83 Американски пуйки по Тенксгивинг

  • 15 469
  • 239
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 563
Зора, да ти е здрав!

# 31
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
E, как да се пошегува човек с такова нещо Sad

20 човека + 6-7 деца!!!

Кат ша е гарга, да е рошава! Grinning

# 32
  • Мнения: 1 173
'Айде и аз при пуйките  Mr. Green
Аз гласувах още вчера - Клеър ме изпревари , щях да пуска линк и аз към темата.
Зора честити ти рожденик !


ПС като се замисля, дори знам как се плете! и дори съм го правила някои години!
То и аз знам , че и гоблени шиех (имам поне 10 на , някои в солиден размер  ooooh! ), но виж баница не мога да точа. Добре че мъжа ми не харесва тестени неща ( изключваме тортите естествено , там ми е най големия фен), че ако чакаше аз да се сетя да направя баница  ooooh!.
Агент, мислех, че се шегуваш за 20-те човека.  Party

Е 20 човека не са съвсем много  Wink - отделяш си един ден да майсториш салати , и разни други нещица и си готова  Laughing

# 33
  • Мнения: 1 800
и аз в пуйчената тема, хоп Laughing

Зора, жив и здрав да ти е рожденика!

Агентке, Вики прави често баница със спанак, тя сигурно знае повече варианти.
----
да попитам- случвало ли ви се е рекрутъри да не се обаждат на съобщението ви. не един, а 3-ма  Thinking

сити банката съкратила 50 хил служители Shocked
-----
тати взе виза вчера Party

айде отивам на зъболекар...

рапорт даден Laughing


# 34
  • Мнения: 558
Гулю- гулю- гулю!!!!  Laughing Т'ва от едно детско по ТВ навремето...

# 35
  • USA
  • Мнения: 559
Гобъл, гобъл и от мен в пуйчената тема! Аз докато блея вие сте опаткали има-няма 2 теми. Simple Smile
И аз искам да правя фото буукс, ама ще видим кога ще се наканя, че имам доста извънслужебни занятия. Който прави нека покаже малко да почерпим вдъхновение.
Бенс, нормално е това с рикрутърите. Не го приемайте лично. Според мен те говорят с десетки хора и забравят с кого къде са оставили положението. Няма проблем да им се обадите и да питате какво са направили до този момент. Това ако са от агенции за намиране на работа.
Айде и аз да отскоча да гласувам.

# 36
  • Мнения: 1 147
Рекрутърите са в неприятна позиция в момента. Обаждат се само на хората, които реално имат шанс за отворените позиции, по които работят. В момента пазара е пълен с хора, които имат нужда от работа. В същото време, навсякъде има замразяване на назначенията. Никой не връща обаждане на кандидат, освен ако не е сигурен, че наистина има шанс за реална отворена позиция.
Не само за агенции, за фирмени рекрутъри е същото. Нищо лично няма в това като отношение, Иве, не искат да дават напразни надежди, продължавайте да аплайвате.

# 37
  • Мнения: 1 169
Здравейте момичета,

Извинявам се, че ви нахлувам в сладкодумната темичка.

Не искам да пускам нова тема, защото вече ме е срам от подобни теми.
Та на въпроса ми:
Злоупотребите с Кредитните Карти. Вече за не знам, кой пореден път чувам за българи, които изцеждат картите, взимат кеш, аплайват за всякакви стор карти, пазаруват, пращат контейнери с печки, перални, каунтар топс, плочки и т.н в БГ и се връщат в родината.
Да срам ме е. Айде иди и се похвали, че си Българин. Аз вече чух тук за 4-ри семейства, които са го направили.
Заради такива тарикати България не може да се оправи. Вечният мънки бизнес. И заради тези същите ние тук ще плащаме за техните измами.
Пак сори, ама съм бясна, защото ние работим като идиоти, а нашите хубавци пак намерили на баницата мекото.

# 38
  • USA
  • Мнения: 559
Ванхорн, защо така се ядосваш? Такива хора ще има винаги и навсякъде. Не бих го възприемала толкова лично. Хубавото на Америка е, че са виждали това поведение от представители на всякакви държави и няма да го проектират на всички българи. Не мисля, че ще пострадаме особено от това.

# 39
  • Мнения: 948
Бенс, случва се, да. Нищо лично не е. Аз също кандидатсвам за позиции, за които не съм 100% квалифицирана - препълвайки допълнително пощенските им кутии  Crazy

# 40
  • Мнения: 1 169
Winx, права си, ama де да знам ядосах се, защото аман от тарикати. После ще иде да разправя и да се прави на велик в БГ. Става въпрос за много пари, за това се впечатлих и реших да ви се оплача  Wink

# 41
  • Мнения: 3 491
Vanhorne, разбирам ти яда. И на мене ми е ставало кофти от сайтове като батеиво.ком и малинчобуукс.ком. Жалко за изпързаляните.
Друг случай: работя в библиотечна система, както някои знаят. Помагам на хората по разни поводи, включително с компютрите, на леко потребителско ниво. Какъв беше потресът ми, когато една жена ме вика, защото не може да си разчете интерфейса на Гугъл акаунта. Била в друг клон на библиотеката, тръгнала си, забравила да излезе от акаунта. Съответно, който влязъл след нея в гугъл акаунта, сменил целия интерфейс на български, обаче й пуснал на английски някакво чат съобщение - грозно, обидно, сексуално ... По случайност аз, в друг клон на библиотеката, се изправям срещу интерфейса на български, и срещу гнусното чат съобщение, тя изобщо не знаеше, че съм българка, аз й казвам "това е моят език, разбирам какво пише", съжалих за случая, и т.н. Не мисля, че си е направила някакви генерални изводи за българското племе, аз се опитах да туширам, доколкото мога, но грозно е, да, и съм съгласна с тебе, че се приема някак лично.

# 42
  • Мнения: 1 169
Ужас, Блажка. Само си задавам въпроса: "До кога". Как тези хора се гледат в огледалото и как спят нямам представа.

# 43
  • Мнения: 1 593
.

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 21:31 от Jenna

# 44
  • Мнения: 2 386
Хей, заглавието е много весело!  Laughing

Ванхорн, не се ядосавай, такива ги има навсякъде. На моя близка позната тук (българка) започнаха да и теглят от кредитната карта. Веднага се задействаха в банката и откриха, че това се случва в Швеция, а познатата ми не е стъпвала дори в скандинавска страна. Значи някой швед се е докопал до данните и от онлайн сайт за пазаруване, примерно..

Отивам да чета тоз' батеиво.ком, че ми стана интересно.

Общи условия

Активация на акаунт