Има ли звезди в БГ-мама ?

  • 10 069
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 013
И какво значение има дали някой, когото са давали по ТВ, пише тук?
Ясно е, че в бг-мамма вече влиза всеки, който реши да търси нещо на кирилица в гугъл. Някои остават.

# 61
Пишете си с кеф без да се правите  на интернет-детективки. Ако искате да си пишете със звездите,има си начини да се докопате до тях. Ако звездите искат нашето мнение и анонимност,дайте им го. Всеки има право да се подвизава както си иска  в нета. 

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 00:06 от пловдивчанка

# 62
  • Мнения: 6 713
Със сигурност има, но какво от това???  newsm78

# 63
  • Мнения: 6 417
Ох, на мен детската ми мечта е да видя на живо звезда. Знам, че Сашка Васева пише тук. Сашке, обади ми се! Виж Сергей как се обади.  tooth

# 64
  • Мнения: 1 224
Ааа. Аз знам за една журналистка Simple Smile

# 65
  • Мнения: 4 585
Аз знам за три журналистки. Може би на звездите им се приисква от време навреме да не са център на внимание. Да са редови потребителки във форума. Представям си ако Сашка Васева се разконспирира, за колко време ще й се напълни ЛС.
И защо ти е да видиш наживо звезда? Какво ще се промени в живота ти, каква празнота ще запълни тази среща?
Е да, след това търчиш в темата видях еди кого си и коментираш, и ставаш център на внимание. Получаваш 15 минути внимание.  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 2 386
И аз ги знам тези трите, ама има една, която никой не я знае. Добре се прикрива жената.

(Помощ! Някой пише от профила на Вълка и използва емотикони!)

# 67
  • Мнения: 2 013
А откога журналистите са звезди newsm78

# 68
  • Мнения: 4 585
Не съм казал, че са звезди. И за Сашка не бих казал. Просто изказах предположение защо не биха се афиширали във форума. Включих се в темата.

# 69
  • Мнения: 10
Пишете си с кеф без да се правите  на интернет-детективки. Ако искате да си пишете със звездите,има си начини да се докопате до тях. Ако звездите искат нашето мнение и анонимност,дайте им го. Всеки има право да се подвизава както си иска  в нета. 



  202uu  202uu  202uu

# 70
  • Мнения: 3 423
Абе, не са три журналистките, ако питате мене.
Всички журналистки са у форума, до една. Има
няколко мъже журналисти дори, това е нормално.


# 71
  • Мнения: 413
айде, признавайте.....
Ние няма да ви нападаме, разнищваме, коментираме ....
Искаме само да знаем, к`во пък толкова Crossing Arms

# 72
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

Повече са  Wink

# 73
  • Мнения: 142
Еми, че то ако нямаше журналисти във форума как иначе щеше да изтича информация по жълти вестници и електронни издания?

# 74
  • Мнения: 22 440
Хич и не ми пука кой пише във форума, звезда, или не. Аз в БГ "звезди" не съм видяла.
А журналистите са си най-обикновени хора, не виждам какво ги величаете, че чак и звезди били. Дано поне намират добри идеи за репортажите си без да крадат и плагиатстват.

Общи условия

Активация на акаунт