Коледа !!!

  • 3 230
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Тъй като половинката ми е тотален мързел що се отнася до избиране на подаръци, кардинално реших въпроса-ще си измисля точно какво искам и така...
Дайте някакви идеи, какво ви се иска на вас-изключвам коли, силикон и т.н. мутрески простотиики:)

Някоя женска глезотиика в нормални парични граници.

Хайде да видим за какво си мечатете, че аз все сесещам какво е трябвало да си искам след празниците Joy

# 1
  • Мнения: 24

Хайде да видим за какво си мечатете, че аз все сесещам какво е трябвало да си искам след празниците Joy

Моторна резачка за дърва

# 2
  • Мнения: 6 029
В тоя дух - косачка.

От къде да знаем ние ти какво искаш  ooooh!
И какво имаш.

Ако някой ден питам във форума какво да си купя за подарък от името на Миуото, моля, баннете ме за вечни времена.

# 3
  • Мнения: 57
Амии,много са,зависи от "какво имаш нужда"/така казвам,когато искам да ми купи нещо/.Например :
- епилатор;-комплект обеци и колие;-нови обувки/ботуши;- нов часовник,мобилен телефон;-чанта;-секси бельо;-дигитален фотоапарат...Но в крайна сметка зависи от въображението на мъжа -дали би могъл сам да избере посочения от теб подарък,или просто трябва  да си го купиш и той да даде парите.

# 4
  • Мнения: 4 138
тази година няма подаръци. парите отиват за благотворителност. по ме топли от ново кожено палто. примерно.

# 5
  • Мнения: 25 672
Самолет.

# 6
  • Мнения: 400
В тоя дух - косачка.

От къде да знаем ние ти какво искаш  ooooh!
И какво имаш.

Ако някой ден питам във форума какво да си купя за подарък от името на Миуото, моля, баннете ме за вечни времена.


Някои хора са супер негативни-що си правиш труда да ми отговаряш се чудя, муси си се насаме на живота!

# 7
  • Мнения: 400
Амии,много са,зависи от "какво имаш нужда"/така казвам,когато искам да ми купи нещо/.Например :
- епилатор;-комплект обеци и колие;-нови обувки/ботуши;- нов часовник,мобилен телефон;-чанта;-секси бельо;-дигитален фотоапарат...Но в крайна сметка зависи от въображението на мъжа -дали би могъл сам да избере посочения от теб подарък,или просто трябва  да си го купиш и той да даде парите.

Хубави идеи, мерси:)

# 8
  • Мнения: 6 029
Не съм негативна. И не се муся, смешно ми е Laughing Наистина, как очакваш непознати хора да ти дадат идея за твоя личен подарък? Аз искам миялна. Примерно. Щото имам нужда от нея. От де да знам ти какви нужди и прищявки имаш?

# 9
  • Мнения: 817
Аз искам завеси. В ново жилище сме и до завесите не сме стигнали.  Не че нямам самочувствие, ама ми писна да се събличам пред погледите на съседния блок.  Laughing

И да ти кажа, такава тема никога не бих пуснала в Клюкарника. Не, че другаде бих я пуснала, ама в момента ти казваш :"Ела вълчо, изяж ме!"

# 10
  • Мнения: 4 138
водоустойчив вибратор. практично, малко, многостранно използваемо Mr. Green
или пък спунк.  или малка сгъваема базука. практично е.

# 11
  • Мнения: 2 448
Един уикенд в скъп спа хотел с всички процедури, а той да остане да гледа детето в къщи.  Flutter

Ботушки, дрешки, обеци, не виждам какво му е специалното на това. да не би да си купувате ботуши само по Коледа?
 newsm78

# 12
  • Мнения: 6 029
О, matakosmata, и аз мисля да си подаря един спунк тази Коледа  Flutter

# 13
  • Мнения: 4 138
О, matakosmata, и аз мисля да си подаря един спунк тази Коледа  Flutter

космат ли, или къдравичък. а ще е ли по зелен, отколкото дълъг. как ще го кръстиш. радиоактивен ли е. мен ми подариха, но беше плешиф и вегетарианец. дадох го в музея. Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 6 029
О, моя ще е от ръсещите пясък против крокодили  Laughing

# 15
  • Мнения: 4 138
ууууууууууууууу, блазя ти, баровка.

добре де, тоз мъж кви възможности има, да му скорим капа.
имам и друга идея. да вземе да ти подари още няколко деца. така няма да седите пред дилемата с подаръците Winkщото ще ви изядат ушите.

# 16
  • Мнения: 712
Не виждам какъв проблема с темата. И за мен този въпрос в момента е много актуален. Едно на ръка, че майка ми ме преследва на всеки половин час когато съм и пред очите, и три пъти дневно по телефона, когато съм далеч, с въпроса: "Какво искаш за Коледа и какво да му вземем на ... (половинката ми)?" И още едно, че ако не измисля сама коледния си подарък от МиУото и не отидем заедно да го вземем, така и няма да получа нищо - просто ще отлагаме избирането някъде докъм април-май, когато ще дойде време за подаръка за рождения ми ден.
Така че - да, за мен в момента, изборът на собствените ми подаръци е голяма драма. Не за друго, а защото не се сещам за нещо, което точно в момента да искам много и да копнея да получа. Щото винаги мога да поискам още една чанта/обувки/ палто/ нов сд плейър за колата и т.н, но не съм сигурна доколко ще ме направят щастлива - това са неща, които така или иначе купуваме и не ги свързваме с най-близките. Иска ми се подаръците от тях да останат, а не да ги изхвърля след един сезон.
В този смисъл, бижуто винаги е вариант, но ми се иска да видя и други интересни идеи.
Аз, от своя страна, разреших проблема с дългото чудене какво да подариш за Коледа - просто още от август се ослушвам и ако някой от близките ми сподели, че иска нещо - записвам си го. Така вече съм почти готова със списъка Simple Smile

# 17
  • Мнения: 304
аз си поръчах екскурзия до лондон навръх нова година Hug

# 18
  • Мнения: 4 138
аз пък до мюнхен. за коледа и нова година. и ще я получа Grinning

# 19
  • Мнения: 2 401
Мате, Джули, за кво говорите бре?
Аз си го измислих моя, ама нема да ме огрее, почти съм сигурна.. така, че ще чета, може да изпусне някой някоя готина идея.

# 20
  • Мнения: 4 138
аууууууууууу, да не би да не знаеш какво е спунк Crazy Shocked
за спунк говорим. хубав, тлъстичък......... с меки ушенца. живее в шише.

# 21
  • Мнения: 2 401
аууууууууууу, да не би да не знаеш какво е спунк Crazy Shocked
за спунк говорим. хубав, тлъстичък......... с меки ушенца. живее в шише.

Егати и гатанката. Я някоя интелектуалка да се включи, аз не стоплям.

# 22
  • Мнения: 400
Не съм негативна. И не се муся, смешно ми е Laughing Наистина, как очакваш непознати хора да ти дадат идея за твоя личен подарък? Аз искам миялна. Примерно. Щото имам нужда от нея. От де да знам ти какви нужди и прищявки имаш?

Хубаво де, радвам се Е, та точно такива идеи исках де, разбира се че не очаквам чудеса, просто колкото повече идеи-толкова повече вероятност да си харесам някоя...Това със съдомиялната не е никак лоша, да ти подарят дано!

# 23
  • Мнения: 400
Ха ха ха ха ха това със спунка много ми хареса! Joy hahaha Joy hahaha Спунк е готината нова думичка, която Пипи си измисля и после търси какво значи

# 24
  • Мнения: 2 401
Ха ха ха ха ха това със спунка много ми хареса! Joy hahaha Joy hahaha Спунк е готината нова думичка, която Пипи си измисля и после търси какво значи

Правилно съм преценила, че е задачка за интелектуалци това, значи.  Много е добра идеята иначе.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 829
Спунк е отлична идея, но аз повече харесах другата, която матакосмата даде.
Ще си поръчам малка сгъваема базука.

# 26
  • Мнения: 14 654
Поискай му билетче за  "London eye".  Доволна ще останеш.

# 27
  • Мнения: 4 585




  Сложи си тая снимка в автара. Максимално допустимата височина, регламентирана в правилата на форума е 200 пиксела.

# 28
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 683
Ако ти кажа какво искам аз, ще прозвучи по-скоро все едно мъжа ми го е написал (ама аз се разправям с тия неща в нас) - туй-онуй за компютъра, два-три обектива за фотоапарата, който ще пристигне за Нова година, хубав таблет.

Е, хайде и нещо по-женско - някакви нежни обички и дрънкулчица за синджирче.

# 29
  • Мнения: 908
тази година няма подаръци. парите отиват за благотворителност.

Най-добрият подарък  Peace

# 30
  • Мнения: 118
Голям , но за сметка на това скъп подарък !

# 31
  • Мнения: 25 672
От няколко години насам си мечтая за една жълта колица, с която да направя едно кръгче из града.  Blush
Ама толкова много я искам, че съм съгласна миуото да я смени с този по-скромен моделRolling Eyes
Миуото каза, че ще ми купи, ама друг път.  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 4 585
Голяма география на Лапландия, с цветни карти, големи и подробни, и много лъскави фотографии.
Как Сийке, ако ми дадеш да направя едно кръгче, обещавам да те вкарам в парламента.

# 33
  • Мнения: 400
Поискай му билетче за  "London eye".  Доволна ще останеш.

Чудна идея, лошото е само, че не ставам мног за пътуване сега, ама виж за другата Коледа...размечтах се Crazy

# 34
  • Мнения: 400
Ако ти кажа какво искам аз, ще прозвучи по-скоро все едно мъжа ми го е написал (ама аз се разправям с тия неща в нас) - туй-онуй за компютъра, два-три обектива за фотоапарата, който ще пристигне за Нова година, хубав таблет.

Е, хайде и нещо по-женско - някакви нежни обички и дрънкулчица за синджирче.

Хе хе и аз обичам разни технически джвъчки, може да се замисля по въпроса, то за такъв подарък даже мъжо ще се напъне Laughing

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 052
Коледа идва - нека споделим кой какво си пожелава по повод празниците.

Аз си пожелавам здраве за мен и близките ми. Друго не искам. Вие сте Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 447
Единствено да сме живи и здрави,семейството и близките ми ,всичко друго се постига след като има здраве.

# 37
  • Мнения: 919
Коледа идва - нека споделим кой какво си пожелава по повод празниците.

Аз си пожелавам здраве за мен и близките ми. Друго не искам. Вие сте Simple Smile
И аз здраве,но вече има такава тема Wink

# 38
  • Мнения: 4 138
Поискай му билетче за  "London eye".  Доволна ще останеш.

Чудна идея, лошото е само, че не ставам мног за пътуване сега, ама виж за другата Коледа...размечтах се Crazy

aaaaaaaaaaaaaaa, не е честно така, ти с една тема искаш масрафите за цял живот да си решиш. ся пък и другата коледа.
и да кажеш после какво ти е подарил, че сме любопитни.

# 39
  • Мнения: 1 813
Аз също не зная какво да си поискам за Коледа. А не искам да е пари в брой. Искам подарък сложен под елхата ако е възжможно ,ако не - подарък,но не и пари.  Rolling Eyes
Сестра ми /22годишна/ се изцепи "Айде да поискаме Плейстейшън 3"  Shocked

# 40
  • Мнения: 148
Само здраве-другото са "бели кахъри"!

# 41
  • Мнения: 2 212
Аз си пожелавам темите от този тип да се ограничат до една!  Crazy

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз си пожелавам здраве на мен и на близките ми, ама предполагам, че всички това ще напишат, защото колкото банално да звучи, толкова е и вярно.

# 43
  • Мнения: 6 622
Освен здравето си пожелавам кризата да ни засегне минимално!

# 44
  • Мнения: X
Здраве, здраве и пак здраве за мен семейството ми и всички мои близки и далечни познати.......... пък и непознати............!!!!!  Simple Smile

# 45
  • Мнения: 1 897
Здраве и спокойствие.

# 46
  • Мнения: 274
Ето какви ръкавели съм си поръчал на Дядо Коледа.

# 47
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Поръчала съм си един Зелен и един Червен подарък!!!Чакам ги!!!! Peace

# 48
  • Мнения: 4 138
само здраве и мир.

# 49
  • Мнения: 2 759
                       Бих поискала съвместно пътуване, поне за седмица (мисля, че празничните дни го позволяват)... Нищо друго не искам, може би разни дребни подаръци да разменим - за мен бижу някакво например. И искам много изненади - може да са просто жестове, може и да са някакви дребни щуротии. Дреха за подарък не мога да възприема, нито пък техника и някакви така или иначе необходими неща... Може и рокля в кутия  Blush.

# 50
  • Мнения: 4 585
МиаМиа, Миото за ти кихне едни класни брекети.

# 51
  • Мнения: 654
Извинявайте за темата , но просто не се стърпях.
Говори се за черен списък на работодателите.
Споделяте случки в които работниците са потърпевши.
Дават ли фирмите бонуси и други такива неща.
Идват весели зимни празници - Коледа, Нова година и куп именни дни.
Вие какво ще направите за вашите колеги и шефове ?

# 52
  • Мнения: 487
Бих се зарадвала на топлийка дори, но да бъде от сърце. Не е важен подаръкът, важен е жеста!

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 23:21 от kofa

# 53
  • Мнения: 165
На мен пък ми е любопитна темата. Често казано и аз съм
изпаднала в амок.
Аз искам много работи, обаче заради тъпата криза
ми се размина екскурзията, хъм.

# 54
  • Мнения: 908
Бих се зарадвала на топлийка дори, но да бъде от сърце. Не е важен подаръкът, важен е жеста!

 Peace

# 55
  • Мнения: 2 386
Искам здраве. Другото си го купувам и без да е Коледа.

# 56
  • Мнения: 17
И аз мисля,че темата е интересна.Преса за коса,ако си фенка на правата коса.Аз винаги се радвам на парцалки,лошото е че той си няма и хабер кой номер съм.Ново палтенце искам аз от добрия дядо.Успех на теб с избирането.  bouquet     

# 57
  • Мнения: 1 310
аууууууууууу, да не би да не знаеш какво е спунк Crazy Shocked
за спунк говорим. хубав, тлъстичък......... с меки ушенца. живее в шише.

Не си давам моя мъничък спунк! Crossing Arms
 Wink Peace
По темата: скъп парфюм, който сама никога няма да си купя или  електронна рамка за снимки.  Grinning

# 58
  • Мнения: 54
Щом питаш, значи от нищо не се нуждаеш. Не е ли така?

# 59
  • София
  • Мнения: 395
Здраве и спокойствие.

Но и за малко приключение.

# 60
  • Мнения: 2 149
Аз съм написала вече писмото до дядо Мраз:
Преса за коса
Електронна рамка за снимки
Камера
Ново двд
Kартина
Сeга да видим дали съм била послушно (или по-скоро непослушно) момиче Wink през изминалата година Laughing

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 19:35 от mery_79

# 61
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
Моита бленувани подаръци са:
 Simple Smile
Нокиа Н82 или Нокиа Н95 8/ГБ
Цифров фотоапарат
Нов Хладилник(който да се размразява сам) Grinning
Но май ще се размина само с коледен коплект Енигма от Орифлейм

# 62
  • Мнения: 677
Ето какви ръкавели съм си поръчал на Дядо Коледа.

Ръкавели е друго, тва са бутонели. Хъхъ.

# 63
  • Мнения: 5 370
Моита бленувани подаръци са:
 Simple Smile
Нокиа Н82 или Нокиа Н95 8/ГБ
Цифров фотоапарат
Нов Хладилник(който да се размразява сам) Grinning
Но май ще се размина само с коледен коплект Енигма от Орифлейм
Tи ли си на аватара и къде го въртиш тоя стоп? Брррр, чак тръпки ме побиха. Sick
По темата - едно-единствено нещо си желая от много време, но трудно може да ми го донесе Деди Коледа от днес за утре. Въпросът е все до някоя Коледа да е станало....

# 64
  • Мнения: 400
Е като си почнах темата да си я довърша- в крайна сметка се сдобих с един чууууден комплект на Кензо-парфюм с мляко за тяло, супер хепи съм защото това е глезотиика за която трудно аз ще прежаля толкова пари /за детето все ще измисля какво да купя:) Според мен подаръците трябва да са такива-нещо което много кефи, но което все не се прежалваме да си вземем сами:)

Дано всички сте получили мечтаните подаръци.

А на всички желая здраве, мир и любов!

# 65
  • Мнения: 274
цифров фотоапарат Peace

Общи условия

Активация на акаунт