Новогодишни идеи за закъснели! -

  • 3 976
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 072
Ще събираме банда от 20-22 човека. Женени с деца. Нямам и идея какво търсим. При мен винаги преобладава склонноста към спа в планината. Споделете, ако ви хрумва нещо, моля!

# 1
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
И аз съм закъсняла, преди около месец още звънях на вили около Трявна, Тетевен или някое селце и всичко обявено като вили в нета е заето Crossing Arms
Ние сме 10 - 12 човека и търсим вила за 2 дни - 30,12 и 31,12 в средна България, може и някое селце...
Ако някой има нещо впредвид, да пише... Heart Eyes

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 08:42 от kaleia

# 2
  • Мнения: 2 700
Вижте тук ако искате. В началото на миналата седмица ми бяха казали, че повечето предложения са все още валидни. Сега не знам как е.

# 3
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Трудно - много трудно, аз от 1 месец търся места.Успех все пак Peace

# 4
  • Мнения: 2 175
Вижте това www.manastira.com- идеално за по-големи компании с деца и имат още места..)

# 5
  • Мнения: 138
Здравейте,мога да ви предложа едно местенце в Еленския Балкан.Ние с моя мъж ходихме тая седмица,тъй като беше рожденик   bdbaloniи там го празнува.За семейства с деца е подходящо,топло е и доста просторно.Механата пък е прекрасна.Все още не съм смъкнала снимките,но ако някой проявява интерес мога да дам телефона на собственика.

# 6
  • Мнения: 327
Здравейте,мога да ви предложа едно местенце в Еленския Балкан.Ние с моя мъж ходихме тая седмица,тъй като беше рожденик   bdbaloniи там го празнува.За семейства с деца е подходящо,топло е и доста просторно.Механата пък е прекрасна.Все още не съм смъкнала снимките,но ако някой проявява интерес мога да дам телефона на собствен


давай,че и ние сме от тези закъснелите

# 7
  • Мнения: 229
И аз се оказвам от фатално закъснелите. Три семейства с деца - търсим къща, вила, в планината, по възможност в Родопите, че сме пловдивчани. Ако открия нещо, ще споделя информация.

# 8
  • Мнения: 138
Здравейте,мога да ви предложа едно местенце в Еленския Балкан.Ние с моя мъж ходихме тая седмица,тъй като беше рожденик   bdbaloniи там го празнува.За семейства с деца е подходящо,топло е и доста просторно.Механата пък е прекрасна.Все още не съм смъкнала снимките,но ако някой проявява интерес мога да дам телефона на собствен


давай,че и ние сме от тези закъснелите

Ето това е номера 0878230669 Пламен

# 9
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
отидете на Цигов чарк -велинград

# 10
  • Мнения: 231
И аз като влизаща в групата на закъснелите взех радикално решение - почивните дни преди нова година отивам на планина! От едим месец званя и никъде няма свободни места, а където има ми искат минимум 600лв. на човек Crossing Arms Извинявам се много, ама с какво пък е толкова по-различна тая вечер от всички останали... все едно не мога да ида два дена по-късно на същото място, за двойно по малко пари Naughty А в Пловдив пък ми искат по 120-130 лв. куверт, за заведения в които си ходя редовно, да кажеш,че цяла година не съм излезнала от вкъщи и сега да се юрна по заведения и хотели, ама аз не съм се спряла.....голяма работа една вечер  Wink

# 11
  • Мнения: 327
Здравейте,мога да ви предложа едно местенце в Еленския Балкан.Ние с моя мъж ходихме тая седмица,тъй като беше рожденик   bdbaloniи там го празнува.За семейства с деца е подходящо,топло е и доста просторно.Механата пък е прекрасна.Все още не съм смъкнала снимките,но ако някой проявява интерес мога да дам телефона на собствен


давай,че и ние сме от тези закъснелите

Ето това е номера 0878230669 Пламен





Благодаря ти същия номер го има даден и в друга тема,казват ,че е цяла вила за около 25 човека и т.н.
може ли да пуснеш снимки  bouquet

# 12
  • Мнения: 138
За местата знам,че са не повече от 9.
http://www.city24.bg/client/city24client;jsessionid=4081E4299108 … ow_photo_big=true

Ако искате по-подробна  и точна информация,по-добре да звъннете направо на собственика.Ако мога да бъда полезна с друго ще се радвам  Simple Smile

На мен лично ми хареса,не е нищо особенно,но пък е доста приятно и уютно.

