Къщата на приказките

  • 6 144
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 645
и аз искам тази последната Simple Smile

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а тази, която искате да имате още от детството си,



Любознателна, невероятно, но е факт: цялото си детство съм изкарала в 2 къщи и все за блок си мечтаех... Срам и резил  Blush, но това беше детската ми мечта.

# 17
  • София
  • Мнения: 117
И аз така Шани.
Преди 30-ина години завиждах на моята приятелка, че живее в блока отсреща, а сега си искам двора, момината сълза, трендафила и дори маточината, които растяха в двора ни.

# 18
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
а тази, която искате да имате още от детството си,



Любознателна, невероятно, но е факт: цялото си детство съм изкарала в 2 къщи и все за блок си мечтаех... Срам и резил  Blush, но това беше детската ми мечта.

Хм, като се замисля, аз исках да живея на тавана на блока - 19 етаж. Гледката беше невероятна, пространството беше огромно и нямаше никакви стени! Grinning

# 19
  • Мнения: 762
Аз пък си мечтая за имение високо в планината-с кончета,козичка,сърничка,която съм спасила,4-5 кучета и толкова котки.Да имам малко тихо хеликоптерче,с което да излизам като ми се налага или имам среща.
Всъщност това е план,не мечта,ама друг е въпросът дали ще живея достатъчно дълго,за да го реализирам. Grinning

# 20
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ох, къде забравих интернета в приказката ooooh! Laughing

# 21
  • Мнения: 1 427
Аз пък бях супер скромна в мечтите си- исках къщата на Пипи Дългото чорапче.А когато порасна и имам деца си мечтаех за ферма като на Емил от Льонеберя. Crazy
Такива книги ме влечаха,какво да направя Embarassed
Сега,в последните 5-6 години ми е мечта да живея в новичка,спретната къща,не особено голяма-150-180м2,с малко дворче с райграс,някъде достатъчно близо до големия град,за да ползвам удобствата и достатъчно далеч от шума и мръсотията.

# 22
  • Мнения: 1 629
Супер тема.... направо потъвам като ги гледам Mr. Green

аз искам такава библиотека

по-голяма картинка не намерих. Това е от Красавицата и звяра и си мечтая за нея от малка Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Страхотна тема. Направо си мирише на книжен прах.
У дома се опитваме да направим, нещо като библиотека или кабинет
но все още е в суров вид...
juboznatelna това дърво прилича на Ент от Властелина на пръстените
всеки момент ще проходи  Mr. Green

# 24
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Някои хора направо си живеят в къщи като от приказка Simple Smile

http://www.flickr.com/photos/from_linda_yvonne/sets/72157600130746798/

# 25
  • Мнения: 85
Сега,в последните 5-6 години ми е мечта да живея в новичка,спретната къща,не особено голяма-150-180м2,с малко дворче с райграс,някъде достатъчно близо до големия град,за да ползвам удобствата и достатъчно далеч от шума и мръсотията.

И аз така Blush Въпреки че и сега съм в къща в Княжево, ама е старичка. Винаги съм живяла в къщи и обожавам дворчето, цветята по алеите и т.н.

# 26
  • France
  • Мнения: 726
Мъжа ми ще ми направи такава:   http://www.foto.bg/showfull.php?photo=219768

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Щастливци! Тези къщички, които си показала ми дават разни идейки
за озеленяването на пролет.Чудесни са!

# 28
  • Мнения: 1 303
Аз като голям любител на приказките( и сладките неща) определено съм си мечтала за тази:



Или нещо такова  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 04:03 от Ve$$elka

# 29
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Сега,в последните 5-6 години ми е мечта да живея в новичка,спретната къща,не особено голяма-150-180м2,с малко дворче с райграс,някъде достатъчно близо до големия град,за да ползвам удобствата и достатъчно далеч от шума и мръсотията.
И аз така  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт