Big Brother 4 - Любовни многоъгълници

  • 49 914
  • 3 583
  •   1
Отговори
# 3 570
  • Мнения: 4 435
Ог, Ива и Дени продължават.Вече ми е скука.
Тя постоянно говори за Соня,целува го и казва- Соня ше хареса ли така да те целувам?
Егати простакесата. Tired


И аз лягам момичета и момчета. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 3 571
  • Мнения: 14
Аничкаа тя и да го зареже,той така си вдигна акциите пред фенките му, клонинги на Иванинчето,че едва ли ще му е голяма загуба.Виж за Соня е гадно,но и тя май го знае какъв си е,щом каза,че и навън щели да искат да се виждат,но тя нямало да го позволи Thinking
Лекичка на всички  Hug

# 3 572
  • Мнения: 0
... Hugлека и от мен момичета и момчета... Утре е деня на истината...само едно ме притеснява,че ако махнат Ив ще настъпи скука...злоба ....сълзи и скандали, които няма да засегнат никак мамиту и така ще стигне до финала че ще ни иде да си хвърлим и ние шапките в земята.

# 3 573
  • Мнения: 9 176
всички спят и незнаят че от  утре вечер след номинациите очи в очи нищо няма да е
същото  и ще си загубят съня Mr. Green Mr. Green

лека бацки

# 3 574
  • Мнения: 454
Добро утро! Това с номинацията очи в очи ще е много яко. На мишока Жоро ще му излезнат криви сметките да се скатава до последно.

Вчера гледах дейлито от събота и искам да ви кажа, че ако бях на мястото на Соня, на Деню щях да му бия дузпата още в изповедалнята. Какво беше това увъртане, какво беше туй чудо. Ако имаше ясни позиции, мисля че там и тогава беше мястото да ги сподели, а не да мънка като някоя виновна ученичка.
А тая пък Иванина направо ме утрепа. Колко беше възмутена, че и казали за мазния корен, все едно ако Соня не го беше споменала, зрителите не биха забелязали. И много ме изкефи като каза "Ееее ми имам си подарък от Соня, ще си го пазя". Ми той не е за пазене беееееее, за ползване е, разбираш лиииииии?

Хайде чакам новата тема, там да ви черпя кафе, че като гледам още спите всички.

# 3 575
  • Мнения: 6 301
Довечера на откритите номинации Жорко няма да може да вади дълбок секси глас и да пръхти, както обикновено прави.

# 3 576
  • София
  • Мнения: 15 460
Добро утро!

Ден 71 , Таня нямало да спи повече, защото само кошмари сънувала! Усети се най-накрая!

Номинациите би трябвало да са първо в изповедалнята, после да ги повторят очи в очи!Да не могат да ги променят!

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 09:25 от Тайна

# 3 577
  • Мнения: 454

Номинациите би трябвало да са първо в изповедалнята, после да ги повторят очи в очи!Да не могат да ги променят!

Ей това наистина ще е върха, ако го направят. То май в предния ББ имаше такова нещо и си спомням, че големи разправии се разразиха тогава.

# 3 578
  • Мнения: 1 174

Номинациите би трябвало да са първо в изповедалнята, после да ги повторят очи в очи!Да не могат да ги променят!

Ей това наистина ще е върха, ако го направят. То май в предния ББ имаше такова нещо и си спомням, че големи разправии се разразиха тогава.
Даааа,точно така бяха и ги караха после дума по дума да повторят,ако нещо пропуснеха ББ го добавяше Crazy

# 3 579
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Добро утро на всички !

Супер, дано да са точно така номинациите. Peace

# 3 580
  • Мнения: 0
Dобро утро!  Hug

ще се изкефя,ако не ги предопредят и после....хоп-изненадкааа.да им пуснат запис от изповедалнята  Party
леле,какви сръдни ще има  Wink

# 3 581
  • Мнения: 629
Момичета, имам въпрос и молба. Може ли някой да ми каже как се казва песента, която пускат в студиото на Милен Цветков, когато изкарват някой от съквартирантите?
Мерси в аванс на отзовалите се:)

# 3 582
  • София
  • Мнения: 15 460
За съжаление даже не съм забелязала Embarassed ,че пускат нещо.

# 3 583

Общи условия

Активация на акаунт