Гласувайте за "Златна кукувица "

  • 5 042
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 405

Чакам Василиса да ми даде повече торта и повече кебапчета, защото и давам по-голямо сърце от Мери Лу. Тя обаче не ме забеляза и ще дам гласа си на теб  Flutter

# 61
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Чакам Василиса да ми даде повече торта и повече кебапчета, защото и давам по-голямо сърце от Мери Лу. Тя обаче не ме забеляза и ще дам гласа си на теб  Flutter
Стой! Давам ти акции за заводите "Линдт".  Laughing Какво ще си играем на дребно?
Пък Летящата е заета в момента (това го казвам с най-черна завист). Едва ли ще хукне да прави торта. Я ме виж мен, тъкмо съм извадила яйцата.  hahaha

# 62
  • Мнения: 3 405
О, уцели телешката ми душа, пари и шоколад.
Подкупна съм и имам огромна база данни с потенциални гласоподаватели. Давайте оферти
Летяща?  Grinning

# 63
  • Мнения: 1 072
Мога да се разделя само с двама от аватара. И без това съм се отдала на пост и работа.

Лиси - това е благотворителен проект, таргет групата му е застаряващите дами, предлагат нов вид музика, недразнеща ухото, но предимно ориентирана към окото. Оплакни и ти.

# 64
  • Мнения: 2 374
Тъй като пропуснах всичко понеже компа ми беше болен поне да гласувам.Руска е моят фаворит.

# 65
  • Мнения: 25 648
Тъй, тъй, Василисо, тъй...  smile3515
Крилце или кълка, а? Кебапчета, а? ЛИНДТ, АААААА????????  smile3511
Нищо няма да видите от мен, така да знаете! А се е засилил някой на кьорсофра, а съм го почерпила няколко хапченца от специалния шкаф на Главния лекар на Радневската лудница! Ама-ха!  tantrum smile3535 newsm57 smile3537 nuts
Най-обиииичам луди, луди жаби...  ukliam1

 ku-ku

ПП Бях изяла една буква и я поправих, ако има още, не ми намирайте кусур - кашата, дето ни хранят с нея, е повече от гадна. В цивилизацията ѝ викат тапетно лепило.   Crazy

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 18:49 от Как`Сийка

# 66
  • Мнения: 1 072
Сийке, от известно време имам подозрение, че не пишеш ти от профила си!  Thinking
Любовник или транквиланти?

# 67
  • Мнения: 25 648
Тц, нощният санитар.  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 4 585
Здрасти, колежке. Поздрави от Бяла Русенско.
Гласувах за теб, искам едно от розовите.

# 69
  • Мнения: 3 405
У мен са. Но не казвай на никого! Колко искаш?

# 70
  • Мнения: 4 585
Едно за "изтрий глас" и едно за когото кажеш.

# 71
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сийке, Вълчо, осъзнайте се! И без хапчета се вижда кой е кукумицинът форумски тази година.  Whistling
Тра-ла-ла!
П.П. Какво точно правят розовите хапчета?  Blush

# 72
  • Мнения: 25 648
Като те паркират в съседната кили..., упс!... стая, ще видиш.  Mr. Green

# 73
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Като те паркират в съседната кили..., упс!... стая, ще видиш.  Mr. Green
Ида, Сийко! Hug Чакай ме.

# 74
  • Мнения: 25 648
Чакай, не бързай!  Stop
Първо приготви нещата, които трябва да вкараш нелегално тук:
шоколад - 2 бр.
лаптоп - 1 бр.
шише ракия
шоколад - 2 бр.
шише вино
шоколад - 3 бр.
мезе, желателно е смядовска луканка, но и "Кучешка радост" върши работа - 1 кг
шоколад - 4 бр.
мобилен телефон
шоколад - 5 бр.
зарядно за мобилен телефон
шоколад - 6 бр.
..... (любими вещи, по желание!)
казах ли да не забравиш шоколад?  Blush

ПП За мястото за криене на контрабандата и начина на вкарване в Кукувичарника - на ЛС, моля! Ноу-хауто си е ноу-хау, безплатно само за приятели, срещу кашонче шоколад. Че какво е кашонче шоколад между приятели?  Hug Heart Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт