Нормално ли е това?

  • 3 668
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • на пистата
  • Мнения: 5 842
Не мога да разбера къде е пробемът.
С мъжа ми сме щастливо женени, но винаги, когато единият е сам с децата, другият му се обажда поне по 5-6 пъти на ден с въпроси от типа "спаха ли", "ходихте ли на разходка", "студено е - да им облечеш пуловери". И не става въпрос, че някой от нас чака другият да се погрижи за децата, мързи го, не се сеща или вторият дава акъл, не изпитва доверие и нещо подобно. Става въпрос за елементарна загриженост за собствните ни деца...
нормално е при семейства които  са заедно като твоето,моето и други,но разделени от 5 години не е нормално всеки ден да звъни и то на бившата,предполагам по написаното от нея,че детето е поне на 7-8г ми да говори директно с него,защо звъни на бившата newsm78

# 31
  • Мнения: 22 443
Струва ми се нормално човека да се грижи за детето си и ако няма възможност да го вижда всеки ден, то поне да се интересува от него като се обажда по телефона.
Щом сте от толкова време заедно, едва ли това е започнало от вчера, или от вчера ти е направило впечатление?

# 32
  • Мнения: 2 448
Поздрави за таткото, малко са такива бащи, особено след като свият второ семейно гнездо.
Все пак не правят телефонен секс с бившата , нали?  Wink

# 33
  • Мнения: 6 711
нормално е при семейства които  са заедно като твоето,моето и други,но разделени от 5 години не е нормално всеки ден да звъни и то на бившата,предполагам по написаното от нея,че детето е поне на 7-8г ми да говори директно с него,защо звъни на бившата newsm78

Ти някога оставяла ли си детето да го гледа някой друг за повече от няколко часа?
Примерно да си била някъде за няколко дена и през това време освен с детето не си ли говорила и с възрастния, който го гледа. Дори и да не ти се е случвало се опитай да си го представиш. Да не казваш, че едно 7-8-10 годишно дете е способно да ти даде цялата информация, която ти трябва как е и дали няма проблеми.
И какво общо има щастливо женените с желанието да знаеш как е детето  newsm78
Може и да не съм щастливо женена за някой, но ако той се грижи за детето ми и може да ми каже каквото ме интересува за детето ми изобщо не намирам за ненормално да го търся колкото и както реша. Ненормално е обратното според мен.

# 34
  • на пистата
  • Мнения: 5 842
нормално е при семейства които  са заедно като твоето,моето и други,но разделени от 5 години не е нормално всеки ден да звъни и то на бившата,предполагам по написаното от нея,че детето е поне на 7-8г ми да говори директно с него,защо звъни на бившата newsm78

И какво общо има щастливо женените с желанието да знаеш как е детето  newsm78
Може и да не съм щастливо женена за някой, но ако той се грижи за детето ми и може да ми каже каквото ме интересува за детето ми изобщо не намирам за ненормално да го търся колкото и както реша. Ненормално е обратното според мен.
копирай ми целия пост и тогава ме цитирай,цитирала съм азаф която казва,че на ден по пет шес тпъти се чуват,да и ние сме така,но не може да ме убедите,че при разведени хора е нормално това Naughty

# 35
  • София
  • Мнения: 1 735
Вие вземате ли детето при вас?Ако тогава вече и се обажда е проблем.Може просто детето много да му липсва и да е много загрижен. Но ако интимничи с бившата,нека да си ходи при нея,вместо да и звъни по 5 пъти на ден и да се прави на семеен с теб.
А лично мен тези обаждания биха  ме дразнили,ако са в мое присъствие и ако бях на мястото на мъжа ти щях да звъня,но не пред теб.Мен ме дразни мъжа ми като говори по тел. по работа,а камо ли ....Чувствам все едно е пред мен,но духом го няма.Предполагам,че и ти това чувстваш и наистина е дразнещо.

# 36
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Авторката,още ли се мъчиш или ти доставя удоволствие да се започне отново спор между бивши и настоящи,като за  предколедно....? Simple Smile
Не съм в състояние да лепвам етикети кое е нормално и кое не...,но на теб ти пожелавам да намериш своето щастие  и да престанеш да се вайкаш и да живееш нечии друг живот....

# 37
  • Мнения: 1 341
Нормално или не, това е факт...и мисля е време да се примириш, а не всеки месец да пееш една и съща песен.

ПП. Евала на такива бащи!

# 38
  • Мнения: 1 289
Искам вашето мнение. Нормално ли е когато живеете  с един човек, той поне веднъж на ден да се чува с бившата си жена, която гледа детето му и живее в неговата къща? Че понякога и по няколко пъти. Когато му направя забележка че не ми е приятно той да мисли какво ще вечерят ми отговаря,че трябва да се грижи за дъщеря си, да проверява всеки божи ден какво правят, къде са и едва ли не какво ще ядат. И това било нормално???!!! Вие как мислите?

Нормално е, това е тема - n на брой по този въпрос.

# 39
  • на пистата
  • Мнения: 5 842
кое е нормалното само да ми обясните Rolling Eyesявно не сте били от другата страна за да мислите така.
казвам го от собствен опит.авторката,какво стана,нищо не казваш

# 40
  • Мнения: 3 728
Не е! Naughty
Значи бившето семейство има право на грижи от таткото, а настоящето- кучета го яли? Направо да не го създаваме тогава, тя, настоящата е да пере и да топли леглото . Ако майката толкова не заслужава доверие, да направи постъпки да си вземе детето. А ако сърцето и мислите са му в другия дом- да се връща, откъдето е дошъл!

# 41
  • Мнения: 232
Няколко пъти на ден са множко.Лесно им е на другите да казват,че ревнуваш,ама я да се поставят на твое място.Щом му е толкова милно да вземе да си го гледа.

# 42
  • Мнения: 2 556
И аз съм сигурна, че би ме дразнило, но нали като се захващаш с мъж с деца, трябва да ти е ясно, че все нещо ще те дразни?? Никой не те е накарал насила да избереш точно този мъж все пак, светът е пълен със свободни мъже.

# 43
  • Мнения: 2 448
Най близките ни семейни приятели за мен са пример как две жени бивша и настояща както и децата на двете от този мъж се разбират прекрасно. Малката ходи често на гости на брат си при бившата жена, която я гледа!
Отбелязвам, че настоящата беше любовница 2 години и чак тогава мъжа се разведе и им се роди детето. И до сега се шегуват като се обади бившата у тях, като му казва "скъпи жена ти те търси".   Laughing
Бащата се грижи и за двете си деца наравно, подчертавам го дебело, защото явно някой не разбират , че с детето си не можеш да се разведеш. И не говоря за търсене от време на време, в течение е на ежедневните неща свързани с него, макар, че вече е голям.

# 44
  • София
  • Мнения: 17 300
Аз само не разбрах при 4-5 годишна връзка с този мъж, авторката тия дни ли чак взе да я дразни това?
Ако е така, значи има нещо друго неясно нежду вас двамата, което ти избиваш, като "обвиняваш" разговорите на приятеля с бившата му.
И ние се чуваме често с бащата на детето ми, но ако трябва да съм честна, ако ми звъни по два пъти на ден аз самата ще се дразня, камо ли приятелката му или приятеля ми.

Общи условия

Активация на акаунт