Разходка?

  • 2 772
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Моето дете се роди миналия ноември.От 20 ия ден започнах да я изкарвам - първо за 5 мин., после за 10 мин., и така всеки ден.Сега не мога да кажа, че на студ много стояхме навън, но когато беше около 10 гр., облечена с "космонавтче" , завита със дебели одеалца и зимното покривало за количка изкарвахме по час навън.

# 31
  • Мнения: 27 524
Друг е въпроса колко чист всъщност е чистия въздух. Wink

Логика не виждам никаква  Wink Може би е по-здравословно в затворени и спарени стаи?  newsm78

Само в мъгла не извеждам - и на минус 20 сме били навън, и в дъжд... просто недоумявам как има хора, които се закотвят в домовете си и с дни и седмици не си подават носа навън, за горките деца да не говорим  Tired
Но всеки сам си решава, разбира се  Hug

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Вече може да изкарваш бебето на кратка разходка

# 33
  • Мнения: 1 817
Ако е хубаво времето -няма вятър, не е влажно, можеш да я изкараш вече./ Далече от места с много хора, като големи магазини и др.
Аз моите ги изкарах към 10-тия ден в градинката. И двамата са родени през есента. Избираш си един хубав ден и давай за половин -един час в началото. Можеш и на терасата в началото.Давай по-смело, мисля, че само ще му е от полза на мъничето. Hug

# 34
  • Мнения: 250
От 10 ден, но Криси е лятно бебе.

# 35
  • Мнения: 11 003
Крайно време е да го изведеш на разходка, поне за половин час. Ако не вали и не е мъгливо, не е редно да го държиш затворено вкъщи.

# 36
  • Мнения: 2 100
Излизай, щом е хубаво времето. По 3 часа бяхме навън, без да съм го изваждала за по 5мин. и т.н.  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 405
Няма студено време. Има лошо облечено дете.
Подкрепям с две ръце. smile3521
Нашето девойче е декемврийче. Излязохме веднага след като се прибрахме от болницата за малко повече от час. Чистият въздух не и навреди. Mr. Green

# 38
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Дъщеря ми е родена на 13.11 на 11ден ни изписаха на 12бяхме за 10минути на терасата, на 13ден за 20 и на 14ден 2часа разходка!  Peace

# 39
  • Sf
  • Мнения: 978
На следващия след изписването ден директно я изкарах навън за 3 часа. Родена е в края на февруари. Разходки сме пропускали само при много силен вятър.

# 40
  • София
  • Мнения: 53
Моето е лятно бебе и започнах разходките веднага след като ни изписаха.  Първия ден за десетина минутки, после 20, 30 и така. За зимните бебчета мисля, че също е добре да се разхождат стига да не е много ветровито:)

# 41
  • Мнения: 43
моя юнак е роден на 28.02.изкарах го на по дълга разходка на 13 дни Peace

# 42
  • Мнения: 285
И ние не спазвахме постепенното изкарване,започнахме направо с разходките навън с количка...е,разбира се не по няколко часа! Аз знам,че в мъгла не бива да се излиза и вчера не можахме поради тази причина да излезем, дано днес да не е така!

# 43
  • Мнения: 512
Ние започнахме разходките на 10 ден след раждането, но моите деца са раждани пролетта и лятото.
Знам, че не е хубаво да се извеждат много мъничките бебета когато има мъгла.
Ако температурите са плюсови и няма силен вятър, не виждам причина да не се разхождате.

# 44
  • Мнения: 2 521
На 6-ти ден ни изписаха от болницата,и три дни извеждах на ръце пред блока докато купим количката.След това  цял следобед-навън.И каката не съм извеждала постепенно, но и тя е есенно бебе и как да се приберем при хубаво време Simple Smileсамо в дъжд и мъгла не извеждам Naughty

Общи условия

Активация на акаунт