На мама й иде да запее, ОКТОМВРИЙЧЕ гука и се смее.

  • 8 851
  • 235
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 104
За линка за плача от сайта на биберон, при нас не важи това за термина, ако има нещо такова, то си е от раждането.То е и логично, иначе излиза, че бебето е нодоразвито  ooooh! Е, ако има разлика над месец и нагоре незнам  Thinking , но пак едва ли са много изостанали  newsm78

# 166
  • София
  • Мнения: 965
Адина , мила, благодаря ти много за линковете  Hug

# 167
  • Мнения: 697
Минавам да ви видя и да пусна малко снимки да ни видите дебелите бузи Simple Smile

http://www.oktomvri2008.snimka.bg/album.php?album_id=294461&pid=9163327

# 168
  • Мнения: 42
Минавам да ви видя и да пусна малко снимки да ни видите дебелите бузи Simple Smile

http://www.oktomvri2008.snimka.bg/album.php?album_id=294461&pid=9163327
Laughing Миро е голям сладур! Какъв е бузан Grinning, ама и големи очи има! Много ми прилича на тати си Wink. И какви драматични и потресни физиономии прави Joy!

# 169
  • Мнения: 13
Госпойцеее, Честит Рожден Ден!!!   bouquet  Много да те радва малкият сладкиш! Повече спокойствие и готини хора около теб да има от тук нататък!

Честито на имениците!!! Да са ви живи и здрави имената!

При нас нищо ново, освен, че малкият се съжали над майка си и баща си и започна да прави мааалко по-големи паузи през деня и през нощта. Simple Smile  Даже успяхме два пъти да отидем на кино, оставяйки го при бабите му и когато се върнахме малчото бе похвален колко спокоен е бил. Големи бузи и гушка е отпрало мъничето. И косата му расте...прилича на Лукчо!

# 170
  • София
  • Мнения: 183
Ох, Фийл, направо ме уби със снимката на малкия с бикините ти  Joy

На Пуки можем да връчим приза за първа подстрижка.  Mr. Green Сещам се да има такъв и за първо зъбче. Други идеи?

Джиджи, ти знаеш ли немски, че поръча въртележката от този сайт? Иначе незнам как си се оправила със сайта. Или някъде в нета има упътване как става поръчката, както с ЛаРедут? Аз харесах едни чаршафчета от там и ако някой ще пуска поръчка бих се включила.

Лиянка, знам че задължително трябва да се мине профилактичен преглед при ортопед, за да се открият навреме евентуални проблеми със ставите, защото по-лесно ще се оправят със своевременно лечение. Могат и направление да ти дадат, може и ти да си заведеш детенцето по собствена инициатива на частно. 20лв е прегледа.

Бебочка, и на нас БЦЖ-то ни е така надуто. Педиатърката ни го видя и каза че може да пусне гной, да не го закачаме. Нормално било. Да не се плашим.

Моля ви се нашата щерка днес за пръв път я чух да се смее с глас ама сънуваше нещо. Толкова ми стана смешно и на мен. В будно състояние до сега само широки беззъби усмивки е раздавала, но без звук.

Гале, за обличането няма да те обявя за луда, защото в момента и аз така я обличам -  с памучно боди, чорапки и памучен гащеризон. Преди гащеризона беше от плюшените, но щом аз понякога ходя по къс ръкав из къщи мисля, че ще изнежа детето. Като я пипна разбирам кога й е студено все пак.
Гледах ви клипчетата. Ей, Маги е много готина. Тая биба си мислех, че само ние не можем да я задържим в устата.  Laughing Но и не я търсим постоянно, че иначе ме хваща бяса да й я подавам след всяко изплюване.

Честит имен ден на Андреа и Андрей! И месечинките на дечицата!

Инче, абе какъв е тоя Памперс 2-ка дето си снимала , нашите не изглеждат така? Моите са от Джъмбо пакета 94бр.

Тони, ЧРД! Да си много щастлива майка и жена! Като за начало ти пожелавам спокойно и доволно бебче, а за мама повече свободно време.

