Гоблени-35

  • 38 994
  • 372
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 643
Доци, ами от Милената не искаш ли да си го купиш готов? 19 лв е и няма да се занимаваш да преобръщаш с конверторите, с гобленов бод. Не ти се бъркам, но както решиш.

Манжелка, чорапът става страхотен ! И минитата са много хубави.  bouquet

# 346
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ами тя тръпката ми е там да видя кво ше стане като шия по оригинална схема. Като погледнах ключа на схемата се използват гобленов бод, кръстчета, френски възел и контур. Не съм шила нещо различно от кръстчета и гобленов само. Иначе ако видя зор вече мога и на обикновена панама да го барна че имам, също имам и част от конците. Но не е там въпроса. Heart Eyes

# 347
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Ами тя тръпката ми е там да видя кво ше стане като шия по оригинална схема. Като погледнах ключа на схемата се използват гобленов бод, кръстчета, френски възел и контур. Не съм шила нещо различно от кръстчета и гобленов само. Иначе ако видя зор вече мога и на обикновена панама да го барна че имам, също имам и част от конците. Но не е там въпроса. Heart Eyes

Правилно си решила, тръпката да шиеш Дименшънс си е друга, дано се уреди въпроса с панамата  Peace

# 348
  • Мнения: 643
Ох, аз сигурно не съм разбрала какво иска Доци.
Ми тогава Дъмпи да й го поръча оригиналише .

# 349
  • Мнения: 7 803
да казва бързо, ако иска, че почвам да оправям поръчката. като казах поръчка, доброволци 2 броя се търсят. един от софия и един от варна примерно

# 350
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
 doci ,ще ти пратя панама ,нямаш проблем. Hug
Обещала съм и на друга съфорумка,дано прочете тук,
от днес имам два броя кашлящи у дома,
но до сряда единия заминава в училище и ще имам време да ида до магазина.
Така ,че и на двете ви ще пратя.. Heart Eyes

 Manzhelka , много красота си показала. smile3501

# 351
  • Севлиево
  • Мнения: 491
ketri много благодаря за отзивчивоста.  HugПонеже не знам колко голям ще излезе гоблена и колко панама ще ми трябва, там от където я купуваш на метър ли е. Не се притеснявай, аз панамата не я бързам, когато идеш тогава, но да е след Нова година, че скоро заминаваме и няма да има кой да иде до пощата да я вземе. Heart Eyes Хем и аз ще проверя там където ходя дали я има.

# 352
  • Мнения: 171
( ....на коцук крак  Blush ....от тук -до края на света!)
Красна китка за Кита!!!!....Да ти се сбъднат желанията.... и пожеланията!  love001
....Пу!За мен "клоунската"торта!....Аз, пък, докато ям -не мога да говоря! Joy....


neznainata,много интересно "първо " гобленче....не съм го срещала до сега....на кого е комплектовката?....1:2 ли е шито? ....А ,за разшиването и грешките.... #Puppy dog....и на мен ми се е случвало да шия няколко часа и - О!Ужас!- два пъти по толкова време да разшивам  af  ....и така цяла вечер  ku-ku
Здравче, smile3508  surpriseuu....голям фурор предизвиква тази "черешка" бърху тортата !  smile3532
Tasha,.... Embarassed....а коя беше Венито?!(дето е ушила "Момичето на скалата").... ( да ме извини и Венито,че не се сещам! Blush)
Дуданка,(аз ,пак, да кажа) много са симпатични тез теменужки....те комплект ли са с "букетът от слънчогледи"-гледам,че и там има пеперуди,като тази на теменужките....И аз смаятам ,че не е необходимо да донаждаш към панамата на "тиквите".... Peace....а ти вече рамкита ли "лейката" или заедно ще ги носиш?
unchita, сладурска пингУинка!А материята на кърпичката каква е ? Прилича ми на памучна,но е много фина....или коприна....
... аз пък щурото си я прерисувах в една тетрадка с квадратчета  Crazy 
smile3521 Това ми припомни ученическите години....тогава така си смъквахме моделчетата....smile3502
Goody.... smile3532.... Animal Cow - smile3544....чак сега видях "Дойната" ти крава!!!!Ей за това не ти е стигнало времето-не се оправдавай! Joy Ходиш да снимаш под опашките -мухите! newsm62 (а иначе-браво!....аз ,най-харесах венчето! Heart Eyes....но и аз изоставам с графика за базара.... Embarassed)....и -ДА! -златна ти е "портокалката"!....от толкоз гледане вече е изветрял фЛумастера....  Sunglasses....
   
irein,много красиви са станали слънчогледите! Направо греят!(Реши ли - дали ще ги подаряваш?! Laughing Щото и аз  се нареждам на опашката за тях! hahaha) ....А ,между другото, и аз съм шила малката къщичка сред житата   ....обаче моята е по-малка  Thinking ....може би,ти си я шила 1:4....
 
Дъмпи....фабриката за производство не затваря ли ?! smile3555 .... smile3501....Подкрепи със снимков маТриал (демек- похвали се визуално -какво си менкате там ,из Джърмани.?!... Mr. Green)
ina221,смело продължавай! Не го дръж като пират! hahaha....И не го прави по бермуди! Joy....макар,че ще е интересно де се види,аджаба,червени ли са бермудите на дядо Мраз ....newsm78....
MisKapriz,браво за чувалчето!Ще го пълниш ли с бонбони?....Поне от тук не се вижда молива Peace ....
feeer,за кои схеми говориш?
kamelllia19,супер е !! Та тя е почти завършена.... Peace....Май, в твоя вариант най-празнично изглежда....
неличка,хубаво е ....не го омаловажавай! Peace
Прасчо,браво! Много хубава рамка си избрала!.... Joy (смея се не на теб ,а на себе си....щото се сетих за съвета, дето ти давах по-рано - за рамките.... hahaha) Ама ,ако трябва да бъдем сериозни - страхотно се е получило!! Peace
dianjeli3,браво!Добре дошла!    bouquet  И моята свекърва го уши....много е внушителен в завършен вид! Peace (Не съм сигурна,но нейните цветове са малко по-различни,май Thinking)
enjest,тъжно е това....spoko (майка ти ,със сигурност не е знаела,колко си ги обичаш,иначе не би ги подарила).... но го погледни и от друг ъгъл - сега няма да стоят в гардероба ,а ще красят дома на човек,който ще ги цени !  hug
Браво,бе,Manzhelka!И на майка ти -също! smile3501
Хубав ден,момичета! smile3525 ....и приятни нощи ! (и за бродиращите по това време-също!  Laughing)



# 353
  • София
  • Мнения: 9 850
Доброволци за какво се търсят? Аз напредвам с моето писмо.... Шия листата и стеблата на розите... После ще има и фото. А Кетри да не се спотайва, ами да ми каже как става номера с джуджкото и с различните конци, понеже схемата съм я взела от нея   Mr. Green

# 354
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Доброволци за какво се търсят? Аз напредвам с моето писмо.... Шия листата и стеблата на розите... После ще има и фото. А Кетри да не се спотайва, ами да ми каже как става номера с джуджкото и с различните конци, понеже схемата съм я взела от нея   Mr. Green

Не съм Кетрева, ама да ти кажа, че понякога има грешки в ключа на гоблените. Тези ключове се правят на добра воля от момичета шили оригиналите и са дали и номерата на конците. Понякога стават неволни грешки при надписване на номерата. В случая според мен става дума за грешен ключ - особено в разминаване на името на цвета и номера. Видно е, че ти трябва розов цвят, а този зеленавия е сбъркан, за това си го напасни сама. Вярното е името на цвета, а не номера. Успех ти желая  Peace

Манжелче, пропуснах те мила! Ама да ти кажа големи хубавини си натворила и в този чорап ми останаха очите. Давай смело  и го прави успоредно с Коледния кекс, заслужава си.  Hug

# 355
  • Мнения: 7 106
Кетри, ето тук качих схемата :

http://dump.ru/file/1269144

Лесна е, няма много изчанчени бодове  Peace.

Manzhelka, е как ще се отказваш бе душа  Hug, толкова мъничко ти е останало. Ще го изядеш за нула време. Мен не би ме свъртало. Много ми се искаше и аз да подхвана един голям чорап, но до Коледа нямам шанс да го свърша, още повече че сега се разкъсвам между кахнята и иглата  Joy.
Затова се залъгвам с мини чорапчета, ето го първото готово :



Тея френски възелчета за очи, дъщеря ми снощи много упорито се опитваше да ги изчопли, и сега е леко кривоглед  hahaha. Но ще купя утре мъниста и ще ги зашия, така поне ще знам че мърдане няма  Crossing Arms.

# 356
  • Мнения: 643
Гешче, не е пират вече, готово е и другото оче, сега карам горе шапката, ама много бяло и ми е по-трудно , и по брадата и ръкавицата бая бяло има, ще се озоря ...

Кетри, да оздравяват дечицата бързо Hug

Зори, браво, и ти много бързо ги боцкаш!

# 357
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Девойки млади, да ви помоля за номерата на конците в ДМЦ на количките на Вервако.
Тази седмица, няма да ви надзиравам, че мъж ми работи само сряда и после събота и неделя.
Освен това явно добре сте стискали палци като ви помолих, защото най-накрая си взе дългочакания огромен ситроен. За което не съм черпила, ама и това ще стане Simple Smile
И да има нещо в тон с темата, днес ще жертвопринасям, да му мисли клетата ми жертва Simple Smile

# 358
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 129
Ами ето тук в сайта им пише на 27 каунт или аида 14. Добре де, благодаря. Ще реша.

 Thinking да не би на 27 каунт да се шие през дупка? така ще стане почти 14 каунт  ooooh!

Китааааа, искам да съм жертвааааааа  Crazy много, много пъти  Sunglasses

Гешче, най-после някой да види кравата  Mr. Green а наздраве по този повод


няма да пиша скоро - ще творя  Sunglasses


# 359
  • Мнения: 3
Здравейте момичета.Вие сте като джуджетата на дядо Коледа...не спирате да се трудите и да творите  newsm62
Толкова коледни неща.От днес така ми е тръгнало,най после украсихме в къщи и вече чакам само подаръци.
gesh44 -Къщичката ми е шита на кръстчета,може би за това е по голяма.А ето ги и слънчогледите в рамка за последно,защото тази вечер ще ги подарявам...стискайте палци да му харесат в завършеният им вид :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=310492&pid=9180728
А иначе си започнах новото гобленче-"Африканска нощ".Ушила съм 5-6 редчета и постоянно ми се привижда ваза (това шия в момента)...така ми се иска да го прилича на нещо ама е рано още  Grinning
И през 5 минути викам на майка ми "Виж виж колко много уших...харесва ти нали".Последно време голяма муза имам и много ми се шие...
Хайде момичета аз хващам иглата а вие продължавайте в същия дух

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт