Да разнищим номинираните за 2008-ма :)

  • 20 329
  • 622
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 212
Само в пот или и други секрети?  Rolling Eyes

Дърт съм вече. Само потта остана...

# 541
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Каквото решите, това ще направя. Ако кажете, следващите 7 категории ще ги пусна в неделя вечер. Така до сряда ще приключат и нататък - каквото се случи Mr. Green
Ни бой съ. Като свършат сегашните, траквам ключ. Поздравления - на лични.
Иначе първа страница съвсем на нищо няма да мяза. Майтап, майтап, ма...

# 542
  • Мнения: 984
Съгласна съм, Пипинс, проблемът е кой как формулира номинациите и какво влага в тях.
Ще дам пример със себе си, точно заради драматизирането: Алегра, разбрала - неразбрала, ме номинира за някаква отмъстителност спрямо Монда /?!/, при условие, че самата Монда се включи в моята отчетна тема да ми сподели, че съм тъпа и злобна. Е, не можах да се зарадвам на подобна номинация. Може да съм тъпа /за нейните стандарти/, но не съм злобна.
Виж "изтрещяла лелка" че съм, то се вижда от самолет, така че... Simple Smile

# 543
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И да заключиш, Бу, не съм сигурна, че ще успея да ги пусна в събота.
Ако гласувам за тортената тема, дали ще ми направят тортичка за рождения ден? В такъв случай съботата ми остава свободна.

# 544
  • Мнения: 4 586
Някъде видях, че ако гласуваш за тях, и отидеш да си я вземеш, дават торта.
Офертата беше Пловдив, но на мен ми е далеко. Mr. Green

# 545
  • Мнения: 1 629
Как санкционираме злоупотребителите?
Лиска изчезна точно преди номинациите за липси. И по средата на провокатора. А?

# 546
  • Мнения: 822
Аз нещо пак съм пропуснала в суматохата...
Мисля си, че Лиска просто е търсила по-артистичен начин да ни каже, че заминава на предколедна почивка на Канарските острови или че й е писнало от ухиленото чене. Вярвам, че ще се появи все някога или отнякъде...

# 547
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Всички теми за гласуване са на 2 и 3 страница. Интересът явно е малък, да не кажа никакъв. Какво ще кажете, дали да не ги прекратя? Няма да своеволнича, очаквам да кажете.

# 548
  • Мнения: 2 386
Liska няма да се върне, мисля аз.
Освен това не виждам да коментирате номинираните, голям зор с тия малини, ей... Mr. Green

# 549
  • Мнения: 3 447
Абе на хората им писна от толкова много категории... За догодина може би трябва да се прецизират и редуцират, тъй си мисля.

# 550
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Абе на хората им писна от толкова много категории... За догодина може би трябва да се прецизират и редуцират, тъй си мисля.
Или да се гласуват за по-кратко време. Ден, айде, два - и баста. Първите няколко категории, дето се точиха една по една за по три дена, убиха желанието за вот.

# 551
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Категориите са много, това е. Ако ги сведем до 10, нещата ще изглеждат по друг начин.

# 552
  • Мнения: 677
И категориите са много, и номинираните са много и 3-те гласа също са много.
Ама, като си ги измислихте...

# 553
  • Мнения: 4 892
Да споделя като новак, ако ви е важно  Grinning Първите няколко дни, включително и след началото на гласуването бяха много интересни. Вече забравих, че има номинации. В по-малко дни и по-малко категории, нещата биха били по-интересни.

# 554
  • Мнения: 4 300
Със сигурност Пикасо и Едисон трябва да се слеят, в нещо като Сръчни ръце & талант или Труд и техника, или там каквото се измисли. В момента хем са неясни, хем се припокриват.

Общи условия

Активация на акаунт