нашата мома трябваше да я къпим в 21.30ч., а да яде в 22.00ч. обаче така е заспала, че на нас ни остава само да седим и да чакаме  Mr. Green Преди няколко дни пак ни го направи този номер и се събуди към 00.30ч. да хапне и пак заспа. Има да чакамееее...

# 171
  • Мнения: 217
Тони, честит рожден ден! Да си щастлива и обичана!
Честити месечинки на всички бебоци!
Честит имем ден на бебоци Андрея, Андрей таткото на Алекс!


Нямам много време да пиша през почивните дни, но успях да ви изчета (поне). Днес бях сама с двамата младежи до 15:30 ч и като дойде мъжо всички спяхме, легна и той и беше една поспалива семейна идилия, толкова отдавна не ми се беше случвало да спя следобед...
Сега отивам да гладя дрехи и чаршафи, то край няма с това пране и гладене, бе  ooooh!

# 172
  • Мнения: 253
Айде и аз да се намърдам отново.
То с една ръка и при тава лявата ми е доста трудно, а и Йоана се бори нещо с гърдите ми ....

Госпойцеее, Честит Рожден Ден!!!    Честито на имениците!!! Да са ви живи и здрави имената!
Честито и на всички навършващи 1 или 2 месечинки.

А сега да пусна малко снимки, че и ние искаме да се включим в класацията за най-дълга коса  Laughing
..........................

Пфу, да се оплача, не мога да си кача снимките в snimka.bg Sad
Друг път ще се показваме явно.
Лека нощ на всички.

# 173
  • Lovech
  • Мнения: 28
Преди да е свършил деня - ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!   bouquet

ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ДЕНИСЛАВ И ВТОРА МЕСЕЧИНКА НА МИЛЕН И ЛОРА! newsm67

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОСПОЙЦАТА, ДА СИ ЗДРАВА И УСМИХНАТА, ВЛЮБЕНА И ЩАСТЛИВА, НАЙ-ДОБРАТА МАМА И НАЙ-ПРЕКРАСНАТА СЪПРУГА!  newsm59

Лека и спокойна нощ, мами и бебчета!

# 174
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро (пиша е една ръка отново)
Честит рожден ден на патерица на Тони! Само щастие и прекрасни моменти ти желая с малкия грахон!  Hug
Честит имен ден на мъжа на Сиси, много да ви слуша и обича с малкия Алекс!   bouquet
Рая пак ми спи в ръцете, само иска да е гушнато това дете, така ли ще продължаваме незнам ooooh! леглото не ме оставя да оправя дори! През нощта обаче не ме разигравала, ядев 2.30 и заспа послушно! Вашите бебоци през нощта спят ли си в техните легла? Нашата калпазанка спи спокойно само ако е гушната в мен или в баща и, притеснявам се да не се научи да спи при нас. Като е в нейното легло се стряска, мрънка, заревава, а като е при нас спи като пън  newsm78
Да питам за Дактарина, колко дни се маже, има ли определен срок???
И аз нещо от известно време не мога да кача снимки в снимка.бг какъв ли е проблема  newsm78 дали аз нещо не правя както трябва?
Мими, Миро е страшен сладур, да му нацелуваш бузките от мен, пу пу!
Честити месечинки на бебоците!

# 175
  • Мнения: 104
trixy дактарина знам, че се маже още 3-4-5 дена след като са излекувани гъбичките  Peace
Иначе бебчо никога не е спал с нас/слагаме го между нас само за игра, а и тогава е неспокоен може би щот му говориме и двамата от двете страни  Crazy, спи си в леглото или напоследък и в столчето за кола. Незнам дали е до навик или до характер  Rolling Eyes

