Къде срещнахте половинките си?

  • 45 351
  • 556
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 244
Цитат на: Mimito
Моята половинка ме познава откакто съм се родила Wink
Майките ни са били приятелки и дори са се майтапели че ще си йенят сецата Wink ама майтапа взе че стана истина.

Като ученичка получавах информация от майка ми колко добър ученик бил , че бил отличник , а пък аз гаменка и не ми пука за ученето . На момчето в морското , отличник , а аз една математическа едвам 5 изкарвам . Та в представите ми той беше гаден , долен зубър . И грозен на всичкото отгоре .

Отидох с него на абсолвентската му , като ме натресоха за дама и нямах избор . Та май отидох да му направя черна вечерта , защото получих информация че той си имал приятелка , ама нещо се били скарали . Та така аз  бясна до нема и къде но .....не му направих вечерта черна . Взехме че се харесахме , а приятелка човека от година нямал ...

Вече не мисля че е зубър , просто има страхотна памет , аз за грозното , нещо са ми били зацапани очилата когато съм го решила това Wink

Та статистиката е че сме заедно от 8 години , но живеем заедно от 3 и имаме син ан 2 години .


Mimito wse edno cheta istoriata na maika mi i bashta mi Simple Smile. Te taka sa bili. Maikite im (moite babi Simple Smile) sa bili mnogo dobria priatelki.
Sabremeniali sa po edno i sushto vreme i wse sa kazvali , che ako sa momiche i momche shte gi ojeniat. Sled rajdaneto , sa jiveeli pak zaedno , imam vpredwid kushta do kushta. Tа tаka maika mi bashta mi sa izrastnali saedno kato deza. Dori sa bili v edin i sushti klas godini nared. I kakvo stana?? Stastlivo semeistvo s dwe dushteri Simple Smile) - as i sestra mi!

# 46
  • Мнения: 18 542
Цитат на: DEianaZ
Vinagi mi e bilo mnogo interesno  da slusham istorii koi kak e nameril polovinkata si
razkajete mi kak stana, kude gi srestnahte?
 Az se zpaoznah s moia suprug v internet(v icq), vidiahme se i sled 6 meseca se ojenihme. Semesitvo sme blizo 2 godini, i sega se radvame na  edin maluk muj na 11 meseca


Ние се запознахме в кю-то чрез един общ познат. Той ни свърза да си пишем, защото сме били живеели в един и същ квартал. Накрая от един и същ квартал заживяхме и в едно и също жилище  Wink  Всичко това преди 4 години, от 2 сме семейство, а от 1 имаме един сладък пакостник.  Laughing

# 47
  • Мнения: 141
Da kaja i za nas.Ubedena sam, che sadbata ima prast v nasheto zapoznanstvo.Nakratko shte vi spodelq
Az sam ot Plovdiv, a toi ot Sofiq.
I nashiq roman zapochna v Holandiq Stuck Out Tongue
Kakvo da kaja poveche, neznam dali e bilo sadba ili sluchainost, no sam blagodarna che se sluchi i me sabra s nai-prekrasniq maj  kiss
I za da e palno shtastieto ni samo 2 godini po-kasno rodih nasheto slanchice-Bojidar  tooth

# 48
  • Мнения: 5 250
И аз да се включа в тази тема  Laughing

Ние с моята половинка се запознахме в една дискотека през октомври месец 1995г. По скоро ни запозна един общ приятел на когото аз бях "хвърлила око",но.....е било писано да стане друго.Седмица след нашето запознанство вече бяхме неразделни.То беше любов то беше чудо  kiss Бях убедена, че това е мъжа на живота ми  Heart Eyes Много се обичаме и сме много щастливи вече почти 9 години, дано и за в бъдеще да е така  Praynig Ние брак нямаме и вероятно няма и да имаме,но живот и здраве скоро ще ни се роди  :lilangel:

# 49
  • София
  • Мнения: 1 228
Ние - класика: на един студентски празник в "Библиотеката" като студенти, преди 8 (господи как лети това време) години Simple Smile  После си имахме "свалянето" - 5-6 месеца, после първата целувка, после "гаджета" - 4 години, после живот заедно в Студентски град - 1 година, после годежен пръстен и сватба (2001 г.), после бебе 2002 година. Сега - семейство. Стандартни, какво да правя...  Simple Smile
Ама си ни харесва - всичко, както си е било  Embarassed

# 50
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В един мрачен и дълъг коридор на 12 блок на Студентски град /София/ през 1991г. /чакахме повече от 6 часа да ни настанят...  Shocked
...понеже вече е обяснено как се живее по "тези места"   Wink аз само да допълня - в стаята сме били най-малко 2-ма (аз и той) и най-много 4-5 души. Е, историята познава и спане в една стая с още 7-8 човека...Но какви години бяхаааааа-само който го е преживял знае за какво говоря!Купони,веселие и т.н....  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses
От 01.01.1992г живеем заедно.През 1995г. се оженихме...и си родихме 2 прекрасни деца!
Боже, сякаш беше вчера...кога минаха тези години...  Rolling Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 15 219
Преди цяла вечност имах едно гадже, с което милият ми съпруг беше приятел. Та покрай това мое бившо гадже се бяхме виждали няколко пъти, но изобщо не ми беше направил впечатление. Може би и аз на него. Скъсах с онова си бившо гадже заради друг, с който имах бурна, мътна и кървава връзка 6 години. Когато скъсах и с този "друг", съдбата ми прати мъжа ми, с когото не се бяхме виждали от времето на "романа ми" Wink  с горепосочения му приятел. Дойде при мен като клиент Grinning -да свърша нещо за него. И такааааа.... Започнахме да се виждаме къде по работа, къде да си свършим един на друг някоя услуга, къде по купони. Смешката в случая беше, че приятелите на онова мое бившо гадже бяха давали съвети на мъж ами да си спомни как съм постъпила с "бившото ми гадже", да бяга от мен, защото съм "мъжемелачка" (аз!!! представяте ли си!!! Shocked ), че нищо добро няма да излезе за него от тази история.... Много, много предупреждения!
Сега никой не иска да си признае, но така си беше!
И така-моят храбър съпруг не се стресна и не избяга от мен. Бяхме гаджета 7 години, от които последната заживяхме заедно. И понеже бяхме решили, че ще се оженим "някой ден" (но не сега, че много работа имаме и не можем да отделим време Rolling Eyes  Shocked ) съвсем съзнателно и обмислено решихме да бебеправим (заимствам тази чудесна думичка от форума на бъдещите майчета Wink ). И когато тестът за бременност се оказа положителен решихме, че няма накъде вече да отлагаме-на 30.11.2002 година сключихме брак, на 10.06.2003 година се роди нашето чудесно момченце.
Аз съм много щастлива, а пламъчетата в очите на съпруга ми ме карат да вярвам, че и той е намерил щастието си!

# 52
  • Мнения: 1 071
Как не съм я видяла тая тема по-рано Confused:
Ето и нашата история.
Моят мъж е втори братовчед с моя съученичка,с която сезях на един чен в гимназията.Та един ден тя ми казва че има вечерта среща с братовчед си,който учи във военно училище и се чуди как да се облече.Същата вечер с приятелката ми пием кафе на центъра и случайно виждаме нашата съученичка-тя облечена подобаващо,а той по-дънки...Веднага изкоментирах-тоя пък как не го е срам,момичето се постарало,а той...
Година-две по-късно отиваме с приятелката ми на дискотека и там срещаме пак тази съученичка с кмпания.Поради липса на свободни места сядаме при тях.И той веднага започва нещо да ми говори.Аз обаче току-що се бях разделила с бившото си гадже,което се намираше в същата дискотека и хич и не го слушам.Даже не му чух името Embarassed На тръгване той поиска да се видим пак,аз отказах.Той обаче може да е много настоятелен,така че накрая се съгласих.На другия ден се обадих на съученичката ми да питам как се казва братовчед й... Embarassed
И така 5 години ходихме,5 сме вече женени,имаме си дъщеричка на 3 г.и половина и сега бебеправим отново.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 618
И ние се запознахме чрез icq:) Аз се видях с него просто на шега , после пак се видяхме ей така, но малко по малко се породиха чуства в мен:) Моето мужле беше доста срамежливо и се наложи аз да действам-аз го целунах първа, аз го прелъстих Embarassed  Stuck Out Tongue . Запознахме се на 16 септември 2001г., на 16 май 2004г. направихме годеж и живот и здраве на 12 септември 2004г. -свадба Stuck Out Tongue . Голям късмет изкарах:). Надявам се скоро след свадбата да стане и бебчето:)

# 54
  • Мнения: 343
Я и аз да си кажа  Laughing
Запознахме се на един рожден ден на старото ми гадже. Ние вече бяхме скъсали, ама се виждахме отвреме на време. Та като се заговорихме се оказа, че сме учили в едно и също училище и сме познавали едни и същи хора, но не се помним. Пък и той е бил в по-горен клас, а аз съм била от малките  Wink Започнахме да излизаме, но аз тогава си бях паднала по един чичко в нета ( казвам чичко, защото беше 27г. и на мен това ми се струвше преклонна възраст  Laughing ) и не му обърнах много, много внимание и така до пролетта на 99, когато започнахме да се разхождаме в парка по цял ден, извеждахме кучетата си, играехме табла и пиехме ментичка, карахме колела и полека лека работата стана и така вече 5 години. Сега си имаме една много готина дъщеричка.  Grinning

# 55
  • Мнения: X
Mnogo sladurska tema  Wink

Nie puk se zapoznahme na spirkata na troleite na Popa. MNogo mrazja da me zagovarjat nepoznati, ama.... Toj me popita neshto glupavo, i az mu se usmihnah , stoto bjah v nastroenie i.... otidohme na kafe. Sled tretoto hodene na kafe veche bjahme zaedno, sled edin mesets veche pisheh vseki den pisma do kazarmata, a sled kazarmata se ozjenihme mladi-zeleni, za uzjas na vsichki rodnini . Nikoj ne vjarvashe che shte uspeem da se spravjame sami, ama ....uspjavame. Veche sme zjeneni 5 godini, a ot 11 dni si imame i prekrasen sin - Boris. Odral e kozjata na bashta si.

Tseluvki na vischki !

# 56
  • Мнения: 1 512
Ние се запознахме на Витоша на студентския   Party Time   bigdance2  през 1999 г. Аз отидох там с мои приятелки-състудентки,една луда компания,леле майко!А пък моят мил беше с неговите приятели-състуденти от ТУ.
Още в началото на купона той дойде при нас и ни поздрави послучай празника,усмихна се много сладко и аз цяла вечер не можах да сваля поглед от него Heart Eyes .А той си седи,хапва,пийва   beer човека,дори не ставаше да танцува,ами се поклащашв на стола.На неговата маса имаше още две мацки.После се оказа,че едната му била гаджето,с което се скарали и решили уж да си оправят отношенията,ама на ... Grinning И аз цяла вечер дебна,завъртам се покрай него-абе взех нещата в свои ръце.И още същата нощ бях в неговата стая Embarassed ,но без да се случи нищо-той ми обеща,че няма да прави нищо без мое съгласие.Аз му се доверих,на сутринта си разменихме телефоните,започнахме да излизаме,една романтика ви казвам,едни стихове и обяснения в любов...
На 7.септември 2001 г. се сгодихме и заживяхме заедно,на 24.05.м.г. се оженихме,отидохме на сватбено пътешествие двама,върнахме се трима Grinning  Grinning  Grinning  И сега се радваме на бебе Кристина,която е на 4 мес. и 12 дни  :lilangel:

# 57
Моята история е малко необикновена. Бях се записала в агенция за запознанства. Имах няколко срещи, но никой не ми допадна особено. В един момент реших, че ми е писано да живея сама и е време да си направя лимонада от този лимон вместо да страдам. Обадих се на собственичката на агенцията и й казах, че се отказвам. След няколко дни й се обажда мъж, който иска да се срещнат веднага, иначе се отказва. Малко пояснение: това е мъжът, с когото живеем вече седма година. Той си бил купил в-к Куриер, за да търси майстори за строежа на къщата. Обаче от вестника била останала само страницата с обявите за запознанства. Той и до ден-днешен няма обяснение какво го е накарало да позвъни точно на този телефон. И отива в офиса. Госпожата му показва различни снимки и попълнени формуляри. И от една папка падат моите снимки. Тя му обяснява, че тази клиентка се е отказала, но той упорито настоява да се запознае с мен. Дамата ми се обажда с хиляди извинения (държа да уточня, че беше изключително коректна) и ми предава молбата на господина. Аз се съгласих първо да говорим по телефона. На следващия ден си определихме среща в едно кафене, за която аз закъснях с 45 минути. Той не си тръгнал, единствено защото бил жаден и гладен и сандвичите закъснели. Срещнахме се. От този ден, 24 юли 1997 г., живеем заедно. На 22 юли 1998 г. се появи прекрасната ни дъщеря. Убедена съм, че нищо случайно няма на този свят.

# 58
Хайде и аз да си кажа моята одисея. С първия ми съпруг се запознах когато бях в 5 клас (той е 4 год. по-голям) и си разхождах кучето в парка, той правеше същото. бяхме гаджета доста дълго и когато навърших 18г. родителите ни ни понатиснаха и се оженихме. Родиха ни се 2 прекрасни дечица, да са ни живи и здрави.Преди 3 години се разделихме, той пое по своя си път, аз по моя и сега сме добри приятели и когато имаме нужда си помагаме. Точно тогава се запознах с настоящия си съпруг. Оказахме се на едно и също работно място, подхванахме разговор, продължихме го в кю-то и от лаф на лаф се разбра че и той е разведен и живее със сина си, който е връсник на моя син, така нещата се завъртяха  и се оказа че сме двете половинки на едно цяло е от 2,5 години живеем заедно а от половин година сме семейство и си имаме и общо сланчице което е вече на 7 месеца. В кащи е супер весело с 4 деца, голям купон пада. Важното е че всички много се обичаме.

# 59
  • Мнения: 2 099
Аz пък се поzнавах с моя от университета,ама там даже и не си говорехме.Е все пак и аz бях една "красавица" 86кг живо тегло Shocked .После той дойде да следва в Германия,след 3 години ми хрумна и на мен да си търся късмета там.Пристигнах март миналата година и zапо4нах яко спортуване и гладуване.Писнало ми бе да съм дебело гадже Rolling Eyes и така станах набърzо 60 кг и гледам все пове4е мъже се zаглеждат и в мен,можело zна4и Grinning И в един момент те ти булка Спасовден...След едно лудо парти ставаме гаджета,хубаво ама мен ме е страх да спя с него,все си викам"Абе не не може на мен да ми върви 4ак толкова,та аz съм си карък.."Пък и малко ми е съвестно да си 4укам колегата Embarassed И цели 2 месеца сме си гаджета само zа пред хората.Докато една ве4ер аидеее Laughing После дойдохме в България на море(тогава ми zакъснява М с цели 10 дена и правим тест zа бременност).Отрицателен и тоz моя мъж едва се не раzревава,пък аz дори и не подоzирам ,4е може да ме оби4а ве4е толкова,4е да иска деца от мен Bulb После докато се върнем обратно в Германия нито дума zа планове,zа нататък....не....И аz по4нах пак да си мисля,ето сега 6те ме раzкара....когато все така са постъпвали с теб какво друго и да си мисли6 де Sad И иzведнъж ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ЖЕНИТБА.Тогава си спомням,4е гледах тъпо....мнооого тъпо  Laughing И после на следва6тия месец пак zакъснява тоzи цикъл,и ми се гади ама всяка сутрин и ставам все по кисела от това гадене....Той ми каzва "ООО бременна си"Да бе да бременна,как пък не,сигурно е стомаха от теzи диети дето ги правя....Копува тест zа бременност под саркасти4ния ми присмехулен поглед и ето ти 2 4ерти4ки Laughing И той се просълzява и по4ва да ме прегръ6та силно,ама много силно...И така след 4 седмици 6те ставаме трима,живот и zдраве....Та това е.... обикновенна история,но zа мен едно голямо 6тастие Grinning Да бе мътните го вzели,най хубавото не6то в живота ми досега.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт