Как бутате количката в тези поледици?

  • 2 320
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Ами става. Не е чак толкова трудно. Аз пък не си представям да излизам без количка, то едва я нося, камо лид а се метнем вкупом върху някой лед. С количката е по-удобно - подпирам се и няма падане. Ако пък толкова много закъсаме, ще извадя количката на кака и - с 4 големи гуми, минава от всякъде, но пък гумите не се въртят, та все тая  Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 96
 Не я бутам Mr. Green. Имам си слинг.

# 32
  • Мнения: 236
Ами с малко повече усилия става придвижването. Не мога да си представя да изляза без количка. Ако се хлъзна някъде с детето ще се пребием и двамата. С количка е по-безопасно.

# 33
  • Мнения: 4 447
Много просто - не я бутам.

# 34
  • Мнения: 3 634
Аз не бих сложила усмихната икона до този въпрос. Още повече след като миналата година докато изкачвах един заледен хълм с надеждата да се добера до сладкарницата се хлъзнах и количката тръгна надолу. Много се изплаших!  Stop

# 35
  • Мнения: 14
Мнооооооого трудно
Вървях по пътеката от  гуми на коли , но като се зададе кола и трябва да се пазим количката - бум в снега затъва. Моята не е с големи гуми и е ужас.

# 36
  • Мнения: 643
Трудно, но като не е много студено, излизаме.

# 37
  • Мнения: 349
Вчера излизахме с кенгурото, защото ми се видя много заледено за количка. Днес обаче бяхме с количката, но без "зимни гуми"   hahaha , еее голямо изживяване. Локви, кал, сняг.....

# 38
  • Мнения: 9 973
голямо ти е детето,нека ходи Mr. Green
моят ходи откакто навърши 1г. количка само ако ще спи Stop
би трябвало да имаш опит от мин.година Thinking

# 39
  • Мнения: 469
Тези дни не излизахме с количката. На ръце я изведох на площадката до блока, полюля се на люлките, походи наоколо и след половин час се прибрахме.

# 40
  • София
  • Мнения: 415
Затова не съм и излизала. Аз самата едва се движа по заледеното, остава и 30кг количка да бутам.

# 41
  • Мнения: 51
Малчо отказва да върви по снега, кишата или леда, но все пак трябва да излизаме. Опитах веднъж да го нося, но повече по лед на ръце-НЕ! Макар и трудничко, но с количка си е по-сигурно. Използваме коловозите от колите докато избутаме по-разчистен тротоар Simple Smile

# 42
  • Мнения: 238
 Имам триколка с големи гуми, която е супер проходима и в сняг и на пясък. Но имам и друга количка, с която миналата зима хич не ми беше лесно. Общо взето смятам ,че всичко зависи от количката (зимна, лятна, големи или малки гуми и т.н.), а и подходящите обувки също са от огромно значение. Може би ако се застопорят  предните колела да не се въртят ще бъде по-лесно бутането в права линия.

# 43
  • Мнения: 388
Количката ми беше комбинирана на Мак Ингланд с големи надуваеми гуми. Минаваше отвсякъде. Ако е много заледено - с кенгуру

# 44
  • Мнения: 1 103
Бутам кво да правя .Но никога не съм пропускала разходките на децата и двете зими когато са родени бяха много меки и всеки ден сме излизали .Количката ми е с огромни гуми и не ме е страх от сняг и лед .

Общи условия

Активация на акаунт