# 176
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Добро утро мамчета!
Честит рожден ден на патерици на Госпойцата! Много любов, късмет и щастие в живота, да не се отърваваш от здраве и радостни мигове,Тони!  bouquet
Честити месечинки  bouquet
Джиджи  също харесах от Немския сайт едни нещица.Ще кажеш като пристигнат твоите неща.
Мими голям сладур е Миро, да му изям бузките
Гласувах за Хъджис, ползвах преди това Памперс други не съм ползвала.
Днес съм на контролен гинекологичен преглед.
Другата седмица правим 40 дни та трябва да запазя час в църквата.Само как звучи ЧАС все едно ще ходя на фризьор.Ха-ха
Ивайла е още милата с разтройство.Пием ентерол и Хидрасек пък да видим до кога.Притеснено ми е много. Още на 1 месец почнахме с лекарствата.Педито нищо друго не каза освен че може да е някакъв вирус.  давам АМ/само вечер/ Хумана лечебната. Иначе си е кротко детенцето, много ни е кеф играчката над леглото гледа я и се усмихва.От два дена не съм я извеждала.Вие извеждате ли ги в това време?
Отивам да я видя нещо си говори от доста време  не и се спи.

# 177
  • Мнения: 498
За погачата, и на нас ни съвпадаше 40-ия ден с ходенето на църква, тъй като беше неделя, всъщност беше точно както го описа ssissi.

mylili, ами де да знам какви са от магазина))) Но виж то нали има слип енд плей, ню бейби, може моите да са били от единия вид, а твоите от другия.

мими, а аз си мислех, че ние имаме големи бузки))) да цункаш хамстерчо от нас  Party

# 178
  • Мнения: 8
Добро утро и от нас,добре и ние сипоспиваме през ноща-яде в 11 вечерта и чак към 4.30-5 се буди ,яде и така до 8 сутринта се спинка спокойно в легълцето.Ноо през деня трудо заспива в него,трябва да е заспал в шезлонга и да го преместя там ,иначе не иска да стои сам в креватчето,явно усеща кога  е ден и нощ вече newsm78.
А за проходането ,доктора искаше да каже да не се държи за ръце от родителите,защото то свиква да се отпуска и си изкривява стойката и така се научава неправилно да стои и ходи.Каза максимално да го оставим сам да се изправя и да крачи,да пада за да се научи и да се развие правилно чувството му за равновесие и самостоятелност.Абе  с една дума -оставете детето да се развива и не му пречете! Mr. Green
Честито на Госожицата,и на именниците вчера,да са живи и здрави, мами  и дечица и цялото домочадие покрай тях!  bouquet

# 179
  • София
  • Мнения: 285
ето малко творчество от мен!
ОКТОМВРИЙЧЕ гука и ритка, а мама с безброй целувки го обсипва!

Трикси, всичко си е наред. Нека си спи при вас, то само ще поиска да се отдели. Всеки ден има ракаква промяна.
Олег и спи при мен все още и м е много добре, както казваш спи като пън. Ако го оставя в леглото му и точно 4 минути му трябват да се усети, че му няма генераторчето и започва да мрънка. Но спи ли при мен се разполага като тигърче и заспива от раз.

Не мисля, че едно бебе на 1 или 2 месеца е захитряло толкова, че да се лигави и да проявява капризи. То просто усеща нуждите си и ги показва. Ще си го нося в слинг колкото му е на него удобно и "уютно".
Всяка сутрин като го събуя гол стои по половин час така и си маха с ръчички, рита си с краченца, понякога прави и по някой и друг фонтан, но е доволен и се усмихва до уши. Когато му стане дискомфортно то само си дава сигнал и го обличам. Децата обичат да са голички. Случвало ми се е когато тръгна да го обличам той да замрънка в знак на протест.

за памперсите - не съм гласувала и няма защо да гласувам. Не използвам памперси а многократни пелени. Поръчах си ги от един американски сайт и дойдоха за пет дни в Бг. И тъй кто се случва рядко да пропусне, когато сме на разходка ползвам памперс, но органичен от царевична суровина WIONA. От тях съм много доволна също.

Фийл, браво на вашето семейство - дружно сте си поспали. Каква идилия само! Да повторите и потретите! А ние вчера по време на разходката вияхме една кучка с кученца 7 на брой малки и прекрасни. Купихме кучешка храна и ги нахранихме добре.

Еличка, ако никой не се яви като конкуренция на вашата прическа, то вие си печелите приза и ina.qq ще ви впише на пурва страница.   bouquet




Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 10:44 от shivani

Общи условия

Активация на акаунт