LaRedoute.fr - 89 - Всичко за поръчката!

  • 53 844
  • 978
  •   2
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 790
Embarassed Момичета, знам че са коментирани сто пъти, но каква беше разликата в дължината на тези дънки.
Три различни са, аз съм 150см, от тези ли да поръчам?
http://www.laredoute.fr/vente-jean-ado-fille-morpho-maigre-activ … tegoryid=41720597  newsm78 Embarassed
Здравей тъкмо днес си взех тези дънки в нормална ширина, ръст 150.Даже сега съм с тях - обух ги само набързо да ги пробвам, пък не ги събух Simple Smile))
Днес взех от митницата 2 кашончета от 30.10 и от 03.11. Сутринта в 8 и 30, като отидох и вече имаше пред мен поне 10 човека  hahaha Като едно 50% бяхме за Ларедута - хайде, ако има други дето пишат тук да си кажат Simple Smile Довечера може би ще взема и една от 4.11, само че на поща - всички известия стигнаха до мен в събота следобед (едното през комшийката  Joy). Мисля, че повечето неща са обсъждани, но все пак реални снимки и коментари - довечера  Peace

# 76
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Здравейте, много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете с номерата, че нещо пак се обърках. Една блузка харесах за брат ми. Той по принцип носи XXL, но не мога да разбера на кой размер отговаря. Това е блузката http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-manches-longues-homme-nike … tegoryid=22911760.   bouquet

# 77
  • Мнения: 22 507
Здравейте, много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете с номерата, че нещо пак се обърках. Една блузка харесах за брат ми. Той по принцип носи XXL, но не мога да разбера на кой размер отговаря. Това е блузката http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-manches-longues-homme-nike … tegoryid=22911760.   bouquet

размер 112/119 отговаря на XXL

# 78
  • sofia
  • Мнения: 176
Момичета, срам, несрам, ще ви питам, след новия облик на сайта къде изчезна mes dernie article vu т.е. мястото, където запазваше посетените вече артикули. Омръзна ми да търся едни и същи работи хиляда пъти, а никъде не мога да го открия  Confused

# 79
  • Мнения: 634
Моля, момичена за малко помощ - някой да ме ориентира с номерата на детските клинове?
Търсих и тук в темите, и с преводач - но не мога да се ориентирам Sad
Какво означават номеран а детски клинове 31-34 и 35 -38?
А за дамските клинове има някаква странна номерация - 1, 2, 3... това какво означава?
Благодаря, дано някой да е наясно Simple Smile

# 80
  • София
  • Мнения: 595
Днес взех поръчки от 1 и 2.11. от митница. Правихме справка и за недошлата от 26.10., но я няма там и съм склонна да мисля, че отлежава някъде в  централна поща...
Получих коментираното бебешко пиано за 4 евро от червения сектор, което вече го няма, но иначе съм много доволна. Евтини дънки за мен пак от там, този дамски пуловер в зелено (каки) е топъл и мек, стои добре и тази туника , която ще продавам(тесни са ми ръкавите в слонцепсите). А и от тези детски полички съм много доволна-памучни, хубава кройка.

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 13:52 от desitka*

# 81
  • Мнения: 182
Може ли да ми кажете каква е разликата между чаршафите с полиестер и обикновените?
Разликата е в качеството, с полиестер  не са за предпочитане според мен.Един път от недоглеждане взех и избеляха бързо, при гладене миришат на пластмаса.Сега  купувам само 100% памук.

# 82
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Здравейте, много ще съм ви благодарна, ако ми помогнете с номерата, че нещо пак се обърках. Една блузка харесах за брат ми. Той по принцип носи XXL, но не мога да разбера на кой размер отговаря. Това е блузката http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-manches-longues-homme-nike … tegoryid=22911760.   bouquet

размер 112/119 отговаря на XXL

  bouquet

# 83
  • Мнения: 7
Edit

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 21:46 от FollowMe

# 84
  • Мнения: 332
Моля, момичена за малко помощ - някой да ме ориентира с номерата на детските клинове?
Търсих и тук в темите, и с преводач - но не мога да се ориентирам Sad
Какво означават номеран а детски клинове 31-34 и 35 -38?
А за дамските клинове има някаква странна номерация - 1, 2, 3... това какво означава?
Благодаря, дано някой да е наясно Simple Smile
За детските клинове - това са номерата на обувките  Peace
За дамските - не съм много сигурна, предполагам ,че са 1-S, 2-M и т.н.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Може ли да ми кажете каква е разликата между чаршафите с полиестер и обикновените?
Разликата е в качеството, с полиестер  не са за предпочитане според мен.Един път от недоглеждане взех и избеляха бързо, при гладене миришат на пластмаса.Сега  купувам само 100% памук.

Благодаря  bouquet

# 86
  • Мнения: 139
Днес взех поръчки от 1 и 2.11. от митница. Правихме справка и за недошлата от 26.10., но я няма там и съм склонна да мисля, че отлежава някъде в  централна поща...
Получих коментираното бебешко пиано за 4 евро от червения сектор, което вече го няма, но иначе съм много доволна. Евтини дънки за мен пак от там,

desitka, доволна ли си от тези дънки и отговарят ли си на номера, че и аз мисля да ги поръчвам?

# 87
  • Мнения: 89
 


Аз пак да попитам, с надеждата някоя от вас да отговори baby_neutral baby_neutral
Момичета, моля за размери на дънките 40 или 42номер, с ханш 104см за кой номер съм според вас? Иска ми се да ги имам тези дънки, но се чудя за кой номер съм, по принцип съм 42, но май съм чела че тези дънки са уголемени или греша? Затова ви моля за размери и мнение относно размера. И доколко са еластични
 Simple Smile
  bouquet

# 88
  • Мнения: X
Точно от тези дънки, мисля да се "освободя"  Wink http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-femme-denim-bootcut-taill … 6&prodcolor=2 .Взех ги преди време, номер 48, тъмно синьото, обаче не са моя модел. Обувала съм ги точно 2 пъти, веднъж за проба и после ги сложих да ги нося, но...не се получи носенето. Някак не са ми удобни...яд ме е само, защото пък стояха добре на моята "снажна" фигура. Ако някой се интересува да пише на лични. Към дънките върви и подарък ...тренч, размер 42/44  Laughing
А иначе днес взех колети от митница- олекотена завивка от 16.10 и от 17.10- половери + тренч. Мога да се похваля,ч е и 6-те тренчови поръчки дойдоха и са ОК. Странната жилетка, май ми е леко голяма, малко се губи модела, но ще си я нося. Една друга жилетка и поло, както и един клин- 50/52, който ми е като анцуг. Ще пусна снимки по- късно.

# 89
  • Мнения: 12
Здравейте   bouquet Аз искам да помоля някой ако получи балеринките Пума номера 36 или 35 , ако се окажат малки аз съм насреща да ги взема  Praynig Понеже ги изпуснах за малко  Cry Предварително благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт