Не помня да се е случвало някога да седим семейно у дома цял уикенд, освен може би когато Кари беше малко бебе, тогава не съм пътувала наникъде почти.

# 245
  • Мнения: 498
Ако има кой да гледа малката,ходим някъде с големия през уикенда.Често ходим в Орешака в "Страноприемница Орешака" за два дена.Много е хубаво,топло,кухнята е невероятна ,а и Кирил си играе с детето на собствениците.Друг вариант е София,а най-често на вилата/имаме в Гривица/

# 246
  • Мнения: 498
Някой знае ли къде продават торти на Романтика,било в някакъв гараж зад Централ,но никъде не виждам да пише Романтика?

# 247
  • Мнения: 2 111
Честит имен ден на всички празнуващи!!! smile3525

# 248
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит имен ден на всички, които празнуват. От здраве да не се отървете.

Торти "Романтика" се продават зад "Астория". В уличката на ДГ "Чучулига". Там се намира и сладкарския цех.

# 249
  • Мнения: 498
Честит имен ден на всички, които празнуват. От здраве да не се отървете.

Торти "Романтика" се продават зад "Астория". В уличката на ДГ "Чучулига". Там се намира и сладкарския цех.

МНОГО БЛАГОДАРЯ Hug

# 250
  • Мнения: 5 026
Купихме си билети за цирка, 2 ред. На 1 са изкупени. Дикси, вие дека ще сте?
Днес е мноого важен ден....

# 251
  • Мнения: 1
Честит имен ден на всички празнуващи bouquet

# 252
  • София
  • Мнения: 9 887
Днес е мноого важен ден....
Ако разбирам добре...ще стискаме палци и ще чакаме новини Grinning.
Честито на празнуващите!  bouquet
И моят мъж е сред тях Grinning,сега ще му правя тортичка.

# 253
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Честит празник на всички празнуващи днес.  bouquet
Валенце, да ти е жив и здрав мъжа,още дълги години. smile3525

# 254
  • Мнения: 5 026
От къде да си купя миди, пресни да са?Видях във Фантазията, но не посмях  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт