коледа - ? ? ?

  • 3 956
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 005
За миналата Коледа бях приготвила на съседите си малки подаръчета сръчно изработила сама мисля , че ще ти харесат : отидох и откъснах клонки от елхичка и с помоща на тиксо  от тях направих коледно  венче , което украсих с гирляндче и му сложих три червени панделки и ги поставих на външните врати на апартаментите на етажа  Thinking Останаха много възхитени съседите  Grinning Също изработих и свещници , като използвах еднократна чашка от кафе , в която сложих пясък и в нея поставих по една червена свещ . Тази чашка поставих в чинийка ...около чашката украсих също с зелени клончета от елха , шишарки, орехи , гирлянди . Станаха невероятни  Hug Това са моите идеи , дано са ти харесали   bouquet

# 16
  • Мнения: 14
За миналата Коледа бях приготвила на съседите си малки подаръчета сръчно изработила сама мисля , че ще ти харесат : отидох и откъснах клонки от елхичка и с помоща на тиксо  от тях направих коледно  венче , което украсих с гирляндче и му сложих три червени панделки и ги поставих на външните врати на апартаментите на етажа  Thinking Останаха много възхитени съседите  Grinning Също изработих и свещници , като използвах еднократна чашка от кафе , в която сложих пясък и в нея поставих по една червена свещ . Тази чашка поставих в чинийка ...около чашката украсих също с зелени клончета от елха , шишарки, орехи , гирлянди . Станаха невероятни  Hug Това са моите идеи , дано са ти харесали   bouquet
мерси многоооооо ! ! ! ! ! ! ! !

# 17
  • Мнения: 3
Можеш от стара кутия за обувки и опаковъчна хартия с коледни мотиви да спретнеш рамка за снимки за баща ти, в която да поставиш семейна снимка, а пък за майка ти, да кажем от буркан с винтова капачка да украсиш отново със същите мотиви и да й направиш кутия за бижута или пък за тези пари можеш да купиш мъниста и да й сътвориш някое бижу.Погледни в темата "Направих си сама" и "Коледен базар" може да ти хрумне още нещо!

# 18
  • Мнения: X
След като вече имаш кутия и опаковъчна хартия за нея, кажи поне какви са размерите, че по копчето да ушием балтона.

# 19
  • Мнения: 14
След като вече имаш кутия и опаковъчна хартия за нея, кажи поне какви са размерите, че по копчето да ушием балтона.


? ? ?
в кутията ще наредя готовите подаръци - като по филмите

# 20
  • Мнения: X
Кажи колко е голяма, че да ти изберем подаръци, които да се съберат вътреее.

# 21
  • Мнения: 2 471
love_mama в пощата не съм получила нищо.

# 22
  • Мнения: 14
Кажи колко е голяма, че да ти изберем подаръци, които да се съберат вътреее.

размери : 90см дължина и 75см  ширина

# 23
  • Мнения: 686
Поздравления,love_mama,затова че искаш да зарадваш родителите си!
Според мен е добра идея да им направиш Коледен венец от елхови клончета.Можеш да го украсиш с: бронзирана шишарка,украшения за елха,гирлянда,панделки.

Ако можеш да плетеш на 1 кука,в подфорум хоби можеш да намериш идеи за плетени украшения.

Ако имаш подходящ плат под ръка,можеш да импровизираш и да го ушиеш като чорап и да сложиш малко подаръче вътре.

Можеш да изпечеш коледни сладки.Рецепти има в готварския.

# 24
  • Мнения: 589
Аз идеи не мога да дам(малко съм боса в това отношение)но искам да поздравя детето! Браво,love_mama!  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 146
Според мен, най-важното е да кажеш какъв тип хора са родителите ти. Това ще помогне при раждането на идеи. Аз по-рано също правех за нашите подаръци.
Един път уших и избродирах една калъвка за книга, просто трябва да вземеш средните мерки на книгата или просто по опаковка от тетрадка.
А аз, иначе, ужасно харесвам отбелезалките за книги, изработени от картон или пластмаса, облечени в някакъв плат или просто обшити отстрани с конец, с панделка отгоре. А също и тези от кожа, обшити отстрани с кожена лентичка (лентичките продават се навсякъде, различни цветове - 1 или 2 лв).  Hug

# 26
  • Мнения: 30
Поздравления за страхотната идея (саморъчно направени подаръци) Peace
ето една и от мен:
мат: салфетки със красиви коледни картинки; лепило; ножица; картон (може и от обикновен кашон - кафяв); тиксо и малко шнурче
Върху картона залепяш салфетката( само пласта със картинката), като оставяш по около 2-3см празна ивица картон от всяка страна. Нарязваш на тънки ивици останалите пластове от салфетката(бялото) или тоалетна хартия. Намазваш празните ивици картон със лепило и съвсем безразборно и намачкано залепяш там нарязаните ивици бяха хартия. На гърба със тиксо залепяш малко шнурче така че да може на се закачи на стената. Получава се красива коледна картина във рамка от сняг.
Надявам се да си ме разбрала Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 14
мерси много на всички ! ! !   bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 849
Сложи неща, направени от теб. Например картички с залепен отгоре дядо Коледа, снежен човек, елха. Може да боядисаш шишарки или да направих от станиол топки, като завиеш орехи. Да сложиш в кутията нарисуван или облепен със станиоли буркан, шише или саксийка. Може да сложиш портокали, набодени с карамфил (ухаят страхотно). Да изпечеш меденки и да ги нарисуваш отгоре с разтопен шоколад (като изстинат добре). Да направиш картина със сухи листа, залепени на дебел картон, със клончета и шишарка и разни панделки.

Общи условия

Активация на акаунт