Меден месец

  • 2 358
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 641
Здравейте омъжени девойки,кажете къде бяхте на меден месец?
Пускам темата защото самата аз не знам какво точно ми се прави и къде ми се ходи.
Надявам се като ми пишете да открадна някоя идея.
Мъжа ми и той е един...все ми казва където кажеш ти стига да ни е по джоба.
Не можем да си позволим много,но искаме да отидем някъде пък и двамата не знаем къде.
Нарочно не търся агенции и тур оператори,защото те ще кажат,че навсякъде е хубаво.
Споделете с мен къде изкарахте тези медени дни след бракуването. Peace

# 1
  • Мнения: 1 844
здравей
ние бяхме на пампорово,в ROYAL LODGE.нямаше как да ходим до чужбина,защото бяхме с малко бебе-куче.. Laughingа не искахме да го оставяме някой друг да го гледа.
иначе сме доволни от "медената седмица",прекарана там,има тема за този хотел.
успех и приятно изкарване!

# 2
  • Мнения: 0
Бяхме в Тайланд.
Прекрасен месец в Патая.

# 3
  • Мнения: 674
Ами ние бяхме в Испания на сватбено пътешествие Mr. Green Така му викаме на 1 седмица Mr. Green Много хубаво си изкарахме но и тук да бяхме пак щеше да е яко както си го направиш Wink

# 4
  • Мнения: 3 461
На средиземноморски круиз, беше вълшебно.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Банално, но ...Париж. Две седмици. Изкарахме си страхотно в младоженския апартамент /сиреч малко по-голяма мансардичка/ в района на Операта.

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
виена-париж

# 7
  • T"A
  • Мнения: 2 515
В България, Франция и Италия. България за мен не беше сватбено пътешествие, а посещение при родителите, но е в списъка  Mr. Green
Във Франция - Париж и Ница (има удобен транспорт за цялата Ривиера от Ница), в Италия - северната част (вкл. Венеция и Верона), Тоскана и Рим. Не бих го определила като меден месец, на който се спестяват средства, това са скъпи дестинации. Но пък всеки цент си заслужава  Peace


ангелина_ан
, младоженка, а? Да ти е честито!   bouquet

# 8
  • Мнения: 340
Нарочно не търся агенции и тур оператори,защото те ще кажат,че навсякъде е хубаво.

А мислиш, че в тая тема някой ще ти каже, че се е прецакал с медения си месец ли?  Сега ще се изредят едни фукни до небето за велики, вълшебни карибски острови, океански круизи, венециански гондоли, ресторанти на свещи в Париж и един тон други клишета, кое от кое по-романтични.

Мисля, че просто трябва да си изберете къде най-много ви се ходи сега, в този момент от живота ви и къде можете да си позволите да отидете.  Няма смисъл да се изхвърлите и например само и само да можете да кажете, че сте били в Бали, да резервирате най-скапания хотел там.  Където и да отидете, ще сте щастливи защото сте младоженци.

# 9
  • Мнения: 1 317
Е ние нямахме възможност да ходим по света, затова си направихме мини обиколка на любимите кътчета в България.
4 дни бяхме в любимия ми град Балчик, на връщане минахме през Габрово и Етъра.
Както вече е споменато - всичко е както си го направиш, при всички положения ще е хубаво
 Hug

# 10
  • Мнения: 641
...а в България били ли са някой младоженци.

# 11
  • Мнения: 540
Нарочно не търся агенции и тур оператори,защото те ще кажат,че навсякъде е хубаво.

А мислиш, че в тая тема някой ще ти каже, че се е прецакал с медения си месец ли?  Сега ще се изредят едни фукни до небето за велики, вълшебни карибски острови, океански круизи, венециански гондоли, ресторанти на свещи в Париж и един тон други клишета, кое от кое по-романтични.

Мисля, че просто трябва да си изберете къде най-много ви се ходи сега, в този момент от живота ви и къде можете да си позволите да отидете.  Няма смисъл да се изхвърлите и например само и само да можете да кажете, че сте били в Бали, да резервирате най-скапания хотел там.  Където и да отидете, ще сте щастливи защото сте младоженци.

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
и аз така смятам
почва се

# 12
  • Мнения: 3 216
Ние нямахе меден месец. 2 дни вкьщи  и после яко бачкане и сесия. Sad

# 13
  • Мнения: 1 495
Ние бяхме по два дни в Огняново, два дни до Банско в едно комплексче и после два дни в Самоков.

# 14
  • Мнения: 3 216
Ние бяхме по два дни в Огняново, два дни до Банско в едно комплексче и после два дни в Самоков.
ю

Огняново до Пазарджик ли?

# 15
  • T"A
  • Мнения: 2 515
А мислиш, че в тая тема някой ще ти каже, че се е прецакал с медения си месец ли? 

Aко някой се е прецакал, що да не каже?  newsm78 Я, отвори подфорума за пътешествията и екскурзиите - масово хората не са доволни от избора си на екскурзия.

И когато планувахме медения си месец, прочетох доста неща там - препоръки за хотели и разни предупреждения какво да, какво не...

А във Венеция и в Париж не е необходимо да си пиеш кафето на пл. Сан Марко или на Айфеловата кула, за да си прекараш добре.
Иначе младоженците могат да си вземат отпуска и да си стоят вкъщи  - нали е важна нагласата  Wink И без това хотелските легла не са удобни, ако задачата е да се въргаляте в чаршафите  ooooh!

ангелина_ан, мисля, че трябва да помислите и за сезон - може да отложите пътешествието за пролетта, освен ако не искате да карате ски или нещо подобно. Иначе не знам дали по това време на годината има условия за дълги разходки под открито небе (било то в България, било то в друга европейска държава). От друга страна, сега не е сезон за почивки и може да намерите сравнително евтини места за спане  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 762
Ние си бяхме в България. Взехме пътна карта и си начертахме маршрут. През Родопите, после Мелник, Банско, Разлог..................... Ей така, без никакъв умисъл. Аз лично запазих хотел в определения град. В Родопите беше прекрасно. Въобще си изкарахме уникално. Млади, влюбени, природата невероятна...... Имаш възможности много голями. Сядаш и си избираш. Моят съвет е да се докоснете до природата. Така романтиката продължава след празничния ден. Но това е мое мнение. Където и да решите да идете ви пожелавам да е незабравимо за вас   bouquet

# 17
  • Мнения: 641
Тя и моята е една.В чаршафите не можем да се въргаляме защото съм в 6 месец и я карам малко трудно,поради същата причина не мога да карам ски,а ако изчакам до пролетта,бебето ще се роди и няма да има време за медени дни.Аз исках ей така само за два-три дни тука в България.За това Ви питам на вас къде Ви е било хубаво,защото идея си нямам от зимни почивки,и както Ви написах не искам тур оператори.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 990
С мъжа ми се разбрахме, че не искаме голяма и тежка сватба за сметка на почивката след това. Mr. Green Самото мероприятие мина без рокли, лимузини и 100 души гости в ресторант - беше скромно и от сърце. Бях с рокля, която ми уши моя приятелка и излезе 50 лв. Grinning След това отидохме до Мадейра, Тенерифе и Виена.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 762
ангелина_ан , скоро бяхме за няколко дни в Добринище. В някаква къща отседнахме. Тихо спокойно градче. Има го в сайт, разгледай. Ако ти е далече, а виждам, че си от Пловдив, можете да идете и до село Баня. в Априлци също е много хубаво. Влюбена съм в с. Орешака, но е чак до Троян. А синът ми скоро беше в Бачково и остана възхитен. Имало страхотни хотели и било уникално хубаво. Имаш много голям избор.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 728
Ние си направихме екскурзия до Италия.

Щом при вас е такава ситуацията preggo preggo най добре да сте си тук.Може да е някъде само за два дни примерно в някой спа хотел,да помързелувате,после кога иначе ще отидеш

# 21
  • Мнения: 77
Здравейте!

На мен също ми предстои меден месец или по точно седмица!!! Simple Smile Началото на декември заминаваме за Испаия, Барселона! Ако сте ходили бихтели споделили мнение как е там. Simple Smile   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 5 255
Ние в Тунис .. Ама как можете да говорите така- наистина на всички им е харесало, нали е бил меден месец/седмица/ден/два.. Важното е да си с любимия  Peace  Бъди сигурна, че на каквото и да се спреш, все ще си изкарате много добре  1dating

# 23
  • Мнения: 641
Ама хич не ме уважихте... newsm45

# 24
  • Мнения: 10 011
А не сте ли мислели за Евро уикенд? С разходчици и кафененца в малки улички... Това няма да е скъпо, а и  полета ще е кратък. Важното е да е по вкуса и на двама ви, ние от форума няма как да знаем кое е важно за вас. Моя приятелка прекара меден месец в Татрите в Словакия например, а майка и и направила страшен фасон защото не е избрала Париж Shocked.
Не се поддавай на чужди мнения, коя от нас къде е била е също без значение. Всеки е в различна фаза от живота си. Hug

# 25
  • Мнения: 2 013
Нашия меден месец го прекарахме в КИТЕН!!!То,по-точно бяха медени 2 седмици,ама много романтични married luvbedТръгнахме направо от дискотеката!В 2ч тръгнахме в 7.30ч бяхме вече на морето.Изкарахме супер,останаха ни невероятни спомени и не съжалявам че си бяхме тук а не в чужбина!Случихме и на време,хотела беше ОК,всичко шест... txtloves  loveuuu

# 26
  • Мнения: 68
След  купонът от сватбата /защото нашата си беше точно такава/,сутринта веднага се отправихме към любимите ни наши кътчета из България,изкарахме си страхотно,затова според мен основния момент е да си определите любимата, българска дестинация ,която ви е носила само положителни емоции,така по-бързо бихте избрали почивката ,която сте предвидили през двата вълшебни дни.Поздрави и приятно изкарване,а в това не се съмняваме ,щом си с любимия човек.

Общи условия

Активация на акаунт