Big Brother 4 - Страсти

  • 40 819
  • 2 904
  •   1
Отговори
# 2 865
  • Мнения: 4 435
Айде някой да ми каже поне по кое време е писано това за Коцето искам да го видя,пък не ми се чете пак всичко. Blush Плиииийс. Praynig

# 2 866
  • София
  • Мнения: 6 011
Славче, няма нужда от почерпки - аз гласувах по съвест.  Grinning Heart Eyes
Ей, сега ще ме накараш да се ровя назад, ако го намеря ще го цитирам след малко.

# 2 867
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте и от мен!  Simple Smile
Чета ви редовно, даже най-много научавам от тук за ББ, но досега все не се включвах и аз в темата. Мисля, че вече имам нещо да ви разкажа, което се надявам да ви е интересно. Сега тъкмо се прибрах от дискотека, където бяха Коце и Умберто. Празнуваха рожденния ден на Умберто и Коце беше събрал доста свой приятели. Да, пропуснах да уточня, че става въпрос за Варна. Големи сладури са и двамата, аз Коце си го знам от преди и имам изключително и само положително мнение за него, затова сега ми беше интересно да наблюдавам Умберто. Той цяла вечер си танцуваше, забвляваше се и всички наоколо много му се радваха. Много ме е яд, че ги изгониха  Sad . Особено за Коце
Ето, за теб, Славче!

# 2 868
  • Мнения: 1 950
Тъкмо и аз го изрових, но Ники е била по-бърза Laughing  bouquet

# 2 869
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Аз имам спомен, че не са го одобрили в Бургас и са му казали да отиде в Стара загора, но като Тошко. А и някой беше писал, че той е кандидатствал и за ББ3.
Да, бил е резерва в ББ3.
Ако помните тогава - няколко дни преди началото - бяха пуснали няколко човека от резервите да живеят в къщата. Така и не показаха кои са, нито дадоха някакъв запис от тези дни.
Филип е бил там, Владо също, от там се познават.
Затова и Владо беше единия, който "знаеше" за Тошко, няма начин иначе.

# 2 870
  • Мнения: 4 435
Почерпка не искаш,ама викам ей това да си го разделим преди лягане  Blush

По половин чийзкейк на калпак (айде и zvetun4o и  insideman  дойдоха,значи на 4-ри делим) . Mr. Green




Здравейте и от мен!  Simple Smile
Чета ви редовно, даже най-много научавам от тук за ББ, но досега все не се включвах и аз в темата. Мисля, че вече имам нещо да ви разкажа, което се надявам да ви е интересно. Сега тъкмо се прибрах от дискотека, където бяха Коце и Умберто. Празнуваха рожденния ден на Умберто и Коце беше събрал доста свой приятели. Да, пропуснах да уточня, че става въпрос за Варна. Големи сладури са и двамата, аз Коце си го знам от преди и имам изключително и само положително мнение за него, затова сега ми беше интересно да наблюдавам Умберто. Той цяла вечер си танцуваше, забвляваше се и всички наоколо много му се радваха. Много ме е яд, че ги изгониха  Sad . Особено за Коце
Ето, за теб, Славче!

Ауууу,страхотна си. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesМерси че го намери.
Малеее,как й завидях.Да взема да й драсна на мацката едно лично да ми шушне дискотеката. Laughing Joy

# 2 871
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Благодаря много, изглежда супер. Simple Smile

# 2 872
  • Мнения: 1 950
Оуу страхотно е това Hug, много вкусно изглежда, аз хапвам мандаринки, но ще си представя, че са чийзкейк Laughing

# 2 873
  • Мнения: 4 435
Оуу страхотно е това Hug, много вкусно изглежда, аз хапвам мандаринки, но ще си представя, че са чийзкейк Laughing


Вие поне хапвате.Аз изядох всичко де що имаше,понеже от утре съм на диета. Mr. Green

Иванина хапна лук и Денис й каза че мирише на леш. Joy Joy Joy

# 2 874
  • Мнения: 7 914
и аз не спяяяяяяяяяя Mr. Green
 идвам да ви подям Crazy

# 2 875
  • Мнения: 7 914

Иванина хапна лук и Денис й каза че мирише на леш. Joy Joy Joy

тя почна май всяка вечер лук да яде Whistling

# 2 876
  • Мнения: 4 435

Иванина хапна лук и Денис й каза че мирише на леш. Joy Joy Joy

тя почна май всяка вечер лук да яде Whistling

Какво се оплаква той тогава.
Ама аз искам тя да си тръгне утре,честно. BlushМного ми е кофти за Соня. Confused

# 2 877
  • Мнения: 4 435
Тези си мислят че било 4 часа.Нямало начин.Марти- "То само аз съм бил в банята един час,мамето ми каза". hahaha Joy Мамето не е в час.Ама какво ли се учудвам,тя миеше чинии и си мислише че е 16-17 часа,а то беше 00.30.

# 2 878
  • Мнения: 7 914

Иванина хапна лук и Денис й каза че мирише на леш. Joy Joy Joy

тя почна май всяка вечер лук да яде Whistling

Какво се оплаква той тогава.
Ама аз искам тя да си тръгне утре,честно. BlushМного ми е кофти за Соня. Confused
и на мен ми е кофти....ама не мога да търпя прасето и искам той да си тръгне Rolling Eyes

# 2 879
  • Мнения: 4 435
Да ги гонят и двамата тогава. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт