Тайната на дългата и здрава коса - 51

  • 43 506
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 101
ето ме и мен ! нямам много време за маски и от две седмици не сам си правила ,иначе съм се заредила с всякакви масла . Само дето вет . лекарка каза че са спрели ад3е от производство  newsm78,
 И аз се чудя за тоника на ревалид - дали е с отмиване?

# 31
  • Мнения: 1 365
 Запис и от мен!
Мис Арк, страхотно оформление!!! bouquet
Довечера май ще си правя маска  Thinking въпросът е дали ще имам време като се прибера от работа в 20,30ч  Tired

# 32
  • София
  • Мнения: 547
Само дето вет . лекарка каза че са спрели ад3е от производство  newsm78,

#Crazy ако е така  - да се запасяваме отрано..?? newsm78

# 33
  • Мнения: X
 Rolling Eyes А пък аз не мога да си правя маска след работа, защото тогава всички са вкъщи, а пък на мъжа ми не му е приятно да ме гледа увита. Много трудно успявам да намеря удобно време.
Купих Nivea шампоан за руса коса, и Wash&Go, допадат ми много, особено Wash&Go. В състава му няма SLS.

А защо е препоръчително маските да се правят на 10 дни, а режима два пъти в седмицата да е само в ударния период? Ако човек няма възможност да прави винаги два пъти седмично - да, добре, разбирам. Но когато има желание и възможност, нали няма проблем да си ги прави колкото дълго време иска по два пъти седмично?

# 34
  • Мнения: 1 365
Ами аз се старая поне веднъж седмично да си правя маски. Ако имам възможност за повече - добре дошло!!!  bouquet

# 35
  • Мнения: 92
 Crossing Arms Незнам дали са слухове, манипулации или да очакваме оскъпяване, но и тук така ми отговориха, че не се произвежда, не го получават и ми предлагат Виалитон  Crazy
Иначе вече една година стана, откакто се мацкам с маслата на Икаров и си правя домашни маски. За себе си съм достатъчно доволна за да продължавам. Косата ми е по "жива", подстригвам я по рядко, защото няма нужда от това и съответно е дръпнала на дължина.
Все още чакам да видя новата прическа на anastangelche  Whistling
мис арк , а ти няма ли да си смениш аватарчето да видим подобието на бретонче  Mr. Green Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 4 496

мис арк , а ти няма ли да си смениш аватарчето да видим подобието на бретонче  Mr. Green Heart Eyes

Ами аз затова казах, че е подобие, защото са просто няколко кичура, които направих малко по-къси от другата коса.  До ушите ми са и няма да се виждат на снимката.Crazy

Хайде, за да не е без нищо, ето снимка на коса, измита с шампоан без SLES Mr. Green  /сори за качеството, още не съм си разучила GSM-а./
Следваща снимка- през лятото. Crazy Joy




Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 17:21 от мис арк

# 37
  • Мнения: X
Благодаря, момичета  Hug!
мис арк  Hug

Цитат
МАСЛО ОТ РЕПЕЙ - Помага при окапване на косата, пърхут и сърбеж по кожата на главата. То засилва капилярното кръвообращение, възстановява обмяната на веществата в кожата на главата, подхранва и укрепва корените и структурата на косата, ускорява растежа й и прекратява окапването. Маслото се нанася преди всяко миене на косата. След 2-3 седмици ще забележите положителния резултат: вашата коса вече е станала здрава и красива
Източник : http://www.globusnews.net/index.php?option=com_content&view= … til&Itemid=53

Вижте какво открих, за пръв път чувам за такова масло, не можах да открия къде се продава.  Tired

# 38
  • Мнения: 4 496
Щом изрично пише, че е за коса, би трябвало да го има в дрогериите. Утре/дано е хубаво времето като днес Praynig/ ще проверя в Моята.
Страхотно звучи, задължително ще го пробвам. Ако намеря ще пиша къде има. За Варна де. Crazy

# 39
  • Мнения: 140
6те бъде много жалко ако наистина го спрът от проиzводство надявам се това да са само слухове

# 40
  • Мнения: 140
6те бъде много жалко ако наистина го спрът от проиzводство надявам се 4е това са само слухове 

# 41
  • Мнения: 304
 Praynig Вече виждам резултати от тривитаминола, дано не са го спряли от производство!

# 42
  • Мнения: 1 282
След: http://i178.photobucket.com/albums/w257/anastangel/Hair/DSC01069.jpg
Преди: http://i178.photobucket.com/albums/w257/anastangel/Hair/130.jpg Sick
 Blush Blush Blush

Извинете за забавянето. Изправена е със сешоар и четка.  Mr. Green И то в седем сутринта. А и времето беше влажно.
Сега ще потърся и снимка преди да ме подстрижат, ако не съм ги затрила.

мис, не е честно.  Tired Hug Създаваш ми комплекси сИга.  Mr. Green

А за тривитаминола и спирането му... от много време го четем това, ама още си го има на пазара.  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 19:11 от anastangelche

# 43
  • Мнения: 92
anastangelche , много ми харесва прическата ти, стои много сладко  Hug
И косичката ти е много живнала наистина.
мис арк newsm03

# 44
  • Мнения: 5 173
Мис арк, имаш като единия ми телефон Flutter

Общи условия

Активация на акаунт