Използвате ли суплементи и какви-4?

  • 46 977
  • 436
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 678
Не знам..аз съм против тва само на...протеин Mr. Green
..Йо Йо..да не почука на вратата Grinning

# 61
  • Мнения: 123
Не знам..аз съм против тва само на...протеин Mr. Green
..Йо Йо..да не почука на вратата Grinning

 Ще почука,независимо от диетата,ако след нея се яде много 

Аз по принцип не ям много(но пък обожавам сладко)  Crazy
Сравнявам се с мой приятелки.Ако ям колкото тях ще съм 100кг  Shocked,а някой от тях са доста слаби.Не знам как става при това хапване  newsm78
                   Всичко е навик,метаболизъм...не знам  Rolling Eyes
 

# 62
  • Мнения: 4 678
Не знам..аз съм против тва само на...протеин Mr. Green
..Йо Йо..да не почука на вратата Grinning

 Ще почука,независимо от диетата,ако след нея се яде много 

Аз по принцип не ям много(но пък обожавам сладко)  Crazy
Сравнявам се с мой приятелки.Ако ям колкото тях ще съм 100кг  Shocked,а някой от тях са доста слаби.Не знам как става при това хапване  newsm78
                   Всичко е навик,метаболизъм...не знам  Rolling Eyes
 
..няма .значение..дали ще хапваш повече..ефекта може да дойде..без много храна Peace

# 63
  • Мнения: 4 678
Не гладувайте! 
В противен случай страдат клетките,а заедно с тях и генетичният код.Нарушението на генетичният код във времето означава загиване на вида.Става така,че когато искате да намалите телесното си тегло вие влизате в битка с природните сили на еволюцията .Именно те милиони години са учили организма да натрупва мазнини в случай,че настъпят затруднения в изхранвамето.Предварително трябва да кажа,че битката няма да бъде лека .Нашият организъм е трениран от природата за всички неочаквани ситуации.Такава елементарна мярка като намаление на калориите изобщо не го трогва .Ако разбере,че го очаква дълъг глад,той ще заеме такава позиция,която е непробиваема. 
Повярвайте,тук няма никакво преувеличение.Само няколко часа глад и организма започва да изважда на позиция тежката артилерия .Първата реакция е неочаквана:блокират се всички процеси в организма свързани с разход на мазнини.На езика на науката това се нарича свърхадаптация.Забавят се всички процеси вътре в организма .Настъпва нещо като летаргия.Целта е разход на енергия да се сведе до минимум.Разбира се това е разумно.Празничните илюминации са несъвместими с логиката на икономии.При това организма предпочита да се презстрахова.Например,вие намалявате калориите приети с храната с 25%,организма намалява обмяната с 35-40%.Това означава,че с толкова намалява и темпа на изгарене на мазнини.Може да въртите педалите на велоергометъра до посиняване, а резултат все пак няма,а всички си мислите ,че с малко тренировка  и всички ще бъде наред.Знам ,че малко от вас ще ме послушат да не гладуват,но бях длъжен да опитам   
Не гладувайте!   bouquet

..тва е старо..но да напомня Mr. Green

# 64
  • Мнения: 123
      Grinning    Знам го  Peace
                                   

                    И е много вярно!!!

 

# 65
  • Мнения: 4 678
      Grinning    Знам го  Peace
                                   

                    И е много вярно!!!

 
..но това не ви пречи..да си правите диетите...нали Joy

# 66
  • Мнения: 7 745

..........това не ни пречи да си говорим, че сме на диета  Joy

# 67
  • Мнения: 4 678

..........това не ни пречи да си говорим, че сме на диета  Joy


..говорете си ..няма проблем Peace
..но не ги правете..защото ще се окажете в омагьосан кръг/////за цял живот  bouquet

# 68
  • Мнения: 7 745

ааааааа и да използвам да попитам

протеина в какво е най-добре да се пие?

и какво мислиш за соевото мляко, че са пости сега
и се помирявам с дядо Господ?

(това са два отделни въпроса)

благодаря   bouquet

# 69
  • Мнения: 4 678

ааааааа и да използвам да попитам

протеина в какво е най-добре да се пие?

и какво мислиш за соевото мляко, че са пости сега
и се помирявам с дядо Господ?

(това са два отделни въпроса)

благодаря   bouquet
..,.кой протеин Laughing
..аз не вярвам в дядо ти Господ..питай него Laughing

# 70
  • Мнения: 7 745

този на прах - във вода, сок или мляко?

 Praynig той дядото протеин не пие, и мляко май не яде, ама.............

# 71
  • Мнения: 4 678

този на прах - във вода, сок или мляко?

 Praynig той дядото протеин не пие, и мляко май не яде, ама.............
..този на прах..какъв е..млечно яйчен..суроватъчен..соев.. Peace
..по принцип...както ти е сладко Grinning

# 72
  • Мнения: 97
Поци, препоръчаха ми/неспециалист/  MASS GAIN за качване на килограми, но като го намерих в гугъла разбрах че е за качване на мускулна маса за трениращи. Аз всеки ден играя с гирички и други упражнения за стягане у дома за около час, но не ходя да тренирам със специализирани уреди и големи тежести във фитнес зала. Мога ли да го ползвам?

# 73
  • Мнения: 4 678
Поци, препоръчаха ми/неспециалист/  MASS GAIN за качване на килограми, но като го намерих в гугъла разбрах че е за качване на мускулна маса за трениращи. Аз всеки ден играя с гирички и други упражнения за стягане у дома за около час, но не ходя да тренирам със специализирани уреди и големи тежести във фитнес зала. Мога ли да го ползвам?
..Да Peace

# 74
  • Мнения: 269
Поци,миналата година март месец започнах да пия липозан и всеки ден карах вело по полувин час и успях да сваля 10 кг. за 3 месеца. Сега вече месец действам по същия начин, но не съм мръднала на килограми. Да заменя липозана с нещо по- добро?

Общи условия

Активация на акаунт