С породените деца, весело е у дома - 23

  • 16 775
  • 429
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 514
Много моля, ако има нововключени мами и пропуснати поводи за отразяване (говорим за декември и януари), да ми пишат ЛС, защото започвам подготовката за новата тема. Искам малко коледно да я украся, да видим дали ще се справя. Акйо знаете сайтове с интересни картинки, поамагайте, плийз!  Praynig
Заглавието наистина ли не може да се сменя?  Sad

Момичета, от името на всички ни, си позволих тази волност:  Embarassed  Embarassed  Embarassed

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356133.0

Не сме длъжни да пускаме теми с еднакви заглавия, така че пълен напред!  Mr. Green

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 13:13 от [X]*АнАн*

# 421
  • Мнения: 5 391
Ауу, Инче, горкото детенце! Sad
И Дарена беше така, тя я изкара съвсем тежко, днес й е 10-я ден, а има толкова пъпки още, че...

# 422
  • Мнения: 9 973
[X]*АнАн*  златна си душко  Hug Ще ощетя държавата с 50-60 лв.,ама се е файда

# 423
  • Мнения: 643
Благодаря ви много за съчувствието на всички  .
И на другите болнички пожелавам бързо оздравяване...

# 424
  • София
  • Мнения: 1 402
Момичета, от името на всички ни, си позволих тази волност:  Embarassed  Embarassed  Embarassed
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356133.0

Не сме длъжни да пускаме теми с еднакви заглавия, така че пълен напред!  Mr. Green

Бравооооооооооооо  Laughing

# 425
  • Мнения: 535
Здравейте!
Честит рожден ден на Галето! Да е жива и здрава и расте щастливо и безгрижно!
 bdbaloni   baloni   bdbaloni   baloni   happy bd
Добре дошла на Деси!   bouquet
И аз съм много доволна, че ще си имаме различни заглавия.   Party Сега остава и главният поет (Мама Галя) да се включи с идейки.  Peace
Ина, дано да са минали вече тежките ви дни на варицелата. На всички ошарили се, бързо оздравяване.  Hug
Galya_S, радвам се, че си добре на работа.  Hug Айде няма ли тръгвате на ясла?

# 426
  • Мнения: 4 514
сега се хващам с новата тема на глупавия ми лаптоп, да не ме изпевари някой.  Wink

# 427
  • Мнения: 3 595
Няма ще си чакаме коледната тема   love001

# 428
  • Мнения: 332
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГАЛЕТО на патерица! КАРЧИТА, ЖИВА И ЗДРАВА ДА ВИ Е ПОРАСТНАЛАТА ДЪЩЕРЯ, ЩАСТЛИВИ ДНИ И МНОГО УСМИВКИ ДА ГРЕЯТ НА ЛИЦЕТО Й!

добре дошла Деси!

Ина, милата сладурка, как се е нашарила, дано не я сърби много. Или поне покрай игрите да забравя!

Весели събота и неделя Simple Smile
Ползотворно творчество Ан Ан и благодаря ('щото аз още не съм се светнала как се правят теми, и съм много благодарна на всички който го правят)

# 429
  • Мнения: 4 514
НОВАТА ТЕМА!

Голям зор видях!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт