Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 946
Аммм.. в събота и неделя и таткото си у дома, та често сме някъде тримата, затова отсега нищо не мога да кажа. Ако успея - ще дойда.  Peace
Иначе през седмицата съм волна програма.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 13
 Момичета да ви почерпя  party023  Днес моето малко съкровище става на 1 годинка  ura Толкоз бързо мина таз една година, че все още не ми се вярва, как малкото мишле Wink  е вече щъкащ напред -назад мушморок newsm32  Tada

# 17
  • София
  • Мнения: 1 946
Голямо честито на малкия мъж! Да расте весело и безгрижно и да ви радва много много!
   

# 18
  • Мнения: 3 718
Ралица, да ти е живо и здраво порасналото съкровище  Hug Много късмет, весели игри и прекрасни моменти даедно ви пожелавам.
Наистина растат децата ни много бързо, на мен не ми се вярва, че вече имам 2 годишно, сякаш вчера беше новородено бебе  Grinning

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 11 122
Рали, да ти е жив и здрав сина!   newsm51
Много да те радва и много да го слушаш. Mr. Green bigdance2
Много усмивки на празника ! Весело парти!   newsm59   

# 21
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 754
Честито на рожденника и от нас  Hug Много здраве, щастие и да е послушничък на мама и тати   Peace

Вчера не влизах в темата, че имах много работа на работата и много работа, след работата  ooooh!  Simple Smile

Как сте, мами?
Идеята за уикендна среща пропада, времето май ще е гадничко. Ние, поне, едва ли ще смогнем. А и аз отново съм сама тези дни с децата - мъжът ми пак изчезва командировка за три дни  Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 11 122
жгмъц, достатъчно е, ако си съгласна, да ми го дадеш за 1 или 2 дни... просто да видя какво е. Иначе горе-долу толкоз им е цената, да

За колкото искаш мога да ти го дам !  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 11 122
Дето се вика, побут  Mr. Green

Къде се загубихте, дружина вярна, сговорна ?  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 1 946
Тренирам усилено, чак ме заболяха коленете...  Joy  Трябва да кажеш кво да те черпя в петък  Laughing
Днес ще ви изневеря, отивам в Младост  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 718
Аз бях в събота на фитнес и още ме боли трътката. Днес пак ще ходя. А за петък ще е засечем ли с някой? Сама ми е скучно.

# 26
  • София
  • Мнения: 11 122
Тренирам усилено, чак ме заболяха коленете...  Joy  Трябва да кажеш кво да те черпя в петък   Laughing
Днес ще ви изневеря, отивам в Младост  Mr. Green

Хем му е време (зима иде...) Най-Хубавото Вино Е Мавруд http://www.vbox7.com/play:2c85b1c5
И аз да ви почерпя виртуално. Наздраве !  Mr. Green

Аз бях в събота на фитнес и още ме боли трътката. Днес пак ще ходя. А за петък ще е засечем ли с някой? Сама ми е скучно.

Знам имам агентура, аз пък бях на парна баня в събота  Mr. Green
Странно кое те боли, туй от друг вид упражнения боли  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 718
Боли, жгмъцке, боли баш от фитнес. То за другото ..... време няма  Mr. Green
Не разбрах за петък някой ще ли да ходи?

# 28
  • София
  • Мнения: 11 122
Боли, жгмъцке, боли баш от фитнес. То за другото ..... време няма  Mr. Green
Не разбрах за петък някой ще ли да ходи?


Аз ще ходя ! Wink

Я да ви запитам какви планове имате за празнуване на НГ ? Ние още търсим щото...

# 29
  • Мнения: 3 718
В колко часа ще ходиш, че да дойда и аз?
За НГ нищо не планирам, което си е голяма грешка, щото аз ако не се напъна ще остана на сухо.

Общи условия

Активация на акаунт