БОЛЕЗНЕНИ БОЛКИ В ГЪРДИТЕ

  • 1 561
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 146
Момичета,много се извинявам за новата тема,но не можах да открия информацията ,която ме интересува,въпросът ми е  бременна съм в 8 гестационна седмица и от 1 ноември ,повече от месец имам болки в гърдите ,а от известно време имам и сърбежи,моля отговорете ми до кой месец продължават тези болки
благодаря предварително!!!! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 919
ох това съпровожда цялата бременост-гърдите стават по-големи..а след раждането......пак същата работа/докато кърмех/, но се свиква.Поне при мен, може би при другите е нямало болка.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
аз имах такива болки до 4 я месец.

При всеки е различно за болките.Мажи си гърдите,за да не те сърбят и да нямаш стрии

# 3
  • Мнения: 9 973
индивидуално е

# 4
  • Мнения: 146
много ви благодаря на всички за отговорите,а вие на мнение ли сте ,че продуктите на мустела за добри,защото вече трябва да си купувам  Simple Smile  нещо за мазане

# 5
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Индивидуално е това за продуктите. Всяка кожа е различна и ако при един действа добре, при други не помага или предизвиква дори алергии. Моят съвет е да си вземеш мострички на продуктите, на които си се спряла и като ги сравниш да избереш това, което е най-подходящо за теб. Леко бременеене

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Адски неприятен ми беше този момент. При мен премина може би към края на трети месец.
Различните марки козметика действат при всеки различно, а при някои дори не действат. Аз не успях да се спася от стриите.  Sad

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз се мажа с Мама Дона на Чико.Засега съм доволна,но все пак е рано да се каже.

tani4ka___ ,пробвай различни мазила и ще намериш твоето.Важното е да се се мажеш

# 8
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз ползвах продуктите на Мустела и съм доволна, също ползвах и продукти на чико - мама дона Hug
Лека бременност ти пожелавам!

# 9
  • Мнения: 4 433
аз имах такива болки до скоро.

# 10
  • Мнения: 543
Мустела ползвам за бебето, много е добра, предполагам, че и за бременни нещата са добри.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 759
Напрежение в гърдите имах само в начална бременност, т.е. до началото на 3ти месец. Сърбежи по кожата имах през цялата бременност. Гърдите ми нараснаха значително и ме сърбеше при разтягането на кожата. Поне този път не получих стрии.

# 12
  • Мнения: 512
Едно от неразположенията по време на бременност.
Няма нищо тревожно, ще отмине.
  Peace

# 13
  • Мнения: 104
Аз имам същия проблем и да те "успокоя" така ще е до края. От началото когато разбрах че съм бременна, до ден днесшен си ме болят и сърбят. Сърбежа го премахвам като се мажа, но болката и напрежението си остават. Споко и лека бремемнност  Hug

# 14
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз имам същия проблем и да те "успокоя" така ще е до края.
Не е гаранция,че и при нея ще е така.При всеки е издивидуално,както са споменали някои момичета вече.
Аз например имах напрежение в гърдите само 2 седмици в самото начало преди да си направя теста.Сърбеж имах след раждането,когато ми слезе млякото и то само за няколко дена. Peace

# 15
  • Мнения: 645
различно е при всички,при мен лично ме боляха до 4месец някъде,и по някой път сега към края Peace

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Мен не са ме болели гърдите

# 17
  • Мнения: 4 335
Имах такива болки само в началото,някьде до 3-я месец Peace

# 18
  • Мнения: 1 080
Цялия втори и малко от третия месец ме боляха отвратително гърдите - бяха ужасно напрегнато - ужас, а към 4 или 5 ми се появиха стрии!!!

# 19
  • Мнения: 9 436
За болките в гърдите е много индивидуално,при всеки е различно.Но за сърбежите според мен е от разстягането на кожата.Аз се мажа с Мама Донна на Чико и до момента съм много доволна  .Лека бременност  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 23 093
Болките ми продължиха до към 10 г.с., после не съм имала почти никакво напрежение, дори гърдите ми не се уголлемиха особено!

# 21
  • Мнения: 2 622
Болките в гърдите бяха най-ясно изразения симптом на бременност при мен.Започнаха още от самото зачеване и продължиха до към 6-тия месец.Боляха ме зверски,станаха огромни,аз и без друго съм чашка Д,напараво станах подвижен бюст Mr. GreenНо сърбежи не помня да съм имала,стрии също нямам.Направо не мога да повярвам,че някои въобще не ги болят гърдите,като знам при мен какъв кошмар беше #Crazy

# 22
  • Мнения: 1 554
силни болки усещах до края на 3 месец,после само ми бяха напрегнати гърдите Peace

# 23
  • Мнения: 641
АЗ не можех да се пипна до 4месец.
После остана само една тежест и до днес(вече съм в 7 месец).
И естествено ще се пръснат толкова са големи и пълни.

# 24
  • Мнения: 2 013
Болки не съм имала,но сърбежи имам и сега,при това жестоки.Засилват се в късните месеци на бременноста,когато гърдите много нарастнат.При мен се получи ефекта уау  bombs но за сметка на него се сдобиих с ужасно много стрии и сърбежи.
Ако гърди те ти не порастнат много може и да ти се размине.
За болката не знам  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 521
При мен беше така  през цялата бременност, даже сутиена си едва понасях  Crazy

# 26
  • Мнения: 9 973
 и моите болки са много силни,а като стисна зърното и потича кърма

# 27
  • Мнения: 129
men li4no gardite ne me bolqha oba4e zarnata napravo ne mojeh da gi dokosna-moje bi do sedata n a3 mesec. az oba4e sam s malak bust i makar 4e malko mi naedrqha gardite dori ne si smenih nomera na sutiena, moje zatova da ne me e bolqlo. ina4e UMIRAH OT SARBEJ i vse po zle stava6e, kam kraq na 3 mes napravo ne mojeh da si sloj asutiena. dotogava s ni6to ne se majeh i zapo4nah s mutela-adski sam dovolna,to4no za 1 sedmica nqma6e i pomen 4e nqkoga ne6to me e sarbqlo. sega sam 7 mes i nikakvi sarbeji, i strii nqmam o6te, 6te vidim po natatak kak 6te e. osven tova se maja s maslo protiv strii na ikarov sutrin (s mustelata ve4er).

Общи условия

Активация на акаунт