Big Brother 4 - Новите мъже

  • 37 800
  • 2 631
  •   1
Отговори
# 2 580
  • Мнения: 52
Денсилав вика: Дай аз да ти видя п..ката и аз ще ти покажа
Лъскавото: Ааа, имам много косми
Денислав: Аз нося, машинка дай ще те оправя, тя не иска
Денислав: Е, кола маска нямаш, не си ли си правила тука
Тя: Неее, /и нещо май каз,че обичала с малко косми или нещо подобно/
Той: Ааа, с косми ли бе, тогава ни'щъ да са занимавам с тебе hahaha

# 2 581
  • На морето!
  • Мнения: 5 790
Филип ще си ходи утре. Вече тотално изпуши и няма място там. Този сезон май се очертава паричките да вземе жена или гей.

# 2 582
  • Мнения: 4 435
Да,Иванина си оставяла бразилска лентичка,Денис предпочита изцяло изчистена.
Много е забавен,ще го залюбя. Mr. Green


Лиле според мен те със Соня са се разбрали докъде да стигне,а и си личи че се лигави.Той и Марти викаше в леглото си.

# 2 583
  • Мнения: 52
Денис настоява да среше Иванина, тя не се дава  hahaha Той я пита защо ходела такава  Joy

П.П.После допълни - Казвам ти да си срешеш косата, ти ходиш като палячо  hahaha

# 2 584
  • Мнения: 14
Денис настоява да среше Иванина, тя не се дава  hahaha Той я пита защо ходела такава  Joy
Много му се радвам на коментарите.А тя си призна,че днес се е къпала и не се е ресала Mr. Green Laughing

# 2 585
  • Мнения: 4 435
Аууу,разби я.И я накара да се напарфюмира. hahaha Joy Кара я да се среше,така й не успя.Обяснява й,че за удължената коса,трябва да има специална четка. Laughing Знае повече от нея. hahaha Joy
Парфюма й е Булгари,нали?

# 2 586
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Филип ще си ходи утре. Вече тотално изпуши и няма място там. Този сезон май се очертава паричките да вземе жена или гей.
Предлагам Наталия да ги вземе ! Peace

# 2 587
  • Мнения: 243
Да,Иванина си оставяла бразилска лентичка,Денис предпочита изцяло изчистена.
Много е забавен,ще го залюбя. Mr. Green


Лиле според мен те със Соня са се разбрали докъде да стигне,а и си личи че се лигави.Той и Марти викаше в леглото си.

Сигурна съм,ама все пак!Но от друга страна му се кефя много как я е..ва, а тя си мисли че звезди и сваля!Обаче одеве като той стоеше при Таня и не и обръщаше внимание бързо,бързо отиде и се тупна до него,пусна въдичката и пак избяга,много е прозрачна хаивана  Joy

# 2 588
  • Мнения: 52
Сега й каза, че искал да я види с нощничка, тя каза, че не можело, щото и тя била за пране ooooh!
Той пита: Ми що не я изпереш бе?
Тя: Ми щото от тези работи на рефан и дрехите ми после миришат на мас  hahaha Joy hahaha

Тя маста капе от главата й, тя се притенила за миризмата  Joy По-добре изпрани да миришат на мас, отколкото на гнус, както предполагам миришат в момента   Joy
Последно обеща утре да ги изпере, дано да изпълни обещанието  Laughing

# 2 589
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Черно Булгари Peace

# 2 590
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Ужас, съвсем се отвратих от това лъскавото, разбиратее лиииииии ?! Sick

# 2 591
  • Мнения: 4 435

Онова- черният жасмин,дето се води,нали? Rolling Eyes
Аз по принцип с женските Булгарита не се разбирам,не са мой тип,ама това тя толкова си го хвали,че специално ще го подуша.

# 2 592
  • Paris
  • Мнения: 1 727

jasmin noir

# 2 593
  • Мнения: 52

Онова- черният жасмин,дето се води,нали? Rolling Eyes
Точно  Peace И аз тъкмо това си мислех, още утре ще отида някъде да го помириша, този "невероятен" парфюм  Simple Smile На мен дори белия ми идва тежък, но сега се запалих  Simple Smile

Опс, jaklins, писали сме заедно  Grinning

# 2 594
  • Мнения: 4 435
Дам,същият. Laughing И аз ще го подуша,въпреки неодобрението на Денислав,който каза- "става". Laughing

Общи условия

Активация на акаунт