Планирате ли уикендите си?

  • 2 290
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 733
 Невъзможно ми е да ги планирам. Рядко сме тримата...Той или е отново на работа или детето отказва да ходи, където и да е защото иска да си играе с приятелчетата от блока.

# 31
  • Мнения: 222
Ако искаш да разсмееш Господ,кажи му,че имаш планове... Mr. Green

# 32
  • Мнения: 323
Обичам да планирам,но вече не си правя планове,защото почти винаги се провалят.Я от липсата на време,я от липсата на пари,или детето ще се разболее... ooooh!

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Понякога.
Планирам е силно казано, но общо взето си имам представа какво ще правя - дали ще излезем от града семейно, или единия ден ще чистя на другия ще почивам, или ще се видя с приятелки.
Но понякога сметките ми излизат криви, особено ако съм решила да чистя и сготвя 2-3 манджи,а ми свирне някоя приятелка да излизаме. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 301
Планове не правя, освен в изключителни случай - за празници, като Коледа и НГ примерно. Импулсивни сме и двамата - можем да се изтягаме в леглото до обяд (можехме) и тогава изведнъж на единия да му хрумне, че може да отскочим до братовчедка му в Ст. Загора. Винаги в последния момент събираме багажи и настъпва хаос. Това е част от чара на пътуването за мен вече.  Mr. Green
Детето съвсем ме отказа от планирането на свободните дни. Мъжа ми работи и през уикендите, и по празници. Решаваме на момента и тръгваме. Мога да подготвя цялата група в ДГ-то за път за около час  Crazy.
Детето винаги е с нас. Не можах да се науча да го оставям, някакси не ми е пълно щастието от почивката, ако и той не е с нас. В общи линии, ако не е на градина значи е с един от двамата.

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 13:44 от Джулия

# 35
  • Мнения: 2 631
Обичам да планирам не само уикендите, ами и цялото си свободно време...
А уикендите за пазар или за обиколки из България се планират от - до! Дата, час, дрехи, снимки, пиене, ядене, забележителности.... Нямам спирачки в планирането  Mr. Green Планирам постоянно...
Последния ми труд е предстоящия уикенд по дестинациите Панагюрище, Копривщица и Стрелча.
(В хотела има вана  Flutter)

Виж, планирането за чистене през уикенда е друго нещо.... Понякога се планира, по-рядко се изпълнява...  Rolling Eyes

# 36
  • София,
  • Мнения: 4 267
ПО принцип планираме, но принципите нали често се нарушават, та и плановете се провалят! Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 7 990
Цялата ми седмица е достатъчно планирана и разграфена, така че не обичам да планирам и уикендите. За мен те са време за лежерно настроение, моткане, излизания в зависимост от настроението, но не и за тичане по график.

# 38
  • Мнения: 5 710
Mечтая си за уикенди на път или поне в някой спа-център. Може и двете.
Но обикновено планирам по-тривиални неща - чистене, готвене, някоя и друга разходка, кино, пазаруване.
Пак е планиране. Т.е да, планирам уикендите Mr. Green

# 39
  • Мнения: 0
За сегашните почивни дни (и двата) мисля да се напия с приятели. Вкъщи ше се прибера чак другата седмица...  Peace

# 40
  • Мнения: 832
Гледаме да си направим някакъв план за почивните дни. Най ми е хубаво, когато отидем някъде само двамата, на разходка в гората с мотора, запалим си огън, хапнем, полежим на сянка. Сега вече няма как да го правим, но пък гледаме да измислим нещо друго. Ако не измислим нищо, си стоим у нас и само се мотаем, а за мен това е един вид губене на време. Естествено, има дни, в които сме си у нас, но това е било след дълги скитания и вече ми се стои само вкъщи.

# 41
  • софия
  • Мнения: 2 140
Почти всяка събота и неделя съм на работа.Но когато ми се случи да почивам поне единя ден,единственото нещо,което искам е да съм с мъжа ми.Да го поглезя,да му обърна внимание,просто да сме си двамата.

# 42
  • вкъщи
  • Мнения: 704
не винаги както се случи  с малки деца трудно се планирва

# 43
  • Мнения: 4 187
Планираме от време на време! Живея с човек, който трудно може да ми каже какво ще прави следващия час, какво остава за дни напред  Mr. Green.

# 44
  • Мнения: X
Мнооого бих искала ,но ццц.През последните 3г. ,почти не се е случвало..

Общи условия

Активация на акаунт