Препоръчайте ми детски ендокринолог

  • 50 014
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
SAMODIV, най-добре се консултирайте с лекар. Не се настройвайте предварително, че е нещо лошо!
По-горе съм препоръчала д-р Казакова, която преглежда в поликлиниката на Педиатрията. ул. "Найден Геров" №2, тел. 952 38 40

# 16
  • София
  • Мнения: 736
Някой спомена за др. Деспотова от Токуда. Преди коледа детето влезе в болница за изследвания. Тя го пое и имам прекрасни впечатления от нея. Много е спокойна и внимателна, задълбочено преглежда и проследява проблема до пълното му изясняване. В крайна сметка отпадна подозрението за ендокринен проблем. Ако ми се наложи пак, бих я потърсила за консултация.

# 17
  • Мнения: 19
Изключително съм доволна от доц. Богдана Василева - детски ендокринолог, която работи в "Детско здраве" на "Ами Буе". Телефонът й е 0887 599 197.

# 18
  • София
  • Мнения: 117
И аз се интересувам от детски ендокринолог, дъщеря ми е на 1 год. има притеснително окосмяване над горната устна и по венерения хълм. Моля ви, ако някой е имал подобен проблем да ме насочи към добър специалист.

# 19
  • София
  • Мнения: 442
И ние сме ходили при Стоева, много е добра. Приема с направление в детска педиатрична поликлиника. Обадете се предварително на сестрата да ви каже какъв й е графика. Успех   bouquet

# 20
  • Мнения: 0
Докторката която спаси сина ми-Доц.БОГДАНА ВАСИЛЕВА.Няма по-добра от нея!Когато търсихме ендокринолог се оказа,че тя е най-добрата в цяла България!Доверете ми се и няма да съжалявате!

# 21
  • Мнения: 0
Доктор Казакова също е добра,но Василева е Бог в диагностицирането!

# 22
  • София
  • Мнения: 117
Благодаря ви, смятам да се насоча към доц. Василева, видях по-горе телефоните и, пък и се впечатлих от една статия в нета за преждевременно навлезли в пубертета дечица с които явно тя работи. Ох, дано нашият случай не е такъв...

# 23
  • Мнения: 14
SAMODIV може ли да ми кажеш какво стана и къде ходихте, защото и ние имаме такъв проблем

# 24
  • Мнения: 39
Виста,ходихте ли на детски ендокринолог, защото и на нас ни предстои и събирам мнения?

Общи условия

Активация на акаунт