Помощ, незнам какво да правя? Да продължавам ли с хомеопатия или АБ?

  • 2 275
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 526
Цитат на: blagodarq link=topic=344757.msg9160990#msg9160990 Нормално ли е 4ти ден да вдига все още Т?
Според мен не и май пак ще трябва да го водим. Sad
[/quote
Да ти кажа честно не би трябвало 4-ти ден да има Т. Ние така бяхме и се оказа, че АБ бил в малка доза или просто не действал за това, за което са го изписали....
За хомеопатичните по време на АБ - аз имах предвид не точно хомеопатични капки, а бифидус.
Ще ви стискам палци да се оправяте бързо, защото знам, че ти казваме да си спокойна, ама като знам как и аз побеснявам като Криси е болна, те разбирам напълно. Пийте много течности, чайове, за да се прочиства от химиите и търпение от страна на мама - няма начин Simple Smile)

# 16
Ние така бяхме и се оказа, че АБ бил в малка доза или просто не действал за това, за което са го изписали....
За хомеопатичните по време на АБ - аз имах предвид не точно хомеопатични капки, а бифидус
Ами и аз това се притеснявам да не е малка дозата, ама все пак не ми се вярва да има някаква грешка, защото лекаря ме пита и за кг и за възраст на детето и изчислява си там колко да му давам.
Днес му се обадих и каза че и за него не е нормално да е вдигнал Т,/освен Аб трудно се поддавал на вируси/, но каза утре да отидем и щял да ни даде да направим кръвна картина. От петък вечерта му давам биотикс-капсули, които се давали 2-3 часа след Аб за запазване на чревната флора.Аптекарка ми го препоръча и след допитване до този лекар го давам. Дано наистина да прави нещо този биотикс.
А бифидус какво е? Това, което съм чувала на Аква сорс ли или е друго? Ами то не се ли дава след изпиването на Аб?
Момичета благодаря ви много за подкрепата. Наистина ми действате положително!   bowuu Hug

# 17
  • Мнения: 3 211
заведи пак при алопата, може би трябва да се смени АБ.
спомням си, че за ангина са ни изписвали Клацид.
АБ не трепят вируси, а бактерии, точно затова е много по-подходящо лечението с хомеопатия.
ние сме лекували вирусна ангина с Меркуриус 15.
повръщането е от ангината.
болките в стомаха-също.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 526
Цитат на: blagodarq link=topic=344757.msg9166127#msg9166127 А бифидус какво е? Това, което съм чувала на Аква сорс ли или е друго? Ами то не се ли дава след изпиването на Аб?
[/quote
да, аз лично ползвам тези продукти, а иначе е добре да се пият и по време на приема, така действа дори по-добре самия АБ - на мен така са ми казвали.
АБ. Явно след като толкова дълго време поддържа Т вече е станала бактериална инфекцията...тази година дори ни приеха в болница от такива лекувани-недолекувани неща, от проби-грешки...
Ти не се притеснявай, всичко ще се оправи, няма проблем Simple Smile))))))

# 19
  • Мнения: 6 039
Малена е с температура 39.6 от миналата сряда, т.е. 6 дни. Не съм дала антибиотик, нямам и такова намерение.  Случи се така, че бяхме извън града с детето и не я заведох на никакъв лекар. Вчера, т.е. на петия ден се върнах във Варна, заведох я на хомеопата, каза гнойна ангина. Даде й меркуриус 1М през 5 часа, и още няколко процедури в кабинета й. До полунощ нямаше промяна в състоянието й. В 4 часа беше цялата вода, Т спадна на 37. Днес вече е добре. Храни се, играе, смее се.
Смятам пак да я заведа на преглед и да й пусна изследвания по съвет на хомеопата.

най-ми е трудно да водя разговори с хора, които непрекъснато ме упрекват, смятат ме за сектантка, за млада и неопитна, опитват се да ми налеят акъл в главата и да ми обяснят по всевъзможни начини, че ангина се лекува единствено и само с АБ...
Е, това ми е най -трудно. Rolling Eyes Никога не съм упреквала някой, който дава за щяло и не щяло АБ. Защо трябва на мен някой лаик да ми дава акъл, без да съм го искала????

та, в този ред на мисли, прави това, в което си уверена, че е правилно.

# 20
  • Мнения: 698
Всички ангини съм лекувала само с хомеопатия. Успешно.  Simple Smile Само при скарлатина на голямата съм давала АБ и при операция на малката. Нямаше как.
Когато станеш по-уверена, ще се справяш само с хомеопатия.  Peace

# 21
  • Мнения: 3 211
Само при скарлатина на голямата съм давала АБ
И за скарлатината не съм давала АБ. Е, тогава направо луда ме направиха, принудих се да лъжа, че давам АБ, за да ме оставят на мира.
Трябва да призная, че в началото лъжех и мъжа си, но сега и той се убеди (то просто няма как) и ми е много по-лесно.

# 22
  • Мнения: 9
би ли ми казала как точно се казва лекарството  меркуриус   кое разреждане и по колко на ден ,а инече съм напълно съгласна с вас  ние знаем кое е най добро за децата ни

# 23
  • Мнения: 6 039
пише merc 1 M

през 5 часа.

# 24
  • Мнения: 9
благодаря ви много

# 25
  • Мнения: 627
До авторката - Смени си хомеопата, мила! Щом се е наложило да стигнеш до АБ, не ти е много кадърен доктора. И сред хомеопатите има кадърни и некадърни, като навсякъде. Ангината е нещо, което хомеопатията лекува, и то много успешно. Твоят хомеопат не е успял, следователно е некадърен!!! 
И аз смених хомеопата, който ми каза, че температурата ще спадне до сутринта, а детето вдигна 40 градуса. Това ми беше последното посещение при този некадърник.
Отидохме при докторка, която лекува детето вече 3 години, и не е пило нито АБ, нито мехлеми, нито каквото и да било друго оттогава.
Успех, мила Hug

# 26
  • Мнения: 6 039
Същото го преживяхме преди 2 седмици.Аз издържах 3 дни,като Т стигаше до 40,6 градуса.Бях готова и още 1 ден да устискам,но хомеопатката ме посъветва да започнем АБ.Хубаво е детето всеки ден да се следи от лекар.

на мен ето това ми е адски странно. Не мога да повярвам, че класически хомеопат, ще се откаже от лечението си и ще ти предпише антибиотик???
или едното или другото. Той /тя/ самия, явно не е уверен в методите си на лечение.
Какво, пробва се, ако стане с хомеопатия, стане, ако не - АБ?

# 27
Какво става с детенцето? Свалихте ли температурата? Продължава ли повръщането? Има ли разстройство?

# 28
Детето ми е здраво и от днес е на д.градина! Разбира се вече бях на х.интервю при друг лекар и в момента приема psor.LM1.
Това М1 ли е потенция или нещо над М1? Какви са потенциите след М някой знае ли?


Малена е с температура 39.6 от миналата сряда, т.е. 6 дни. Не съм дала антибиотик, нямам и такова намерение.  Случи се така, че бяхме извън града с детето и не я заведох на никакъв лекар. Вчера, т.е. на петия ден се върнах във Варна, заведох я на хомеопата, каза гнойна ангина. Даде й меркуриус 1М през 5 часа, и още няколко процедури в кабинета й. До полунощ нямаше промяна в състоянието й. В 4 часа беше цялата вода, Т спадна на 37. Днес вече е добре. Храни се, играе, смее се.
Смятам пак да я заведа на преглед и да й пусна изследвания по съвет на хомеопата....
...в този ред на мисли, прави това, в което си уверена, че е правилно.
Malenna, какво дава на щерката си 6 дни когато бе6е с Т? След кой прием на Меркуриус 1м е това 4 часа, когато Т е спаднала. През тези 6 дни изобщо ли не е спадала Т? И какви процедури й е направила в кабинета?
Радвам се за вас,че бързо е оздравяла след прием на х.лекарство!
  Peace

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 14:03 от blagodarq

Общи условия

Активация на акаунт