ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ ОТ ПОСТИГНАТОТО ПРЕЗ ГОДИНАТА

  • 3 450
  • 95
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Смятате ли че сте успели през изминалата година.Постигнахте ли целите си
в личен и професионален план

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 20:03 от Одета

# 1
# 2
  • Мнения: 25 664
Не съм си поставяла такива, за да ги постигам.
Откакто бях пионерче и задължително трябваше да обещаваме разни неща, нещо не ме влече това мероприятие...  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
Не съм си поставяла конкретни задачи и цели да ги изпълня !Но ДА!Изключително съм  доволна от постигнатото тази година.А според нумеролозите не била добра дрън-дрън!
 Стартирах в началото на годината с хубава работа,и я приключвам в очакване на бебче Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 6 619
В личен да ,в професионален можех и по -добре да се справя!

# 5
  • Мнения: 25 664
Стартирах в началото на годината с хубава работа,и я приключвам в очакване на бебче Heart Eyes

И това ако не е добро постижение!  Laughing
Честито! С пожелание за здраво и хубаво бебе!   bouquet

# 6
  • Мнения: 5 710
Категорично Не.

# 7
  • Мнения: 9 865
По-скоро да, обаче има какво още да се желае.

# 8
  • Мнения: 7 474
И в двата плана годината е една от най-добрите ми Praynig

# 9
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
За съжаление моят отговор е НЕ

# 10
  • гр.София
  • Мнения: 380
Доволна съм-имам най-прелестното бебче на света. Освен това се сдобих с една диплома, чието получаване протаках от няколко години.

# 11
  • Мнения: 6 993
Абе...Нормална година. В професионален план - +, в образователен - - и +, в личен...знам ли, май пак - и +.
Някаква таква неутрална и нулева ми е.
Цели не съм имала обаче. Отразявам просто добри и лоши събития.

# 12
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 794
Тъй като в началото на всяка година си поставям план, накрая се и отчитам с изпълнението му
- в професионален план - дори задминах поставените цели
- в личен план - има неща които не зависят само от мен.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 099
Стартирах в началото на годината с хубава работа,и я приключвам в очакване на бебче Heart Eyes

И това ако не е добро постижение!  Laughing
Честито! С пожелание за здраво и хубаво бебе!   bouquet

Aйде и аз да се зарадвам за теб!   bouquet


По темата - доволна съм. Беше спокойна, но не и скучна година, наситена с пътувания. Имаше време и за форум.

# 14
  • Мнения: 738
Много гадна година ми беше. Добре, че свършва, дано приключат и проблемите ми с нея...

# 15
  • Мнения: 875
да, доволна съм!

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Почти - да. Накрая малко се издъних, но годината още не е свършила, очертава се вероятност да се поправя. Много се надявам да стане още тази година....

# 17
  • Мнения: 494
Не мога да се оплача! В професионален план дереджето е същото,но в личен определено има напредък!

# 18
  • Мнения: 41
  За постижения не мога да се похваля, но не се и оплаквам. Много неща ми се искаше да направя-например основен ремонт на жилището ни, но не ни е по силите и възможностите на този етап, а и не ми е основен приоритет. Благодаря на Бог, здрави сме,имаме работа, дом,2 малки принцеси,живеем в мир и се обичаме-какво повече да искам от живота. Вярно, не сме богати,дори сме със много скромни възможности,но се простираме според чергата си и за сега се справяме.  Виж,за в бъдеще нещата все повече ще се влошават в световен мащаб и кризата ще се задълбочава все повече/ не само икономически/ но тогава ще му мислим.

# 19
  • Мнения: 6 417
Доволна съм. За мен беше година на кардинални промени във всяко отношение.

# 20
  • Мнения: 4 292
Да, тази година беше много хубава за мен. Много неща се случиха и все важни за бъдещето на семейството ми.

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Да, но обикновено става каквото съм поискала или приемам, че всъщност съм го искала тайничко  Mr. Green
Годината завършва с това, дето го отпочнахме в началото на годината. Че даже и професионално се поразкърших. Кризата още не е стигнала до нас.
Извън моето семейство, годината беше от тези с тъжните поводи, с кеф ще я изпратя.

# 22
  • Мнения: 1 008
Доволна съм. Добра година.
Миналата година Джейн беше пуснала тема, в която да си пожелаем нещо и накрая на годината да пишем дали се е случило.
Използвам тази тема,за да кажа,че моето желание се сбъдна.

# 23
  • Мнения: 3 634
От случилото се в личен план съм доволна, макар че заслугите едва ли са мои.
Нещата, които желаех лично за себе си не ги постигнах - не отслабнах и не започнах курс по испански език.
В професионален план надминах очакванията си, но пък сега си поставих по-високи цели за следващата.
От Съдбата също съм доволна. Трагични неща извън моя контрол не ми се случиха.  Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Много! Миналата година си пожелах само едно-единствено нещо - бебенце! Имам си го Heart Eyes Благодарна съм на Господ за всяко хубаво нещо, което ми изпрати тази година Hug Сега ще си пожелая само да сме живи и здрави Simple Smile Praynig

# 25
  • Мнения: 2 032
Някои- да, други- не, а трети- почти. И к'во?

# 26
  • Мнения: 4 892
Aз съм задоволена.
 

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
А кому са нужни интернет-крясъци???
Или Нетикета е тъмна и неразбираема страна?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 623
А кому са нужни интернет-крясъци???
Или Нетикета е тъмна и неразбираема страна?

Татт, забелязала съм, че доста хора
нямат и представа, че като пишат с капса - крещят.
Те просто го правят, защото смятат, че така се забелязва повече  Wink

По темата - и да, и не.
Явно при мен всичко се случва ръка за ръка - и хубаво, и лошо.
Имах възходи, но имах и падения.
Имаше неща, които се случиха, а аз не бях в състояние да променя.
Други можех, но така и не го направих.
Трети ме направиха щастлива.
При мен е шарено  Hug
Пожелавам си следващата година да е по-добра от тази и да сме здрави  Hug

# 29
  • Мнения: 2 849
И да и не ,шарена година ,надявам се следващата да е по-успешна .

# 30
  • Мнения: 3 034
беше противоречива година, в много отношения беше неочаквано трудна. радвам се, че родих сина си, но това не го определям като някакъв изпълнен план или лично постижение. изпращам я с радост, с надежда за по-леко дишане през новата година  Simple Smile

# 31
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Доволна съм. Макар и трудна година, постигнахме нещо много важно - положителен резултат от дълго лечение на съпруга ми.  Това е най-важното. Всичко останало може да го постигнем и догодина! Важното е да сме здрави! Hug

# 32
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Цели не съм си поставяла. Действала съм според ситуацията.
Като цяло съм доволна от постигнатото. Успяхме да се преместим в по-голямо жилище, което и по документи е наше. Преодолях страха си от шофиране в града и най-важното в очакване на поредния член на семейството сме.

# 33
  • Мнения: 805
Абсолютно!
2008 беше една много успешна за мен година! Party

# 34
  • Мнения: 0
Ами да ...доста неща успях да постигна, но и доста не. Все пак за някои от тях има още надежда   Crazy

# 35
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много гадна година ми беше. Добре, че свършва, дано приключат и проблемите ми с нея...

Същото и за мен.
Единственото хубаво нещо, което се случи е появата на Максим. Иначе като започна от 01.01.2008 та и до сега е ужасна година просто.

# 36
  • Мнения: 24
Няма такава година! Направих едно дете, една къща и повече пари от 2006 и 2007 взети заедно. Как да го кажа по-завоалирано?...Не се оплаквам от годината. Благодаря ти, Боже!

# 37
  • Мнения: 851
Да, засега. Чакам да ми се случи нещо другата седмица и ако стане и ми хареса направо ще съм преизпълнила петилетката Blush

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
пак загуби...Отидоха си много обичани от мен същества...
И как да се зарадваш на материалното и има ли смисъл от него?

# 39
  • Мнения: 4 965
Загубих обичани от мен хора. Спечелих нови приятелства.
Във всичко останало се справих далеч по-добре от очакваното. Доволна съм.
Очаквам и интересен финал на годината... Wink

# 40
  • Мнения: 1 897
И да, и не. Равносметката за мен е твърде противоречива.
Изпращам я с облекчение и се надявам следващата година да е по-добра и успешна.

# 41
  • Мнения: 917
Не. Като цяло годината  бе толкова ужасна,
че единственото хубаво бе, че се влюбих за
първи път и се омъжих за него.
Всичко друго-само неприятности и проблеми Confused
Дано 2009 е по-добре  Rolling Eyes

# 42
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В тон със заглавието - МНОГО СЪМ ДОВОЛНА ОТ ПОСТИГНАТОТО.  Laughing
Като оставим моето постигнато, 2008 винаги ще остане годината, в която почина майка ми. Кошмарна година, още от 27 януари, та до днес.
Добре, че моето постигнато тази година ще излезе на бял свят през 2009. Така отсега си заплювам една страхотна нова-новеничка година.  Crossing Arms

# 43
  • София
  • Мнения: 395
Не знам дали има значение,но тази година е   високосна .За мен и семейството ми премина трудно.Много боледувахме,много разходи имахме,много се изнервихме.С нетърпение чакам новата година "Нова година - Нов късмет".
Това което постигнах е малко....но колкото толкова.
Радвам се ,че се съхранихме като семейство,че имаме покрив над главата и топла вечеря.Децата ми не са голи,гладни и жадни.За мен това е достатъчно

# 44
  • Мнения: 1 364
Като цяло съм доволна от постигнатото.

# 45
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Доволна съм.
Не съм си поставяла кой знае какви специални цели. Доволна съм от това, което се случи и преживяхме Simple Smile
За другата, ако мога да си пожелая тук Blush, искам промяна в линийката Grinning

# 46
  • Мнения: X
Аз отчитам годината като много успешна в професионален план. Не само откъм обороти, а защото попълнихме екипа с хора, които донесоха много успехи и атмосфера в работата. Превърнахме офиса в място, на което хората се чувстват добре, работят с кеф и са приятели. Това са неща, за които дори не си бях и представяла, че ще постигнем. Поне не с такава  лекота. Направихме страхотни проекти през годината, последният от който ще ни носи много дивиденти и догодина.

В личен план годината е динамична, всички сме здрави, близките ни са добре. Родиха се 12 бебета около нас. Толкова поводи за радост, че мога само да благодаря на Бог за тези дарове.

# 47
  • Мнения: 2 818
Да, доволна съм и съм благодарна.

Годината беше преломна някак.

# 48
  • Мнения: X
Май забравих да си водя записки и да отмятам задачките...все пак тази година беше една доста специална за мен година. Успях приятно да се изненадам от себе си, донякъде успях да се превъзпитам, донякъде си останах същото диване, започнах да мисля в множествено число и за някой друг освен себе си. Все още се опитвам да не бъда егоист, но се надявам, когато се науча да знам кога да спра. Радвам се, че имам какво да си пожелая за следващата година и че имам с кого да си го пожелая.

# 49
  • София
  • Мнения: 910
Сбогувах се с доста мечти ,но и научих доста за живота и за себе си.Простих на един човек,който ме беше наранил много и продължавам напред.Общо взето отговорът ми е 50 на 50! Grinning

# 50
# 51
  • Мнения: 4 187
И доволна , и не толкова.

# 52
  • Мнения: 54
По- скоро не

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Да, доволна съм.  Peace

# 54
# 55
  • Мнения: 9 904
по-доволна от това - здраве.
Просто скачах от едно нещо в друго. Ама не си бях поставяла цели, просто си продължавах започнатото Simple Smile

# 56
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Финансово годината беше мн. добра(не отлична) за мен.
В здравословен план също мн.добра(да чукнем на дърво и догодина да е така)
В любовта както винаги отлично  newsm76
Но все пак нещо не ми достигна ,за да отговаря с едно голямо-ДА....
Ще си го пожелая за догодина  Praynig  luvbed preggo  ylinfant
Бъдете здрави!

# 57
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Отиващата си година бе белязана като година на пътуванията- ходих къде ли не  Simple Smile
Не съм постигнала много, но не съм имала провали. Нито забогатях, нито обеднях.

# 58
  • Мнения: 4 138
не знам.
би трябвало да съм доволна и благодарна за това, което имам.

# 59
  • Мнения: 1 006
Доволна съм...вече сме в новия дом, за следващата година си пожелавам да нямаме проблеми с лихвите по кредита и да сме здрави!

В професионален план - не съм доволна от себе си......

# 60
  • София
  • Мнения: 1 076
Категорично - постигнах с националния отбор по китайски първо място в Европа по този език. Случиха се промени, стачката на учителите ме уби и възроди...

# 61
  • Мнения: 3 550
Не съм си поставяла конкретни цели, но съм доволна от това, което постигнах. Една от годините с най-много хубави промени!

# 62
  • Мнения: 6 206
пак загуби...Отидоха си много обичани от мен същества...
И как да се зарадваш на материалното и има ли смисъл от него?
и аз така.
Загубих бебето си.
Не си спомням да ни е било по-тъжно и трудно.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Като цяло, "Да"!
Абе има ,какво още да се желае Thinking

# 64
  • София
  • Мнения: 395
пак загуби...Отидоха си много обичани от мен същества...
И как да се зарадваш на материалното и има ли смисъл от него?
и аз така.
Загубих бебето си.
Не си спомням да ни е било по-тъжно и трудно.

Много съжалявам за теб Каспър,поднасям ти искрените си съболезнования.
Пред твоята мъка аз нямам право да се оплаквам или хваля.
Пожелавам ти една успешна година в личен и професионален план.

# 65
  • Мнения: 2 013
Много добра година за мен! Пожелавам си следващата да е още по-добра.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Годината за мен започна с мъка и завършва с мъка. Шани, Каспър,  Hug

Положителното е, че оцеляхме, че сме здрави и че сме заедно. Изпратихме абитуриент и покорихме един планински връх. Успях да дам мъничко подкрепа в трудни моменти на приятели. В професионален план имах желание за повече.

Дано 2009 е по-щастлива година!


# 67
  • Мнения: 2 898
Чак ме е страх да пиша, защото годината още не е свършила. Много трудна година за мен и семейството ми. Може би най-трудната от всичките. В началото на годината съпругът ми претърпя сърдечна операция. Тъкмо се посъвзехме и на мен ми се наложи онкогинекологична операция. А сме доста млади още. Сега и двамата сутрин си броим хапчетата и се стараем да го избием на шега    Rolling Eyes...... 

# 68
  • Мнения: 2 133
Да, доволна съм!И материално, и професионално и заради успехите на детето в у-ще и спорта!Искрено се надявам и следващата 2009 да е толкова успешна за всички нас!!! Peace

# 69
  • Мнения: 4 585
Твърдо не.

# 70
  • Мнения: 6 713
Доволна съм и то много  Grinning - с мъжа ми станахме родители за пръв път и е прекрасно!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 227
Кошмарна година от самото начало.
Загубих майка ...Три пъти в болница с малкия-пневмонии...
Ужас.
Да си отива.

# 72
  • Мнения: 290
Аз също съм иключително доволна.  Роди се нашата дъщеричка.
Е имаше и доста проблеми през годината, но радостта ми от дъщеря ми надделява.
Може би ако не се беше появила бебка щеше да е доста кошмарна година.

# 73
  • Мнения: 2 386
Oт много време насам не съм била по-доволна от себе си. Иначе самата година беше лоша. Надявам се следващата да е по-добра, това ще ме стимулира и мен.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 761
Много трудна година. Да си отива по-бързо.

# 75
  • Мнения: 4 447
Да, смело мога да кажа, че съм доволна.
Много неща научих тази година, много
неща разбрах за себе си. Доволна съм
от развитието ми в личен и професионален
план. Имам още няколко стъпала нагоре.

# 76
  • Мнения: 2 907
Нищо не постигнах.

Всъщност постигнах още по-малко от преди.

# 77
  • София
  • Мнения: 344
Ужасна година. Още в началото й почина майка, после имах много трудности с близки, детето не спира да боледува от септември, а преди дни съвсем неочаквано ме съкратиха. Confused

# 78
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
В личен план съм доволна , но в професионален НЕ , можех повече , но нищо догодина  Wink

# 79
  • Мнения: 673
  Не съм се целила високо, но всичко което смятах за важно да свърша през тази година го изпълних. Тъй че...да, доволна съм.

# 80
  • София
  • Мнения: 23 098
Тази година със сигурност ще остане най-важната в живота ми, защото родих дъщеря си  Heart Eyes
И въпреки, че професионалната ми реализация в момента е замряла, то преди да родя си беше чудничка  Blush
Откъдето и да я погледна тази година - отвсякъде ми е розова!!!

# 81
  • Мнения: 4 451
Много трудна за мен година в личен план. Много изплакани сълзи... Ще я изпратя с удоволствие и надежда за по-добро.
В професионален план съм доволна до някъде. Получих повишение, сега навлизам в дебрите на задълженията на новата длъжност и ми е трудно. Но пък удовлетворено, че все пак някой ме е оценил.

# 82
  • Мнения: 3 611
Доволна съм.  Peace
Годината беше иzкл*чително наситена на емоции.
Постигнах всичко, което си бях набелязала, дори повече. 
Продължавам в същия дух.
Пожелавам си другата да е още по_ Щастлива, успешна и доходна  Peace

# 83
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Много съм доволна.
Тази година се ожених(след 11 годишно съжителство с моя любим). Grinning
Сменихме си работата(и държавата).
Също така решихме,че ни е време вече за детенце(вече работим по въпроса).
Купихме си кола.
Абе има какво още да се желае....но и на това сме доволни Peace

# 84
  • Мнения: 4 740
 Годината ми започна ужасно зле. След средата и вече бях започнала да се отчайвам и да се примиравям, че просто съм влязла в някакъв кофти цикъл.
 Завършекът обаче си струваше всеки изживан преди това гаден ден.

# 85
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
перфектната ужасна година - разделих се с июзиите и мечтите , събирани от 10 години...

# 86
  • Мнения: 4 678
 HugТова е най-добрата година за мен Peace

# 87
  • Мнения: 148
За съжаление,за мен беше доста лоша година,имам предвид,в личен план.Нямам търпение да я изпратим вече Tired Face

# 88
  • София
  • Мнения: 38 574
До средата всичко вървеше пИрфектно, но след товааа... просто сякаш не ми е писано да почна работа. И други кофти нещица станаха. Sad
Стискам зъби и чакам Нова Година, дано ми се обърне късмета!

# 89
  • Мнения: 126
 Ужасна година.  Sad Чакам с нетърпение да свърши. То не беше болести, смърт на близки хора... абе с две думи по-гадна година не съм имала до сега.  Tired

# 90
  • Мнения: 112
Аз съм изключително доволно. Родиха ми се дълго чаканите син и дъщеря.

# 91
  • Мнения: 370
ами определино не.тази година немога да кажа,че ми е добра.даже бих казала,че беше кофти и неуспешна.миналата година се справих много по-добре.постигнах всичко ,което исках.дано другата година ми е като 2007г.определено беше добра. Hug

# 92
  • София
  • Мнения: 3 064
Ужасна година. Още в началото й почина майка, после имах много трудности с близки, детето не спира да боледува от септември, а преди дни съвсем неочаквано ме съкратиха. Confused

И моята майка почина тази година... Радвам се, че свършва. Дано Новата е по-добра Praynig

# 93
В общи линии като си направя една равносметка мога да кажа, че постигнах всичко,  което бях планувала, въпреки трудностите и усилията, които бяха адски много.

# 94
  • Мнения: 6 017
Доволна съм, защото постигнах всичко, което бях запланувала. Постигнах всичко много трудно и с цената на много усилия и средства, но пък всичко си заслужаваше.
 

# 95
  • Мнения: X
Да, много
случиха се все неочаквани, но хубави  неща, които се надявам надвам да не свършат скоро
важи и в личен, и в професионален план

Общи условия

Активация на акаунт