Балони, песни и дъга радват ДЕКЕМВРИЙката сега!

  • 16 773
  • 276
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 688
Честит син Цюрих, да е жив и здрав малкия Пресиан!

Мами, темичките ни се изпълват вече почти само с честитки за новите бебчета  Heart Eyes
Но скоро ще дойде момента когато ще имаме истински бебе-валеж, май ще им изгубим бройката  Laughing

Е, няма страшно после ще сме доста заети и темите няма да галопират така, както сега  Joy

# 46
  • София
  • Мнения: 308
Бърборанче, аз съм на тази вълна от няколко дена, даже вчера си изкарах и част от коледната украса Laughing Песента е страхотна!

Все забравям да ви питам, дали пиете още витамини? Аз се чудя дали не е време да ги спра вече, че има и магнезий в тях newsm78

# 47
  • Мнения: 616
и аз това мислех да питам Диди ме изпревари  Simple Smile Hug аз имам още съвсем малко за 2-3 дни и мисля да не купувам повече.

# 48
Ами, дами, според мен спирайте!
Аз за цялата бременност съм изпила само един флакон витамини (като изключим разбира се фолиевата киселина до 4-ия месец) и то защото се наложи да пия два вида антибиотик един след друг (гадни бактерии  #2gunfire)! Та след антибиотиците изпих една опаковка Центрум Матерна, и то по собствено усмотрение, за да възстановя витаминния баланс!  Но си мисля, че на този етап - на финалната права, не бива да се пият витамини!

# 49
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
За упойките аз незнам как се казва тази дето ми я биха, но е тази дето се бие в гръбнака и си в съзнание, но от кръста надолу нищо неусещаш. Аз лично нямах проблеми с нея лесно ме хвана и след това отпусна. Най-добрата ми приятелка беше със същата и после 3дена се скъса от главоболие и и вливаха системи за да й премине. Мисля, че като всяко нещо си зависи от организма. Чувала съм всякакви истории за различните упойки и колкото хора толкова различни случаи.

# 50
  • Мнения: 107
[size=10pt]Честито и от мен на всички майчета родили досега сладки бебчета!Да са им живи и здрави![/size]
Yammy ,трябва ли от работодателя ми да искам бележка за 6 мес.назад за брутен доход?

# 51
  • Мнения: 781
Да е жив и здрав Пресиан на мам Цюрих!

# 52
  • Мнения: 329
Честит син на мама Zuerich! Да е жив и здрав, силен и добър и да радва много мама и тати. На Zuerich бързо възстановяване и завръщане вкъщи с малкото съкровище!

# 53
  • София
  • Мнения: 4
Честито бебче на Zuerich! Да е жив и здрав и много да радва мама  тати!

Liliiv - на мен Полина много ми харесва (умалителното Поли също), но аз съм малко пристрастна, т.к. баща ми се казва Павел и ако го кръщаваме на него, Полина ми е най-добрият вариант. Анастасия много ми харесва още от дете, но няма хубаво умалително - трябва или Ани (което е производно на много имена), или   

Didi, Invisible - много ми харесаха комплектите ви за изписване!

# 54
  • Мнения: 781
Мацки как мина днес лекцията?!

Аз витамини през тази бременност не съм пила. И не знам защо моите лекари все ми предлагаха Матерна, а за нея знам, че е малко "тежка". Първият път пих Витарал, сега реших да ям грозде и да дишам по-дълбоко Simple Smile

# 55
  • Мнения: 277
Честито на Цюрих newsm51 много,много да я радва малкия Пресиан

# 56
  • Мнения: 23
ИМАТЕ МНОГО ПОЗДРАВИ ЕСИЧКИ ОТ ZUERICH  ТЯ И БЕБЧО СА ДОБРЕ И СЕГА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВАТ

# 57
  • Мнения: 65
Айде сложих снимчици на бебчовците ако нещо мамите не харесват да казват да сменяме .

# 58
  • Мнения: 16
Честито бебче на Цюрих.Мерил тъй като и аз съм от враца искам да е питам избра ли си вече лекар за раждането и педиатър за бебето и кои.

# 59
  • Мнения: 2
Честито ни ново попълнение в отбора! А на мама Цюрих - да си почине, да се наспи и да се възстановява бързо, милата!  Hug

Поли, bouquet

Ради и Бамби, много са ви сладки бебчетата, пу-пу, искам и аз Simple Smile!  Heart Eyes

Инвизибъл, и на мен ми се струва, че коремчето ти все още стърчи доста високо. Казват, че като падне, се усеща много ясно - между слънчевия сплит и горния край на корема се оформят около 4 пръста разстояние, дишаш много по-леко, но пък ходиш още по-патешки Simple Smile

Момичета, да ви кажа за упойките. Днес си направих тест за алергии в Токуда (по мое усмотрение, не е задължителен), всичко беше ОК, но алергологът ми препоръча "за всеки случай" да пия три дни преди секциото ксизал, който намалявал риска от алергични реакции, но сега видях, че е абсолютно противопоказен при бременни!!! Обадих се на моя лекар и той каза, че това "за всеки случай" му се струва абсолютна глупост и ми каза да си направя една консултация с анестезиолог около седмица преди датата. Иначе тази консултация се прави в деня, в който те приемат в болницата, т.е. 1 ден преди операцията, незасивимо от вида на избраната упойка. За нормалното раждане обаче не знам как се процедира.

А за лекцията днес, хм, не бях особено очарована - много бла-бла и малко по темата, ужасяващи снимки на случаи на атопичен дерматит и нравоучения за това как не трябва да ядем шоколад, храни с консерванти, да не пием газирани напитки и сокове от кутия и т.н. Е, ако ни бяхте видели след това как нахлухме в Макдоналдс, жалко, че нямахме фотоапарат, за да се снимаме  Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 20:10 от bg_desi

Общи условия

Активация на акаунт