Клуб "Без грим, без токчета, по бронзови медали!" 9

  • 27 564
  • 342
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 788
Здравейте,
кандидатствам във вашия клуб, обаче да си призная, че нося токчета Embarassed

какво да правя сега?  newsm78


Аз пък слагам токчета два, три пъти годишно и пак не знам  дали съм вътре...
А тези Ъгс ще ми вършат чудесна работа като пантофки вкъщи, сори ама такива асоциации ми навяват. Хареса ми една снимка по горе, ей такива с кеф бих носила Hug

Честито ви трето място, догодина първо, заедно с мен във вашите редици  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 174
И на мен ми харесват обсъжданите ботушки Ъгс, но причините да ги нямам са мръсотията по нашите улици и това, че много често ефектът с тях е малко разкривени крака. Виждала съм ги с подпъхнати дънки и не първо обуване - е, не ми харесва. Момичето беше с нормално тяло, нормални крайници Wink С най-голямо удоволствие, обаче, бих ги носила у дома или нейде на хижа в планината (отдавна мечтая!) Simple Smile
А Док. Мартенс...аз ли не съм в ред или повече ми харесаха мъжките модели? Едни червенички запомних...Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 4 751
Тази рокля на Мис Сиксти е много готина..е, не колкото на снимката Simple Smile Дълго време беше изложена на витрината им. Бяха сложили в краката на модела точно голяма чанта, направо сакче. Crazy

# 18
  • Мнения: 233
а такааа, честито 3то мястоооо на тайфата!
 smile3501 newsm74 newsm18 newsm18 newsm18

ей такива Uggs може да обуя, ама другите, класическите.,,хммм, някак ми стоят точно както е казала Имелда - все едно баба ми ги е ушила за ходене вкъщи. да, удобно, топличко, ама някак...не е за мен тая работа.
иначе ако не беше толкова студено в БГ, бих носила такива гуменяци! фен съм!

# 19
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Добре де, някой може ли да ми обясни ако си с лятно рокле и тия ботушки, не умираш ли от жега  ooooh!

Смея да твърдя, че с лятна рокля и кубинки /войнишки/ на плажа не се умира, но знам ли, тия пък са и космати  Laughing
Иначе ми харесват, но не съм им особено навита. Бих гушнала едни Док Мартенс класик.

Привет на Ламята!

И ... забравих - Наздраве, банда!

# 20
  • Мнения: 13 768
Здравейте!
И аз съм от вашата порода, но съм решила да се променям Grinning и затова няма да се записвам при вас.

Само да ви покажа това

Ако искате мога да ви пошушна откъде да си купите подобни домашни чехли Mr. Green хем по левче, китайски Grinning

# 21
  • Мнения: 1 107
иначе ако не беше толкова студено в БГ, бих носила такива гуменяци! фен съм!
Аз имам гумени ботуши отскоро(черни на малки цветенца)- купих ги за да ги нося в дъждожно и влажно време, но наистина са  "студени" (освен ако не са от много скъпите модели с кожичка отвътре). За мен са добре, защото поне като се пръскам с кал като ходя, по-малко се цапам аз повече се цапат ботушите.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Честито 3-то място на любимата ми темичка!
Uggs-овете и мен честно казано не ме кефят! Някакси не си се представям с тях... newsm78
Но тази година твърдо съм решила да си купувам само топли и удобни ботушки, защото ми омръзна да са ми все студени краката.
Носи ми се нещо такова, но още не съм намерила такива ботушки по магазините:


П.С. Може би и с по едно червено халатче трябва да се обзаведем... Wink

# 23
  • Мнения: 1 547
Не съм съгласна така да ми плюете и нехаресвате ugg-овете  Crossing Arms Намирам ги за много секси и се ядосвам, че не си купих миналата година. 150 евро са бая, но аз видях за 40 и не си ги взех, глупачката с глупачка. Eто и ето, какво им има, много са си кежуълно сладки даже... Дядо ви бил имал такива пантофи... то, навремето и клинът е бил долна дреха, ама на, днес хората безсрамно излизат навън само по него...  ooooh!  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 521
Uggs-модата поне из немско вече отшумява. Преди 2 зими буквално ВСИЧКИ на възраст от 2 до 62 години препускаха с такива плюшковци на копитата. Аз също - как ще се мина да остана по-назад Mr. Green . Носех ги с клин и дълга жилетка - все пак тогава бях почти 70 килца и с нещо късо изглеждах като слончето Нели. Освен това има модели с висока платформа, които не скъсяват толкова силно баджаците.
Боц тук
И тук
това е много закачливо Wink.

Бульовче, харесах си последните гумени ботуши от снимката. ЧААрвените Mr. Green.

Крейзи, благодаря за новата тема и за наздравицата. Да ни е сладко, а догодина първи!  bouquet

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 10:53 от surfline

# 25
  • Мнения: 22 431
Скок и аз в новата тема, че още не съм се разписала. ))))
За ugg-овете, сладки са, но са за сухо време, а и малко не ми допадат защото са твърде меки и нямат подпорка за петата (не знам как се нарича). А за хора, които имат склонност да си кривят краката, си представям каква грозна гледка ще са с тях. ))))

Момичета, я дайте някой идеи за коледно, новогодишни подаръци. ))) Още не съм обикаляла магазините а и нищо не ми хрумва за родата, то всяка година не е лесно. )))))

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Здравейте,
кандидатствам във вашия клуб, обаче да си призная, че нося токчета Embarassed

какво да правя сега?  newsm78



И аз нося, знаеш   Mr. Green
Може да потропваме дружно с копитца!   Grinning

# 27
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Момичета, я дайте някой идеи за коледно, новогодишни подаръци. ))) Още не съм обикаляла магазините а и нищо не ми хрумва за родата, то всяка година не е лесно. )))))

Mirama
  въпросът с подаръците е доста сложен.
Напоследък подарявам на майка ми и баща ми различни глезотийки за дома, които знам, че сами не биха си купили - като например солница и пиперница, които смилат солта и пипера само с натискане на едно копче и приличат на уреди от космическа станиця или формички за посипване на канелата върху капучиното.

Погледни този сайт, вътре има много интересни неща  Peace

http://www.genesis.bg/main.php#

# 28
  • Мнения: 233
Крейзи, Сиена с каквото и да се облече, все ме кефи...просто казвах, че на мен хич няма да ме бива в класически угсове...и както е отбелязала Мирама - кривя малко с единия крак навътре и ще съм пУтресаваща гледка....
Сърф, аз обичам точки....

Мирама, аз все купувам неща, които хората си харсеват, но не си купуват. често прибягвам към нещо хем полезно, хем приятно - ароматерапия със свещи. та идеята ми е - една огроооомна свещ/комплект от няколко малки свещи с аромат на Коледа (ябълки, канела, греяно вино, протокал, ванилия) или на нещо любимо/уютно (какао, тропически плодове). винаги се е харесвало, а и се ползва с кеф. сега са пуснали сезонните аромати на Glade, AirWick, Ambi-pur, но аз купувам и от индийските магазини - там има необичайни и красиви комбинации.

# 29
  • Мнения: 3 091
Здравейте,
кандидатствам във вашия клуб, обаче да си призная, че нося токчета Embarassed

какво да правя сега?  newsm78



И аз нося, знаеш   Mr. Green
Може да потропваме дружно с копитца!   Grinning
Тъгъдък, тъгъдък!
Ти се гримосваш, ама ха!

Общи условия

Активация на акаунт