Междусемейни отношения

  • 3 331
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Незнам как да се изкажа по темата. Преди години като живеех в чужбина около нас беше бъкано с бразилци-ами точно каквито ги описва авторката на темата са. И аз бях щастливо обвързана жена, съвсем не изглеждах търсеща интрижки, обаче не можех да се откача от преследванията им...В началото ми беше смешно, мислех си, че мога да се справя с тях. После обаче вече не ми беше... Тези момчета са безкрайно досадни, наистина, и не ги спира нищо-нито твоето нежелание, нито фактът, че си обвързана...
Незнам как бих се справила с проблема, ако трябваше да стоя още там.

# 31
  • Мнения: 18
Разбирам те напълно за какво говориш...и аз съм имала такива "проблеми" не само с познати на съпруга ми, но и с мои колеги, които знаят много добре, че съм омъжена и познават съпруга ми. Казвам им, че един мъж ми стига, щото повече "деца вкъщи" ми нетрябват! Споделяла съм си с мъжа ми - той ме е питал дали искам да се намеси, но му казвам - аз мога и сама да се оправям. Да допълня само, че ми се е случвало и с българин, който се водеше най-добрия приятел на мъжа ми, да ми "свие" такъв номер, с тази разлика, че българите, ако ще го правят ще се опитат "да действат" направо и после, като ги отрежеш те питат: "Ама ти защо не искаш - никой няма да разбере и аз ще те третирам като принцеса...ще ти купувам каквото си пойскаш?" (поне измислете нещо по-оригинално от това, не всички си лягат за пари Joy)
П.П. Само да кажа, че и ние живеем в чужбина и от моя опит съм забелязала, че има държави, в които мъжете/жените не им пука, че някой/я е женен/омъжена или, че дори те самите са обвързани  newsm78.

# 32
  • Мнения: 115
Да не би да мислят българките за лесно продаващи се, нещо като клишето за рускините и затова да налитат така?
Иначе този досаден подход съм го виждала от турци  ooooh!

# 33
  • Мнения: 1 761
Аз се подведох по заглавието,мислех,че пак за свекървите иде речч, а то....

Това, което описваш е местен манталитет, който не е само в Латинска Америка.На мен ми се е случвало в Италия-вървиш си по улицата тихо и кротко и изведнъж се появява някои мачо,дето нито те знае коя си,каква си и иска да те води на сладолед или капучино,дори ако си придружавана от мъж.Нахални са, така е.Веднъж един ми каза,че имал покана за групов секс и ако искам можело да ме покани и мен.Отговорих му,че предпочитам да играя соловата роля.

Не им обръщай внимание на такива,един умен и уважаващ себе си мъж не де държи като подпийнал тийнейджър.Ако обаче това отношение не ти харесва или не можеш да се справиш с нахалството им-помоли мъжа ти да ги разкара.

Аз веднъж за малко не цапнах един шамар на колега на мъжа ми.Бяхме на някакво събиране от старата му фирма, с партнъорите на служителите и колегата на мъжа ми почна да ми обяснява как иска да се видим само двамата.И моя мъж и неговата жена бяха там, но не бяха наблизо.Казах му,че изобщо не искам да го виждам-нито насаме нито в компания,ама аз наистина не го понасям.На мъжа ми не съм му казвала- той го знае що за стока е, а и остана изненадан,как не съм го зашлевила-не ми е за първи път.

Не се ядосвай,само мераклиите са повече от китайците.Аз обаче не харесвам такъв тип поведение и гледам да не попадам сред такива екземпляри.

# 34
  • Мнения: 337
Не ми се е случвало досега, но бих споделила. Този чавек вече няма да е в кръга на приятелите със сигурност. Според мен това не трябва да се крие и дори бих разгласила на общите ни приятели, за да знаят какви лисунгери се въртят около тях. ooooh!

# 35
  • Мнения: 4 187
Явно мъжът ми е случил на приятели  Grinning. Сигурна съм , че никога няма да изпадна в подобна ситуация, но принципно бих споделила естествено .

# 36
  • Мнения: 400
От приятели на съпруга ми-не.От дрги мъже да,но не казвам на мъжа си за всяка свалка.Защо е необходимо да знае,когато нищо не се е случило? newsm78

# 37
  • Мнения: 4 187
Естествено ,че като те свалят непознати, няма защо да разказваш на мъжа си. За негови близки познати и приятели обаче, би ли замълчала?

# 38
  • Мнения: 940
Аз бих си замълчала. Принципно ми се е случвало--приятели на мъжа ми са флиртували с мен. Чак секс не са ми предлагали,ама...
Докато бях в чужбина се случваше по-често.

# 39
  • Мнения: 1 844
никога не съм получавала такива "оферти"от приятели на мъжа ми!та това е гнусно!ако някой приятел на мъжа ми ми направи подобно предложение,значи изобщо не го уважава,а мен ме има за курва.определено няма да се направя на неразбрала,напротив,хубаво ще вкарам в кучи гъз,с извинение!а на мъжа ми няма да му го спестя-за какво да прикривам идиоти,които се правят на приятели?!

# 40
  • Мнения: 637
Mъжът ми няма такива приятели и е абсурд. Е показвали са ми, че ме харесват, но то е било един вид комплимент в стил "Поразен съм от чара ти", нищо повече.

# 41
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз пък не мога да  разбера к`во ти пука  newsm78

Дреме ми на садйдера на мене кой ме сваля!

Да ти имам проблемите.

# 42
  • Мнения: 1 544
Или съм много тъпа и не съм разбрала  Rolling Eyes
или съм много грозна и никой не си го е помислял  Rolling Eyes
или мъжа ми има свестни приятели ....незнам ,но в такава ситуация не съм изпадала  Grinning
Ако се случи бих споделила ,не виждам защо да не го направя.

# 43
  • Мнения: 1 335
Аз обикновено подобни забележки ги приемам на майтап, защото едва ли приятел на мъжа ми би направил сериозно подобна оферта, а е още по-малко вероятно аз да я приема насериозно.

# 44
  • Мнения: 21
Истинските приятели на мъжа ми не биха си и помислили да ми отправят подобно предложение.
Но иначе от колегите ми съм получавала такива предложения и то от такива които познават мъжа ми. Shocked
Просто има хора, на които това, че си обвързана не им прави впечатление.
Иначе съм споделяла всичко с мъжа ми, защото няма смисъл да крия от него каквото и да е.

Общи условия

Активация на акаунт