# 13
  • Мнения: 327
За местата знам,че са не повече от 9.
http://www.city24.bg/client/city24client;jsessionid=4081E4299108 … ow_photo_big=true

Ако искате по-подробна  и точна информация,по-добре да звъннете направо на собственика.Ако мога да бъда полезна с друго ще се радвам  Simple Smile

На мен лично ми хареса,не е нищо особенно,но пък е доста приятно и уютно.



благодаря ти много,ще се обадим  bouquet

# 14
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
и ние се уредихме...току що разбрах, че приятери са капарирали вила на Цигов чарк...
Успех на всички закъснели!!!

# 15
  • Мнения: 138
kriska_passion личната ти кутия е запълнена

# 16
Направо съм потресена. От месец и нещо се опитвам да запазя вила, някъде покрай някоя планинка иии ... НИЩО ! Никакъв резултат не дава това ми безбройно ровене в нета, звънене по мильон телефони на ден и хабенето на нерви ... Моля Ви, ако някой има на идея къде все още МОЖЕ да има свободна вила - нека пише !  Sad Много съм отчаяна вече !
Ще Ви чакам и да се надявам, че ще ми донесете някоя хубава и ведра новинка Simple Smile
Благодаря Ви !
П.С. Докато ви чакам, ще продължавам да се ровя за още ... Sad

# 17
  • Мнения: 1
Обърни се към някоя агенция. Ще си спестиш много нерви. Аз така правя. Вземат същите пари каквито биха ти взели в хотела, а ти само чакаш да ти се обадят и после плащаш по банков път. Аз лично си намерих нова агентка и съм изключително доволна от нея.

# 18
  • Мнения: 674
Златни пясъци Албена Троян Трявна Поморие Несебър - има супер оферти.
Незнам какво търсиш и до какви пари но има супер оферти...
Успех!  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Само преди няколка дни приятели резервираха вила в Цигов чарк, не мога да дам координати, но явно там, в този район все още има свободни....а, цените също са прилични, вилата е мн хубава с камина, 2 етажа, 2 бани ит.н......собственика иска по 20лв. на чоек, нищо не е...там ще изкараме 3 дни30, 31 01...
Успех в търсенето...

# 20
  • Мнения: 1 072
След тазгодишното ни прибиране от Варна на 2-ри януари хич не ми се пътува надалеч. Иначе Цигов чарк е добра идея. Има много добри вили там.

# 21
  • Мнения: 231
След тазгодишното ни прибиране от Варна на 2-ри януари хич не ми се пътува надалеч. Иначе Цигов чарк е добра идея. Има много добри вили там.
И аз бях в този ужас на 2-ри януари, прибирахме се от Бургас до Пловдив за 12 часа,така че повече не поемам такива новогодишни рискове за живота си Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 180
Места има все още на Банско - по разни комплекси извън града. Ние си запазихме тук http://www.alexandertour.com/bg/hotel_category/id6/city14/hotel1057/

# 23
  • Мнения: 3 695
аз съм се наплашила от миналата година колко беше страшно по пътищата и затова ще сме в София  Rolling Eyes

# 24
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
От една вила ми пишат, че има места още
     

ВИОЛА, ДОБРИНИЩЕ
29.12.08 – 03.01.09
Къща за гости “Виола” се намира на тихо и спокойно място.
Разполага със стаи с две и три легла и един апартамент. Всички стаи са оборудвани с телевизор и климатик.
Две от стаите са с камина.
Къщата разполага с механа и барче.
ЦЕНА: 330лв.
Цената е пакетна за един възрастен.
Цената включва:
-   3 нощувки;
-   3 закуски;
-   Празнична Новогодишна вечеря.


МЕНЮ:
1.   Салата сюрприз / домати, краставици, печени чушки, зеле/
2.   Ордьовър /филе, пъстърма, дробчета, луканка, суджук/
3.   Вретено /свинско/ с гарнитура
4.   Баница
5.   Питка с късмет
6.   Баклава
7.   Плодове
8.   Ядки
9.   100 мл ракия
10.½ бутилка вино на човек
11. чаша шампанско
12.безалкохолно

Капацитет на базата – 18 легла. /+3 допълнителни/

Нямам идея обаче дали базата е ок, просто съм го получила на пощата си.

# 25
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
а да знаете свободна вила около Бургас?Ние сме 3 семейства с деца и си мислехме за цяла къща ,но никъде няма нищо.Някой знае ли вили в Отманли,че в нета нищо не ми излиза?

# 26
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
а да знаете свободна вила около Бургас?Ние сме 3 семейства с деца и си мислехме за цяла къща ,но никъде няма нищо.Някой знае ли вили в Отманли,че в нета нищо не ми излиза?
Налагало ми се е да търся вила край Бургас за мен, но по това време вече няма места. Ако имате приятели..... Peace

Общи условия

Активация на акаунт