Гласувайте за "Златно огледало"

  • 21 621
  • 394
  •   1
Отговори
# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
*Биа*, държа да кажа, че за мен се дават апартамент в супер център, С-класа и стадо от сто и двайсет овце, все пак, което трябва да ти говори много!

# 46
  • Мнения: 3 423
Ами, да, едни се представят с външната,
други с вътрешната. Тълкувай снимките
така, както ти пасват на вижданията.
Биби, да дадАт, а не да дадът. Да си знаеш.

# 47
  • Мнения: 6 155

Биби, да дадАт, а не да дадът. Да си знаеш.
Мерси, това е от зор  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 516
Да, Биа. Не ги нарече "грозни", само "малко красиви".  Joy

# 49
  • Мнения: 1 813
Ще се въздържа да гласувам.

# 50
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Еsstelia - много яка ... : Crazy

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ще се въздържа да гласувам.

Що?

# 52
  • Мнения: 4 433
гласувах Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 2 374
Това ли е представата за форумси красавици?Измежду всички поставени има точно 5,които биха могли да се състезават...и то успорвано.Смятах това гласуване за по-сериозно,но явно съм сгрешила,по-добре всеки,който искаше да участва да си беше турнал по една снимка,та независимо каква е тя,щяхме да направим супер гласуване.И защо няма снимки на някой от участничките,ние как да гласуваме за тях?

Виждам, че имаш желание - дай снимка и те включвам.
d:

Аз?Не бих се изтопосала публично пред толкова хора.Виждали са ме тези,които съм пожелала да го  направят.



Ще имаш възможността да Оспорваш първенството.
И какво значи "защо няма снимка"? Да не падаш от луната? Виждам, следиш играта, имаш очаквания към гласуването, ама не знаеш що нямало снимки. Нали не очакваш да издиря недалите снимки и да ги щракам собственоръчно?! От една седмица приканвам да дадът снимки. Като не дават - няма снимки.
Как ще гласувате за тях си е ваш проблем. Гласуването не е задължително.

[/quote]

Споко,не скачай кат ощипана булка.Не,не очаквам да ги щракаш собственоръчно,питах защо тогава са включени в гласуването след като ние очевидно няма как да видим тяхната красота?



И понеже сериозно ми възбуди любопитството, сподели какво е твоето виждане за "форумски красавици" и "сериозно гласуване"?
п.п. "на крива ракета, космосът й крив"  Twisted Evil
[/quote]

Моето скромно виждане за "Форумски красавици"?????За да не давам дефиниций,бих посочила конкретни снимки и това са Летящата крава,Джейн,Тополинка,Лу и Барбалекс.Ето това е моята представа.

# 54
  • Мнения: 9 903
Лу ми харесва, барабалекс също, за Имелда просто няма начин да не гласувам - ето я моята тройка Simple Smile

# 55
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
гласувах и за Бу, въпреки, че няма шансове  Peace

# 56
  • Мнения: 3 268
Биа,до голяма степен съм съгласна с теб,но нека все пак не забравяме,че това не е чак толкова сериозно и тук най-вече се забавляваме.Тези,които вземат нещата прекалено насериозно,изгубиха играта.

# 57
  • Мнения: 6 155

...питах защо тогава са включени в гласуването след като ние очевидно няма как да видим тяхната красота?


Напротив - питаш защо нямат снимки? Разликата е огромна!
Не се измъквай по терлици.

Нямат снимки, защото не са дали.
А са включени в анкетата, защото имат необходимият брой номинации.

Истинските конкурси за красота не се провеждат във форуми, а на живо.
Това тук е за забавление. И в тази връзка място в анкетата имат и Бу, и Имелда.
Щях да разбера възмущението ти, ако всички снимки в анкетата бяха с хумористичен акцент. А те не са.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 783
Гласувах за Летящата, Калина и Ета.

Снимката в профила ми е с цел, да не кажете, че играя нечестно - с тунинг и без тунинг съм изключителна.
Специално благодаря на Кравата за прекрасната снимка!

 

# 59
  • Мнения: 2 768
номинациЙ, Биби  Grinning
моля те, не бъркай тези дефинициЙ  Mr. Green

Последна редакция: пн, 17 ное 2008, 13:05 от eta

Общи условия

Активация на акаунт